Autor Zpráva
Hanz
Profil
Znáte www.web4ce.cz ? Máte s ním nějaké skušenosti?
Vypadá celekem slušně (varianta klasik), ale chtěl bych vědět jak je to v praxi jak to vypadá s dostupností, technickou podporou, atd.... Však to znáte. Jednoduše řečeno:
Jít do toho nebo ne?
Nox_lbc
Profil
Neplacená reklama ? ;-) ja jsem na ceskyhosting.cz a spokojenost ... nemám důvod zkoušet nic jiného ...
Hanz
Profil
Nox_lbc
Neplacená reklama
To určitě ne. Jen dotaz jako každý jiný. Jak jinak se chceš dozvědět něco o nějakém hostingu, než se zeptat (pochopitelně někoho jiného, než majitele).

ceskyhosting.cz mi bohužel nevyhovuje -> například kvůli potpoře pythonu, kterou pokuď vím nemá :o)
Hua
Profil *
Zda s emi to, nebo dalsi ovocny hosting? b a n a n y a pomerance nezeru :)
Sleep
Profil *
... Není to neplacená reklama, nemáme to ve zvyku. Pojď k nám (web4ce) a vyzkoušej, jak to chodí - 14 dní je na zkoušku. S ovocnými hostingy máme sami špatnou zkušenost, zvlášť co se týče ignorantské komunikace se zákazníkem :o) Snažíme se prostě chovat jinak.
saybye
Profil
Hostuji u nich měsíc. Mám nejlevnější variantu (mini za cca 500 ročně bez DPH)

Plusy (zcela subjektivní pohled - zmiňuji jen to, co mě osobně zajímá):
1. neomezeně subdomén je v ceně - ne že bych jich potřeboval tolik, ale pokud plánuju mít 3-4, přičemž každá bude mít kompletně řádově desítky MB a návštěvnost maximálně v desítkách uživtelů denně, pak nevím proč bych za tak směšné nároky měl něco připlácet

2. podpora PHP v ceně

3. přístup k logům

4. neomezeně emailů/alisů (což samozřejmě taky nevyužiju, ale někde jsem i viděl nabídky typu "2 emaily v ceně zbytek za příplatek" - to mi přijde jako extrém)

5. Za ten měsíc jsem potřeboval dvakrát kontaktovat podporu (která by měla být 24/7 i pro můj nejlevnější tarif) - jednou s problémem, podruhé s dotazem.
Učinil jsem tak emailem, odpověď přišla cca do hodiny. - celkově taky spokojenost. Za ty "prachy" nečekám, že bude reagovat do minuty a co jsem potřeboval, to se vyřešilo.

Mínusy
Dostupnost.
Zatím to vypadá zhruba tak, že jednou denně (většinou v nočních hodinách) je web na cca 10 minut(i kyž tenhle údaj je zavádějící protože měření je prováděno v 10min intervalech - čili nedostupnost může být teoreticky pár vteřin až 20 minut) nedostupný.
Vycházím z měření na monitoring-serveru.cz Konkrétně: http://statistiky.monitoring-serveru.cz/bernartice

Shrnuto
Provozuji malý web, který pro mě v žádném případě není životně důležitý.
Pokud bych potřeboval vyšší dostupnost, případně garance apod. poohlédnu se nejspíš jinde, nebo budu jednat o lepších podmínkách zde.
Každopádně za současné situace jsem zatím spokojen. Za cca 50kč měsíčně jsem dostal to, co jsem očekával.

Důležité
A nejedná se prosím vás o reklamu.
Jen sdílím názor Hanze, že takovéhle informace jsou zajímavé a užitečné při rozhodování.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0