« 1 2 »
Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Který hosting je podle vás nejlepší cenově do 50 ale chci aby měl i drahé tarify- od 1000 (pište pouze pokud s ním máte zkušenost vy nebo někdo ve vašem okolí)
Casero
Profil
station.cz má s ním zkušenost kamoš , kamoše a pak další kamoš, a všeci zatím spokojení...ja se taky zatím rozmýšlím..nebo pak levnej a docela dobrej pipni, aspon doporučení našeho učitele inf
YoSarin
Profil
Casero
Na pipni má kamarád a důrazně NE! Nemá s ním vůbec dobré zkušenosti (ustavičně nadává ;) )
Já jsem u Českého hostingu (nejsem si jistý že je to cenově ta kategorie, kterou si myslel) a jsem celkem spokojenej (až na pár nezvládnutejch situací, kdy třeba admini při (vyžádaném) přesunu na PHP5 server zapomněli varovat, že ruší funkce mysql_* a místo nich se zprovozňují mysqli_* - trochu mě pak překvapilo, že mi nefungujou stránky (navíc jsem netušil proč, žádný chybový hlášky, nic...))
Na C-H taky není volně přístupnej .htaccess, ale na požádání ti zaříděj to co chceš a jak to chceš ;)
Yo'Sarin
Casero
Profil
YoSarin
no právě sem slyšel že free je na h*vno, ale ty placený už se dají
YoSarin
Profil
Casero
Nejsem si jistej, ale myslím, že on má placenej... tak na 90%
Casero
Profil
YoSarin
tak nevím...neruím za tu informaci...
Retal
Profil
YoSarin
Heh, a to je "nezvládnutá situace"? Asi sis měl nejdřív o PHP5 něco přečíst, než jsi zažádal o přesun. :)
Inpocasi
Profil
No PIPNI co sem se díval na netu je zřejmě opravdu děsný krám
Inpocasi
Profil
A co si myslíte o http://www.isol.cz/ a http://www.station.cz
Casero
Profil
Inpocasi
o station.cz už jsme psla, a isol se zdá být dost podobný
YoSarin
Profil
Retal
No, mě doma na PHP5 mysql_* běžel bez problémů dál, čiliže jsem neměl důvod očekávat nějaký problém tímhle směrem...
Inpocasi
Profil
Která doména je potom nejlepší com net org
YoSarin
Profil
co třeba Profitux?
<OT>
Retal
Tak jsem teď koukal a hledal - na PHP.net není jediná zmínka o tom, že by mysql_* nemělo s PHP5 fungovat a na mysql.org (referenční manuál pro 5.1) se o ní říká (konkrétně fce mysql_connect()):
This function is deprecated. It is preferable to use mysql_real_connect() instead.
Což, pokud to chápu dobře, znamená, že mysql_connect je špatné a raději by se místo toho mělo používat mysql_real_connect(); ale to neznamená, že se používat musí...
</OT>
Inpocasi
Profil
YoSarin
profitux na mě nijak úžasně nepůsobí (normální hosting)
Casero
Profil
Inpocasi
ja mylsím, že je to hafo dobrý vše neomezeno, a za 50 kč měsíc, spíš hledám tu chybu, krom oho že neregistrují domény...kde je??
stribny
Profil
Který hosting je nejlepší - ale v čem? Každý nabízí jiné možnosti. Někdo shání Mono, někdo IIS s .NET, někdo podporu Ruby atd..

Já hostuji u hosting.blueboard.cz. Spolehlivé to je a doporučil bych každému. Problémem je to, že nabídka, kterou nabízí také není nejširší. Například nelze nastavit pro jednotlivé databáze hesla (máte jedno k neomezenému počtu databází).

