Autor Zpráva
Trawis
Profil
Zdravím! Který je podle vás lepší? IC.cz nebo Webzdarma.cz? Jaké jsou výhody a nevýhody u každého zvlášť?
venca163
Profil
Trawis
u webzdarma se dá pěkně zbavit reklamy (dát to na vstupní stránku)
ale teď chtějí dělat nějaký opatření, ta nevím

ic - víc místa
Casero
Profil
Trawis
ic -cron
DJ Miky
Profil
u webzdarma se dá pěkně zbavit reklamy (dát to na vstupní stránku)
ale teď chtějí dělat nějaký opatření, ta nevím


To právě nedávno zakázali... Viz pravidla...

Jde o to, která reklama vám víc vyhovuje, jestli ta lišta nebo klasický banner...
Bubák
Profil
Nové pormínky pro reklamu na wz - výcuc z www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.
venca163
Profil
"Vstupte", "Pokračujte zde", atp.),
zkusím se hájit tím, že moja úvodní stránka obsahuje více než "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.),

a teď vážně, lze to nějak pěkně obejít?
mám vpředstavu:
reklama by byla na té skutečné úvdoní stránce, ale nebyla by tak divně nahoře, ale dal bych ji tak nějak pod logo bych řek, a na jiných už by nebyla, šlo by?
DJ Miky
Profil
venca163
Jo, bez vstupní stránky, kdyby byla zhruba nahoře (pod logem nebo vedle loga), tak by to myslím šlo...
venca163
Profil
DJ Miky
wow, díky, to by můj problém zcela vyřešilo...nastuduju to někdy v příštích dnech...
Acci
Profil
Casero
Pro cron můžeš využít zadarmo službu i třetí strany.
Casero
Profil
Acci
nějka nechápu???...no když sem se snažil jestli ndobře chápu, o to co říkáš tak nikde nic nefungovalo jediný co mě napdadlo, na ic spouštět cronem stránku která ovlivní stránku n awz
Inpocasi
Profil
Dostupnost IC- já měl např. včera 100% (v celkovém měřítku samozřejmě je WZ dostupnější, ale myslím si že obrovitá reklama to vynahradí). Jméno webuzdarma podle mě spočívá pouze v tom že byl jako jeden z první. Jinak u nás je spousta dalších freehostingů jako http://www.profitux.cz - jejich jedinou nevýhodou je špatné doména
@forever
Profil *
Reklamy se u webzdarma.cz dá zbavit naprosto jednoduše! Mám asi 20 webu na webzdarma a přišel sem na to jak tam nemít reklamu a nemá to nic společnýho s úpravou kódu atd. :))) (1 stránku tak mám asi 2 roky a nevadí jim to)
Santino Corleone
Profil *
@forever: A nechtěl bys nám prozradit, jak to děláš?
Kolibáč
Profil *
/* varianta první */
div.reklama {
display: none;
}
/* varianta druhá */
div.reklama {
left: -100px;
position: absolute;
}
/* varianta třetí */
body {
z-index: 1;
}
div.reklama {
z-index: 0;
}
Acci
Profil
Jen upozorním, že odstraněním banneru porušujete podmínky hostingu, a pak se nesmíte divit, pokud váš web bude smazán.
Kolibáč
Profil *
Jenže ten banner odstraněn není.
Bubák
Profil
Já reklamu na wz nemám, klidně koukněte do kódu, že tam není, což je něco úplně jiného, než zneviditelnění pomocí CSS.
http://teststranek.kvalitne.cz/
venca163
Profil
Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení reklamních prvků.
oh bože, vždycky přemýšlím, kdo tyhle věty tvoří
Gekon
Profil
venca163
Třeba ten, kdo na tom vydělává, nemyslíš? A co ti vůbec na té reklamě vadí? Vždycky se dá nějak šikovně zabalit do stránek tak, aby nerušila. Jenom nesmí být člověk líný.
venca163
Profil
Gekon
a jak si vyložíš "korektní zobrazení reklamy"???
já myslím, že je to přesně ten typ věty, u kterýho to není jednoznačný a pak vznikají rozpory...

