Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj,

mám takový problém. Můj web má rozlohu 750MB a databáze 60MB a rád bych celý web přesunul na nový hosting. Potřebuji doporučit hosting, který je kvalitní (opravdu mi záleží na kvalitě) a dokáže pojmout tento objem dat a více.

Můžete mi pomoci?
zimmi
Profil
www.g-hosting.cz
Anonymní
Profil *
ten je skvělý, ale nejvyší tarif je jen 1000MB což já dosáhnu za pár měsíců a bude mi to malé. Navíc podporuje jen 2xMySQL databázi a já potřebuji (nejlépe) neomezeně.
zimmi
Profil
Stačí napsat na podporu, jsou velmi flexibilní. Domluvil jsem se s nimi, co chci a co ne a mám to.
Anonymní
Profil *
Jak je na tom s rychlostí, dostupností a kvalitou hosting: http://ceskeweby.cz/ ???
Mac
Profil
Skús sa pozrieť na http://hosting.blueboard.cz/
Tomas Kapicak, Mediahost.sk
Profil *
skus www.mediahost.sk
Jiří Šuhájek
Profil
Dobrý den, rád Vám nabídnu služby ceskeweby.cz, pokud by jste chtěl není problém napište mi mohu Vám zapůjčit doménu kde si vše otestujete. ICQ 338858148. Hezký den
optimista
Profil *
Jiří Šuhájek
Tak s takovou službou se setkávám poprvý, dobrá věc, tohleto... to vám chválim.. jestli někdy pudu na druhej řád, tak si na vás vzpomenu
Jiří Šuhájek
Profil
Dobrý den, víte co důležité jsou reference, ale ještě důležitější je podle mě pro lidi si službu vyzkoušet, mám doménu kterou mohu zapůjčit, dále pokud se následně rozhodnete si hosting vzít máte ještě měsíc zdarma :-)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
optimista
Nou G-Hostingu to máš taky na 14 dní zdarma na testovací subdoméně.
optimista
Profil *
djlj
je to možný, netvrdim, že to maj jenom tam, ale zarazilo mě to, páč sem to ještě nikde nevěděl.. ale stejně, měsíc a dva tejdny je rozdíl:)
Anonymní
Profil *
To Jiří Šuhájek:

Líbí se mi cena, měsíc zdarma i Váš přístup, ale něco mi v nabídce chybí. Chybí mi rozhodně Podpora .htaccess, Neomezený počet subdomén, Vlastní chybové stránky a docela mě mrzí Max. počet databází MySQL 5 (protože již teď mám v provozu 2 a byly doby, kdy jsem měl v provozu 4), ale tak to je jen maličkost - není to zásadní chyba.

Rozhodně o nabídce porozmýšlím a musím jí též konzultovat s mou technickou podporou webu a sponzorem. Ovšem rozhodně mi jde nyní pouze a čistě o kvalitu a dostupnost! :-)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
optimista
A úplně zdarma by jsi to nechtěl? :))
Jiří Šuhájek
Profil
Dobrý den, děkuji za pochvalu, chce to ten lidský přístup a ne jako spousta lidí nabalí si co nejvíce hostingů a pak se k lidem chovají zvláštně. Jinak mrkněte ještě jednou na specifikace, ČeskéWeby mají podporu .htacces, neomezený počet subdomén, vlastní chybové stránky a max. počet MySQL je 5, ale pokud by jste chtěl investovat do vyššího tarifu můžete jich mít 100, samozřejmě můžete začínat s 5 a následně přejít pokud by to bylo nutné na vyšší tarif to by jste viděl co by Vám vyhovovalo. Pokud by jste potřeboval zodpovědět některé podrobnější otázky, nebo něco dalšího klidně mi pošlete i mailík na jirka@suhajek.eu a já bych to předal kolegům, kteří by Vám vše vypsali i detailněji. Moc pěkný den
Acci
Profil
Jak je na tom s dostupností a hosting Ceskeweby.cz?
Celkem dobře, viz http://mereni.kyblsoft.cz/hosting/CeskeWeby.cz
Hofy
Profil *
Tady to je jak na trhu s hostingy. Lita tu stale dokola tlupa stejnych lidi a ty lakaji par novacku na sve hostingy. Mate to zapotrebi?
Zahon
Profil
Hofy
Pokud vím, Anonymní chtěl poradit hosting na který se mu vejdou jeho data, bude kvalitní atd. Pan Šuhájek si evidentně myslí, že jeho nabídka by se mohla Anonymnímu hodit a proto jí sem napsal. Nevidím na tom nic zlého, špatného atd. Pokud bych provozoval hosting a byl bych přesvědčen že je dobrý, také bych ho doporučil... A že se kolem hostingů točí tlupa stejných lidí? No a? Kolem CSS, XHTML (no jo, Chamurappi, HTML taky), PHP také a nikomu to nevadí.

