Autor Zpráva
BLUECORE
Profil *
Čaute, potreboval by som poradiť kvalitný hosting, doménu mám, ide vlastne o prezentačné stránky webdesignového studia, tie sami o sebe vyžadujú málo MB, ale na subdoménach sa testujú weby, takže by som potreboval tieto základné veci:

min. 500MB pre WEB na disku, nie celkovo pre mail, databázu a web
podporu skriptov PHP 4, 5 a mysql + phpmyadmin
neobmedzený počet subdomén a databází
error poges a mod_rewrite

a hlavne, bolo by dobré keby to bol lacný hosting, s cenov 70 - 80 korun na mesiac, viem že také hostingy sú, a hlavne tam musí byť perfektná dostupnosť a naozaj vysoký traffic, nie ako ***** ... ak niečo také poznáte, prosím poraďte, ďakujem ...
BLUECORE
Profil *
A zabudol som, čo sa platenia týka tak bolo by dobre tak ako na forpsi ... kartou
Peca
Profil
Největší problém bude asi s těma databázema. Moc takových hostingů jsem neviděl. Teda aspoň ne v této cenové relaci. Co vím, tak neomezeně jich má station.cz.
Tomas Kapicak, Mediahost.sk
Profil *
za 99,-Sk mozte mat u nas viac ako pozadujete - www.mediahost.sk
Peca
Profil
Tomas Kapicak, Mediahost.sk
5xMySQL? Neomezeně znamená něco trochu jiného...
Taky sháním hosting s neomezeným počtem databází, to je opravdu problém najít.
Václav Martinovský
Profil
Taky sháním hosting s neomezeným počtem databází

Ciste ze zvedavosti, mohu se zeptat, k cemu je treba neomezeny pocet databazi?
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Václav Martinovský
Do každé databáze jedna tabulka :).

Taky by mě to zajímalo...
BLUECORE
Profil *
Tých 5 databáz keď rozmýšľam by aj stačilo, ale hlavne by ma zaujímal hosting s týmito podmienkami, avšak platba kartou, nie prevodom, anipoštou ...
Peca
Profil
Tak ne zrovna neomezeně, ale většinou u těch levnějších hostingů bývá jenom jedna. Taky dělám do webů, tak se hodí na subdoménách něco provizorně zřídit na ukázku, testování apod. Samozřejmě že na každou databázi se musí dát zřídit zvláštní přístup (login, heslo), totéž platí pro ftp na subdomény.
BLUECORE
Profil *
Ďakujem všetkým za rady ale zaujímal by ma hosting s týmito službami a platbou cez KARTU ...
Timy
Profil
Neomezený počet databází má třeba http://www.novyhosting.cz/ a ostatní podmínky by taky mohl splňovat. Já jsem tam a pohoda.
phdes
Profil
a co profitux a na gigaserver.cz sa kludne mozte s nimi dohodnut
Tower
Profil
ad BLOUECORE

Platba kartou bývá většinou problém. Poplatky, které platí příjemce bankovníku ústavu, jsou totiž tak vysoké, že se to obvykle nevyplatí ani zavádět. Navíc, většina zákazníků to ani moc nevyžaduje, protože jim nedělá až takové problémy jednou za rok zadat příkaz k úhradě za nějaké standardní 3 Kč (slovenské bankovní poplatky bohužel příliš neznám). Takže bych to viděl na provozovatele typu "technická hračička" mající v povaze zkoušet a umožnovat téměř všechno, nebo se porozhlédnout po západnějším hostingu.

Někteří webhosteři umožňují příjem plateb z Moneybookers, což lze zprostředkovaně využít i k platbě kartou. Uvidíme, jak to bude po splasknutí PayPal bubliny - třeba webhosteři díky masovému a neutichajícímu diskuznímu probírání tuto platbu umožní.

Každopádně bych platbu kartou čekal spíš u dražších poskytovatelů prostoru, kde má cenu to zavádět, tedy alespoň do doby, než se banky trochu uskromní. Mužete to tedy nalézt, alespoň co jsem viděl, u Active24 a Quantasoftu.
Hofy
Profil *
Nebudu zde nabizet sluzby sveho hostingu, jen napisu svuj nazor, ze je dobre si dat pozor na slova jako "nejlevnejsi", "neomezene". Tyhle nabidky nejsou moc seriozni.
rommy
Profil *
a služby (název) Tvého hostingu jsou?
DJ Miky
Profil
rommy
www.savana.cz (opravdu to není reklama...)
rommy
Profil *
DJ Miky
OK. Podívám se na nabídku. Už bych něco potřeboval.
rommy
Profil *
DJ Miky
Pokud nemám ještě nikde registrovanou doménu, lze pro vyzkoušení Demo verze použít nějakou fiktivní??
LukasR
Profil *
Hosting

Mrkni na tenhle je OK a není ani drahej
DJ Miky
Profil
Když už budete klikat na Web4U, tak neklikejte přes ten odkaz výše. Klikejte přes tento odkaz.

rommy
Tuším, že můžeš použít subdoménu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0