Autor Zpráva
Hofy
Profil *
Ahoj, dovoluji si zde rici, ze jsem majitel savana.cz a rad vam zodpovim pripadne dotazy obchodniho ci povrchniho charakteru co se technicke veci tyce. Vim, ze davam svou kuzi do frcu, ale i tak jsem to zkusil.
Gekon
Jojo, zajisté. Jak je to u vás s doménami .name?
souki
No já nevim... ale jako majitel by se mohl aspoň zaregistrovat nebo si dát trochu reprezentativnější přezdívku. Ale je to jen můj skromný názor a nerad bych se pana majitele nějak dotknul
Gekon
souki
Myslím, že názor máme stejný, ale pro jistotu jsem svůj předchozí příspěvek přepsal, páč člověk nikdy neví, že:))
hetsmek
Profil *
hostuju u savany, mám jen takové amatérské osobní stránky a jsem spokojen, je to ale můj první hosting takže nedovedu srovnat s ostatními. www.hetsmek.net
Gekon
hetsmek
ehm,... v té Tvojí anketě si člověk moc nevybere:)
souki
Gekon
dal bych tam "radši nic" =) ale už jsem trošku OT... pan majitel ještě nedostal možnost se vyjádřit ;) =)
djlj
Hosting subreg.cz
Jak je to u vás s doménami .name?
Proč se na to všude ptáš? .name je nadnárodní doména jako každá jiná...
Gekon
souki
pan majitel o této diskuzi neví, to bude tím, víš? :)
souki
Gekon
Taky pravda =)=)=) A pan Hofy zase neví o odpovědích páč mu to emailem nepřijde, když není regnut =)
Ale necháme ho asi do rána, ne?
Hofy
Profil *
Jsem tunaj. :) No registrovany nejsem, protoze tu jde psat i bez toho a navic mi aspon nebudou chodit nejake maily z robota odsud atd. Ma prezdivka je stejna uz asi 13 let co jsem na internetu s touto prezdivkou. Jiz z dob Liane BBS. Jinak domeny name je mozne regovat, konkretni dotazy na info@savana.cz. Neni tam na webu komplet cenik domen, protoze 99% lidi vyuziva tam jiz zobrazene, ale neni problem registrovat jakoukoliv co se standartne na svete nabizi.

A jeste poznamka k te me prezdivce, nemusim v diskuzich jmena celymi obsankymi jmeny.
Gekon
Hofy
Domény name je možné reagovat? Pane pseudomajiteli Savany.cz, učte se, v září jdete do třetí třídy.
Gekon
djlj
Třeba proto, že mě zajímá jejich hosting, ale nemají jí v nabídce. A mám ve zvyku mít doménu pod stejnou střechou jako hosting, třeba proto.
Hofy
Profil *
gekon: prosim jen o konstruktivni diskuzy, ci konkretni dotazy, bez osobnich injektiv, ba co vice, zadne "reagovat" jsem nepsal, ale "regovat" coz je slengove zkracene slovo "registrovat".
Gekon
Gekon
Jejda, velmi se omlouvám, to jsem překouk, pane majiteli.
denisa
Profil *
***** tady nejsou žádny savany a já potřebuju referát
souki
denisa
ROTFL =) =)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0