Autor Zpráva
admin
Profil *
Ktery hosting je lepsi? http://www.xnet.cz/ Easy Pack nebo http://www.flyer.cz/ Lite ?
jirista
Profil
xnet neznam, ale flyer tu nikdo nedoporucuje
phdes
Profil
flyer hnus a xnet kym som presiel vsetky registarcie ma cely hosting unudil...
Janus
Profil
Ale ohledně porovnání je xnet každopádně lepší
Hron
Profil *
na pipni každý vydrží maximálně rok a poak už jen utíká pryč. Nejhorší nejsou ty časté výpadky a pomalost (protože to strašně přetěžujou) ale nejstrašnější je jednání lidí z jejich technické podpory - ty s každým kdo jim neplatí jednaj jak z dobytkem. Každý kdo má trochu rozumu si zaplatí levný a spolehlivý hosting na funkčním serveru který dělají lidi a ne totální kokoti. Už dávno jedu na flyer.cz za dvě kila ročně a je to OK, z pípni každý jenom zdrhá a nadává...

jinak solidni recenze na flyer je na www.getwave.net , ten web na něm jede a je OK
Láďa
Profil *
Flyer nebrat!
Přečtěte si čerstvou zkušenost na
http://rcbirds.kocandrle.org/index.php?option=com_joomlaboard&Itemid=3 6&func=view&id=126&catid=5
Profíci? K smíchu...
Mr.Tom
Profil *
Zkuste si někdy přečíst komentáře...... flyer za posledni mesic 99,6% dostupnost... se o pipni řict nedá, to je o 150 pozic dole,... :))))

http://flyer.cz - profesionální webhosting za babku
http://getwave.net - server nejen pro webmastery

Jo flyer je pořád stoprocentní... Jsem rád, že sem tam z pipni přeąel :)
http://www.tutorialy.com - profesionální tutoriály na Adobe Photoshop


Kočandrle je ale dobrej mimon, každýmu hostingu platí a pak hned přechází na jinej...a to pořád do kolečka.. :) JE K SMÍCHU
Daniel Čech
Profil *
Na flyer.cz mám několik domén a jsem spokojen protože za dvě stovky ročně jsem dostal služby o kterých se mi na pipni.cz ani nesnilo. Byl jsem z pipni zvyklý na stálé výpadky, nesmírnou pomalost ftp, webu i databází. Když jsem ale svoje stránky nakopíroval na flyer tak to jelo neskutečně rychleji a za poslední 3 měsíce jsem si nevšimnul žádného výpadku. Za 17 korun na měsíc to beru jako dobrej kup, ono není nad to si něco vyzkoušet a až pak hodnotit. Já jsem si bohužel osobně prošel špatnou zkušeností na pipni a až pak jsem šel na slušnej hosting, kdyby to bylo naopak tak bych Šimonky z pipni nakopal do zadku hned po prvním protrápeným dnu
DJ Miky
Profil
Za 17 korun na měsíc to beru jako dobrej kup

Kdyby 17 Kč, měsíčně je to 29 Kč! (zdražili nebo co?)

Za 30 Kč se už dá sehnat půl giga prostoru...

Mr.Tom, Daniel Čech
Trochu si odporujete.

Mr.Tom: flyer za posledni mesic 99,6% dostupnost
Daniel Čech: za poslední 3 měsíce jsem si nevšimnul žádného výpadku
Pac.i.filda
Profil *
Flyer je OK, akorát lidi z pipni se ho hodně snaží potopit protože jim konkuruje, toť vše... každej hosting někdy padá ale u pipni je pravda že padá několikrát denně..a to pořád - doufám že jsem nikomu neudělal reklamu :) jde jen o fakta tak co....
Stingerray
Profil
Kočandrle je ale dobrej mimon, každýmu hostingu platí a pak hned přechází na jinej...a to pořád do kolečka.. :) JE K SMÍCHU