mě na tý reklamě nic nevadí, tohle vlákno je starší, potřeboval jsem dřív jen vědět, jak lze udělat, aby reklama nebyla úplně nahoře, nic víc
Bubák
Profil
Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení reklamních prvků.
Já jsem korektně pomocí FTP uploudoval soubory. Že mají u wz chybu, za to nemůžu, když jsem poprvé viděl svou stránku bez reklamy, moc jsem se divil.
venca163
Profil
Bubák
jistě je na tvých stránkách klíč, jak to zcela legálně obejít...=)
Joker
Profil
No, jelikož WZ počítá přístupy na web podle zobrazení reklamních bannerů, tak nedat tam reklamu vůbec je riskantní. No a dát jí třeba do display:none a podobně je porušování podmínek.
Jinak jasně, ono se celkem nic neděje... a pak jednoho dne prostě smáznou web a nazdar. Krom toho, pokud takový člověk něco napíše na jejich fórum, často tam někdo na to porušování podmínek upozorní.
Já jsem toho názoru, že když už někdo využívá jejich služby zadarmo, měl by alespoň mít dost slušnosti a tu reklamu si na web dát.
Bubák
Profil
Joker
Ale reklamu na stránky dává wz, a to na první stránku nahoru. V nastavení to jde změnit, ale já nic nenastavoval. Chyba (malá) je někde u wz, že se jim reklamu na zcsla korektní stránku nepodařilo umístit. Věřím, že místo smáznutí mého webu se chytí za nos, opraví malou chybu a mi se reklama zase ukáže.

Nebo mě to přestane bez reklamy bavit, šup, a je tam. Já to beru jako hru. Hraji si s jejich chybou ;-)
Anonymní
Profil *
Bubák
Máš ji tam, já ji viděl. :-)))
Thalia
Profil *
2Bubák: já na http://teststranek.kvalitne.cz/ reklamu vidím. A pokud se ti tam nevložila hned při prvním uploadu, taks to měl zkusit znovu. Mně osobně se stává jen v několika %, že se nevloží hned napoprvé, ale třeba až napotřetí. A podle mě není správné chování - vy jste si ji tam nevložili, tak ji tam mít nemusím. Při registraci jsi souhlasil, že budeš reklamu zobrazovat, tak dle mého názoru není zas až takový problém vynaložit trochu snahy (tedy zmáčknout víckrát F5 Copy), aby tam ta reklama byla.
Ale abych nemluvila jen PRO wz, tak v poslední době jsou tam jisté problémy a není vidět snaha něco řešit. Dost si tím u mě (a nejen u mě) poškodili, i když já naštěstí (ťuk ťuk) ty problémy nemám. Tedy zatím.
S ic nemám zkušenosti.
Bubák
Profil
Anonymní, Thalia
Byla tam, do 25.10.2006 02:09. Jasně jsem napsal:
Nebo mě to přestane bez reklamy bavit, šup, a je tam.
Měl jsem za to, že to každý pochopí.

Chtěl jsem zkusit zase stránku bez reklamy, a koukám, že už chybu opravili a "můj postup" nefuguje. Když jsem totiž udělat FTP v Linuxu (použil jsem Konqueror), tak na wz měl soubor index.html jiné atributy, než když jsem index.html poslal z Windows. A wz tam reklamu nevložil.

Čekal jsem, že chybu opraví, zveřejnění (přiznání) tomu určitě pomohlo.
Thalia
Profil
2Bubák: neboj, já to pochopila, i když to tak nevypadá. To s tím ftp přes konqueror jsi zkoušel víckrát? Že můžeš tvrdit, že to bylo opravdu tím? Protože i přes windows se reklama né vždy vloží. Někomu se nevkládá i na spoustu pokusů. Každopádně to doma vyzkouším :-) Mně se totiž hlavně nezdá, že by wz něco tak rychle vyřešilo. Protože na fóru wz může člověk upozorňovat na závažný problém jak chce (rozhodně závažnější než tenhle), ale výsledky není vidět. I když - třeba záleží na pracnosti řešení...
Bubák
Profil
Thalia
Někomu se nevkládá i na spoustu pokusů.
Nevím, co so pod tím mám představit. Zpravidla dělám FTP ve win, a reklamu jsem měl vždy. Když jsem (asi 20×) dělal FTP v Linuxu, reklama tam nebyla nikdy. Soubor index.html měl na wz různé atributy, podle toho, jestli jsem dělal FTP z win, nebo linuxu.

Možná bych se reklamy zbavil, kdybych si pohrál s atributem souboru na wz, ale to se mi nechce. Jak jsem psal, hrál jsem si s chybou, a každá hra má svůj konec.
Thalia
Profil
2Bubák: představ si pod tím neustálé nahrávání souboru index.html či jiného souboru na web. Já zas dělám ftp prakticky jen v linuxu a s vložením reklamy problém nemám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0