Autor Zpráva
Zahon
Profil
Dobrý den (teď vlastně spíš noc)
sháním spolehlivý hosting s dobrou technickou podporou a dobrými službami. Nesmí být moc drahý (tak max. 200kč za měsíc) Vím, že žádný hosting není dokonalý atd atd. Přemýšlel jsem o web-profi tarifu u firmy onebit (http:www.onebit.cz). Máte někdo s touto firmou nějakou zkušenost? Či můžete mi někdo doporučit jiný s obdobnými službami? (trošku mi u onebitu schází jakákoli garance dostupnosti, prostě jsem jí nenašel, možná jsem slepej..)
Předem všem díky za to že z tohodle nebude flame nebo něco obdobného a že vaše příspěvky se budou týkat tématu...
Gekon
Profil
Medhiho Blueboard Hosting
Isol
Savana
quinux
Profil
Zahon
U onebit.cz provozuji dva weby a chystám se přesunout třetí. ;o) Mají trochu "omezenější" programy, ale kvalita je na vysoké úrovni a podpora velmi rychlá a vždy mi pomohla (i přes víkendy a vánoce).
Tanzan
Profil *
Jsem druhým rokem na savaně a nemam problama
Zahon
Profil
quinux
Nevím co myslíš tím "omezenější programy"... mě se zdá, že jejich tarif web-profi má velmi dobré fkce...

Díky všem za reakce, asi přeci jenom půjdu k onebit...
jirista
Profil
profitux.cz
quinux
Profil
Zahon
Ano, web profi je třeba výborný, ale není např. přístup k logům, to si musíš připlatit - tarif individual, ale tak to jsou věci, které nepotřebuje spousta lidí. Jinak je to výborný hosting.
phdes
Profil
www.exohosting.sk
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0