Mimoň jo? Máš zkreslené a neúplné informace - Flyer byl první placený, až dosud byly rcbirds na ic.cz a hosting na atlantis.sk je sponzorský dar.
To že NONSTOP technická podpora nefunguje nonstop je docela závažný nedostatek pokud jde o placenou službu ne? A za srpen měl flyer.cz asi 25 výpadků - měřeno na monitoring-serverů.cz. Statistiky jsou veřejné. A co řekneš na to že o tomto víkendu flyer.cz komplet a bez varování zrušil celý účet, takže stránky odstřelil a na uživatelský účet - zaplacený na rok se nelze dostat? To je docela vážné porušení smluvních podmínek ne? A bez vrácení peněz. Mimoň jsi Ty. Nejdřív si zjisti fakta.
DJ Miky
Profil
Souhlasím s příspěvky, změna hostingu na flyer mi opravdu prospěla, na pípni to bylo neúnosné, stálé problémy se vším a dlouhé výpadky. Investovat pár stokorun se do dobrého hostingu celkem vyplácí (ten klid ...)

To možná jo, ale nemůžeš srovnávat placený hosting s freehostingem... Placený program od Pipni už je o něčem jiném, i když tam taky občas bývají problémy...
Hery
Profil *
Flyer nebrat, příšerná podpora respektive žádná podpora, napsal jsem jim snad 10 mailů a odpověď nula. Telefonická podpora také nefunguje.
Hery
Profil *
zpráva od podpory flyer, co jsem dnes dostal. cituji:

Dobrý den pane Herajne,

kontroloval jsem váš účet a je vše v pořádku, heslo login i připojení funguje. Žádný výpadek nebyl, zkontrolujte si laskavě svoje nastavení. Vzhledem k vašim labilním projevům vás upozorňuji že jesli máte nějaký osobní problém můžete kdykoliv odejít a zlost si začít vylévat na někoho jiného, my to za potřebí nemáme. Měl by jste se v životě naučit že vše není samo a hned, že ke všemu je zapotřebí práce a určitý čas.


Opravdu jsem se pobavil prej labilní projevy. Jen jsem se ptal podpory, která mi 9 dní neodpověděla a už jsem labilní. ftp server jim opravdu nešel. Moje nastavení bylo v naprostém pořádku, takže normálně lžou. S tímto flyer si proboha nikdo nic nezačínejte.
Hery
Profil *
Skončil jsem u nich, peníze ať si narvou do chřtánu. Flyer nebrat!!!!!
DJ Miky
Profil
Anonymní
Tohle už není názor, tohle je spam.
Jiří Šuhájek
Profil
To už se sem můžou dávat bannery jo? :-)
Ziks
Profil *
jak muz ebyt na flyer.cz stovky domen, kdyz ma 30 CZ domen? Asi jsem chybel na matematiku
Václav Martinovský
Profil
Co tady zavest zobrazovani IP adres u anonymnich? Mozna by bylo zajimave vedet, ktere prispevky by mely stejnou adresu :)
DoubleThink
Profil *
Co tady zavest zobrazovani IP adres u anonymnich?
Zajímavý podnět.

Všechny flyer-pochvalné příspěvky patřily jedné IP - která má teď permanent ban
marlow
Profil
Zaplatil jsem si tarif flyer lite, a teď mi přišel email s tím, že jsem pry překročil nějaké kvóty, a že mne hned přesunují (pro mé vlastní dobro ?!?) do vyšší cenové kategorie, a že to musím do týdne doplatit.
Když jsem jim napsal, ať mi specifikují co jsem konkrétně překročil, tak přišla hloupá odpověď nevysvětlující nic, ale opět nabádající, že ten vyšší tarif je lepší.
A teď mi dokonce má zaplacená doména nejede. To jsou způsoby jak ze Chicaga 30-tý let.
morce
Profil
marlow
ten mail bych rad videl :D ale respektuji pokud ho nechces zverejnit :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0