Autor Zpráva
libor71
Profil *
není to zrovna k tvorbě, ale už se to tady objevilo ;-)
Potřeboval bych email hosting na vlastnií doméně, stačí jedna schránka jako doménový koš. Požaduji webove rozhraní, co největší velikost a co nejnižší cenu :-)
nějaké nápady?
Děkuji Libor
Jindra Holý
Profil
co treba forpsi.com ?
libor71
Profil *
vadí mi u nich jedna věc - 500MB je krásné, ale kdo vymyslel, že jedna max. 50MB
DJ Miky
Profil
libor71
Můžeš si tam objednat i Gigamail - jednu schránku o velikost 1 GB k tomu email hostingu...
libor71
Profil *
to je pravda, uvažuji o tom, ale reference na ně nejsou nic moc (a moje dvě setkani s nimi nic moc), takže v tom případě mužu jít i na webdum.com, nebo hostingzdarma.cz, nebo station.cz - ktere vychazeji cenově lépe.
A z mého pohledu (mohu se mýlit) mi forpsi žádnou přidanou hodnotu nedává
Kepi
Profil *
http://www.igloonet.cz/webhosting/mailhosting/

Samozřejmě jako majitel nemůžu než doporučit :) Za tu cenu je možné mít i 500MB mail (stačí dát do poznámky při objednávce, že jdete odsud) případně napsat jak velký prostor si představujete.

Nabízíme neomezený počet e-mailových schránek i přesměrování, limitování jste jen místem. Přístup je přes web, IMAPs, POP3s, samozřejmostí je doménový koš, antivir, antispam a podobně...
Martin Kuželka
Profil
A co třeba Gmail for your domain?
libor71
Profil *
na Gmailu (pro mou doménu) mi vádí, že (jestli jsem to dobře pochopil) můžu mít několik gigových schránek - ale já chci jen jednu schránku a vše, aby se posílalo do ní - prostě doménový koš ALE, abych si byl schopen nastavit identity.
více méně mi stačí i free gmailová schránka- KDYBY podporovala identity (úplně, ne jen FROM)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0