Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, hostuji u isol.cz.
přihlásím-li se do administrace a kliknu-li na ftp (zde můžete měnit hesla a jména pro FTP přístup.), objeví se mi formulář označený "FTP - přístupy" ve kterém vidím jednotlivé účty. Vždy jméno uživatele a vedle hvězdičky představující heslo. Ve zdojovém kódu však místo hvězdiček jsou vypsána jednotlivá hesla. Z toho soudím, že hesla k ftp účtům nemají zahashovaná, je to možné? Navíc se vše přenáší pod protokolem http. Může mít takové "zabezpečení" mít nějaký negativní dopad nebo dělám z komára velblouda?
Suji
Profil
Mozne to samozrejme je. Podle toho co popisujes tam maj asi hezky bug. A mozna ne jeden. Pokud chces byt na ne hodny, tak jim o tomto problemu napis, at s tim neco zacnou delat. Jinak pristup do administrace bez https taky neni zrovna dobre reseni.
Anonymní
Profil *
Uchovavat si v databazi hesla v plaintext podobe je solidni amaterina a je celkem jedno, jestli jde o hosting nebo o obchod. V pripade chybejiciho HTTPS se prakticky o nejakem zabezpeceni neda mluvit
Anonymní
Profil *
Asi mi nezbyde nic jiného než změnit hosting, alias domény mi zprovozňují už čtyři hodiny s odůvodněním, že mi musí vytvořit nový účet a starý zrušit. Prý je to komplikované.
Retal
Profil
Hm a to jsem právě chtěl s jedním projektem vyzkoušet hosting u Isolu. Teď nevím.
Qwett
Profil *
nebylo by lepsi se zeptat tady? http://forum.isol.cz
Qwett
Profil *
mam to tam tak taky...to je sila, vzdyt by stacila pouha md5ka
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0