To Anonymní
Osobní zkušenosti nemám, ale co jsem slyšel od kamarádů a tak, tak se jim celkem líbí onebit.cz - mrkněte se.
Hofy
Profil *
Jen jsem chtel rici, ze tato diskuze je proste k nicemu, protoze prave kazdy doporucuje svuj hosting bez umyslu doporucit to nejlepsi, ale spis ejen doporucit, kam dotycny ma poslat sve penize.
Janička
Profil *
Ahoj no tak ty lidi kteří ten hosting dělaji tak si asi myslí, že je nejlepší co myslíš Hofy? Proč tady radši místo těch řečí nepřidáš vlastní typ? Ono spíše jde o to, že některý lidi jsou tady jak jsi psal a někteří zase nenapíší raději vůbec nic a kybycujou, znám to z praxe ono je to všude stejný dealer si myslí že jeho zboží je nejlepší a dokud ho nezkusíš tak to nezjistíš. Napiš svůj typ parametry a ať si vybere sám anonymní co se mu víc líbí.
Janička
Profil *
Jo jinak pane Hofy Vy jste ze Savany ne?
Hofy
Profil *
Ano, jj jsem ze savany, a nedoporucuji de svuj hosting, protoze to tu neberu jako reklamni prostor, ale obecnou rozpravu o hostinzich a neverte tomu, ze ti co nabizi svuj hosting, jsou plne presvedceni ze jejich hosting je ten nejlepsi. Nejsou a take nemuzou byt objektivni.
Janička
Profil *
Jasně to je pravda, ale zase myslím, že pan Šuhájek ho popisuje, napsal i možnost vyzkoušení a nikomu ho necpal, já jsem s nimi za tu dobu spokojená a to už jsem několik hostingů za pár let prošla. Taky jsem si ověřovala všechny informace než jsem nikam vlezla, to podle mě udělají všichni komu jde o dobrou volbu, nedají jen na reklamu ale prověří si to a myslím, že už ten měsíc co mají je docela dobrý. Je pravdou že když pročítám fora je tu hodně reklamy, ale to máš na všech forech vždy tam jsou lidi, kteří to dělají profesionálně - například mě se týká obchodní činnost a když prodej nějaký podobný diskuze tak to je to samý
Hofy
Profil *
Nechci tu resit, co je dobry a co spatny, je si to tu prostu a obcas je to usmevne.
PCMark
Profil
mě by zajímalo u toho českéhowebu.cz co se stane, když nebude dostupnost 100% jak garantuji ?
100% dostupnost podle mě neexistuje
Jiří Šuhájek
Profil
Dobrý den, mrkněte na stránky máte to tam vše detailně popsané. Pokud by zas někdo psal o tom, že to je podvod, zkuste hledat na netu zda nikdo nikde píše o tom, že by Tripsoft dělal podvod na své zákazníky, firma má na Slovensku (zatím jen na Slovensku) opravdu značné množství zákazníků a pokud by se jednalo o podvod zřejmě už by se to na internetu projevilo dlouhosálými články.Však jistě víte jak to je když někdo něco nedodrží :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0