Autor Zpráva
cheva
Profil
Zdravim, mohli byste mi poradit free webhosting pro zakladanou rodinnou website? Jde mi o to, ze nemam tuseni, kolik MB mi to bude "zrat". Cetla jsem tady dobra doporuceni na Profitux (200MB) nebo IC (100MB).
Predpokladam, ze tam budu davat hlavne texty a fotky (prave kvuli nim se ptam - i kdyz nebudou full-size, tak stejne to zabere dost - leda ze bych starsi pak mazala)...teda az vic proniknu do taju html a naucim se stranku strukturovat...zatim se ucim dva dny - sama s Jakpsatweb (:-) - a mam jen par jednoduchych zkousecich stranek na vyzkouseni textu, obrazku a tabulek. To jsem asi moc rychla, ze uz to chci dat naweb,co? Ale mam takovou radost, ze se mi povede udelat to, co chci, ze to uz chci ukazat znamym :-))
Diky cheva
BaTeCzKo
Profil
100 MB by melo stacit.
Anonymní
Profil *
kdyz je to free tak shanej co nejvic =) asi Profitux (300M), IC (250M) ma blbou dostupnost a WZ (50M) blbou reklamu =( Profitux je dobrej, ale musej povazovat tvy stranky za kvalitni.
BaTeCzKo
Profil
Anonymní & cheva
zatim se ucim dva dny + musej povazovat tvy stranky za kvalitni = hovadina :)
Anonymní
Profil *
nj, to je podminka profituxu:
Podmínkou získání přístupu je ukázka dosavadní tvorby. Vaši žádost urychlí, pokud bude na ukázkovém webu zveřejněn Váš kontaktní e-mail.

Uživatel freehostingové varianty musí udržovat web, pokud možno, co nejvíce validní a musí používat pouze vlastní kód. Vysloveně je zakázáno používaní již hotových "megalomanských" řešení pro web. Např. phpBB, phpNUKE, MAMBO a jiné. Toto se nevztahuje na různé ankety, knihy hostů a podobné drobné aplikace.
cheva
Profil
Dik, chci si to napsat cele sama (uvidim, do jake miry se mi to bude darit), takze bez wysiwyg programu. Bude to v kazdem pripade jeste nejakou (asi dlouhou) dobu trvat, nez spichnu neco takoveho, aby to melo hlavu a patu a strukturu, ale aspon vim, kde a co mam hledat :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0