Autor Zpráva
Casero
Profil
DObrý den, vím že jsou zde ti nejlepší z nejlepších a proto bych rád slyšel radu ...v hostnzích se moc nevyznám, ale potřeboval bych nějaký, s neomezeným přístupem do db, a asi dost rychlej, a za docela dobrou cenu v ohledu do budoucna tzn. domena/prodloužení domeny/cena hostingu...prosím doporučte nějaký, nebo aspon napiště co mám hledat za věci, co je nutné pro on-line hru ..děkuji
WanTo
Profil
Casero
To záleží na tom, o jakou on-line hru se jedná. Pokud ji bude hrát 100 lidí, hoď si ji klidně na WZ. Jestliže to bude nějaká MMORPG, začni uvažovat o koupi vlastního serveru.
Casero
Profil
WanTo
ehm...co znamená MMORPG???...no ted je na wz, právě už končíme s přípravama a db už nestačí a je tam tak 100 hraču...planujem 3000 +-2000 hraču.... :-D co tedy na to??..vlastní server kdyžtak až dalším tažením...
Jindra Holý
Profil
MMORPG - Massive Multiplayer Online Role Play Game :-) jestli se nemylim... tj. treba Ultima Online, Knights Online, World of Wacraft, Warhammer Online a dalsi...
Casero
Profil
Jindra Holý
hele a jakej by ste doporučil vy???...nebo co říkáte na station.cz??...myslíte že je to něco co hledám?? :-D
Jindra Holý
Profil
no....zalei jakou hru na tom chcete provozovat,....kazda hra ma jine naroky,....textove onlineovky maji vetsi napor na databazi nez-li tak moc na hardware,...naopak Ultima Online tim ze je stara ma vcelku dost vysoke naroky ,....co si pamatuju, nekde psali, ze na pc s taktem 1GHz jde plne bez trhani ,...a to byla vyvinuta v roce 97 ....Jeji emulator Sphere tez zere hodne vykonu,...naproti tomu RunUO ne,...ale jak rikam,....tato cast se odviji od toho, jakou hru chcete na svem hostingu/serveru mit,...
Casero
Profil
Jindra Holý
textovou...s toho plyne???...že co mám žádat od hostingu ???
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
zalezi na zatezi te hry, mnozstvi dotazu na databazi atd., +-2000 hracu podle meho bude asi dost tezko delat zatez jako prumerny zakaznik, takze to bych spis radil nekde individualni dohodu, teoreticky bychom mohli neco vymyslet, kdyz se mi ozves...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0