Takže každému vyhovuje úplně něco jiného...
Inpocasi
Profil
Casero
Já osobně zastávám názor že je lepší brát hostingy, které nabízí drahé i levné tarify, protože u nich si můžu být víc jistý že jim ty servry běží v nějaké budově a starají se o to= prostě z toho mají víc peněz.
YoSarin
Profil
Casero
já ji právě taky ještě nenašel... :-)
Inpocasi
no, já ti nevím, jestli brát zrovna tohle jako měřítko kvality... no, co už :-)
Yo'Sarin
llook
Profil
S mysql funkcema se to má tak, že při překládání PHP musíte při ./configure uvést volbu --with-mysql a musíte mít nainstalovanýho MySQL klienta a hlavičkové soubory k němu. Je to díky restriktivní licenci, pod kterou je MySQL šířeno.
Sice to není ve výchozím nastavení, ale tam není ani PDO a jeho podporu u PHP5 hostingu taky každý považuje za standard. Docela mě překvapuje, že PHP5 na ČH nemá mysql_ funkce.
Inpocasi
Profil
Co se stane s doménou zaregistrovanou o nějakého hostingu, který skrachuje. Co potom s doménou, lze jí převést? (myslím konkrétně převod od hostinguzdarma)
Vít Dlouhý
Profil
Doporučil bych důrazně se vyhnout hostingům Pipni, PES a Banán.

Hosting není věc, na které by se mělo šetřit, dát si web na neznámé hostingy (které často provozují jedinci) je koledování si o problémy. Určitě bych ale nevybíral hosting podle toho, jestli má levné i drahé tarify, to naprosto není směrodatné (!).

Ze zkušenosti mohu z levnějších hostingů doporučit Nethost (www.nethost.cz), kvůli technickému zázemí; případně populární Český hosting.

Z těch drahých pak Ignum.cz a Servery.cz.

Casero: Máte učitele informatiky s malým rozhledem, Pipni je mizerné.

Ad Isol.cz: Co vím, tak docela kvalitní webhosting, něco ve stylu ČH.
Casero
Profil
Inpocasi
stačí převest dsn, jestli to dobře chápu..
YoSarin
Profil
Casero
jj, asi jo
Nevíte někdo co by se dělo kdyby krachnul registrátor? (celkem nepravděpodobné) a jestli se dá bezproblémově přejít k jinému? Nebo je to dokonce svázané s hostingem (to asi ne, když třeba profitux hostuje a přitom není registrátor)?
Yo'Sarin
Inpocasi
Profil
Co si myslíte o hostingu http://www.hostingzadarma.cz
Vít Dlouhý
Profil
to Inpocasi: Nemám žádnou konkrétní zkušenost, vím jen, že jsou ;-)

Co vím z dřívejška, tak hosting je zadarmo, ale doménu je nutné registrovat přes ně, což je ale dražší, než jinde. Technická podpora by měla být skvělá (když je za 34 korun za minutu ;-) ...

Jinak je tu o nich už thread: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=23 243

Stále ale platí to, co jsem psal už výše, když hosting pro projekt, s kterým to myslím alespoň trochu vážně, tak na trhem prověřeném a transparentním hostingu, vyplatí se to. :-)

Svůj výčet kvalitních hostingů bych doplnil ještě o Web4u.cz, s nimi také nikdy vážnější problémy nebyly.
pepon
Profil *
urcite nove majitele hostingu www.hostuju.cz doporucuji, muzes si to u nich vyzkoset, nabidnou hosting i domena na testovani
Bart
Profil *
www.savana.cz - vse se nastavi v administraci. Chces php4, mas ho, chce prepnout na PHP5? Prepnes si to a nic nepresouvas, neprejmenovavas. Mysql4 a 5 bez problemu, kazda sve heslo, obrovskou vyhodou je moznost externiho pristupu do DB, pouzivam to pro svuj shopik a jeho offline klient.

Savana jako jedina, vcetne jiz zminovaneho ceskehohostingu ma neco jako "administrace" ostatni hostingy maji jen neco, co si na administraci jen hraje. (phpmyadmin, webftp atd, neni administrace, ale bezne os nastroje)
llook
Profil
pepon Strč si ten ovocný spam do pr****.
Petr Benešovský
Profil
Dobrý den,

Vašim požadavkům by mohly vyhovovat naše tarify - viz. ONEbit.cz. Kromě popisů tarifů zde naleznete také informace o konektivitě, hardware, referencích, nechybí ani náhled webové administrace. Co se týče dostupnosti našich služeb, patříme ke "spolehlivějším" poskytovatelům webhostingu, což potvrují i nezávislá měření dostupnosti - např. mereni.kyblsoft.cz aj. Veškeré služby si samozřejmě můžete nezávazně odzkoušet.


Pokud byste měl jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.


S pozdravem

Petr Benešovský
ONEbit.cz
Inpocasi
Profil
Petr Benešovský
Podle stránek vypadáte jako solidní, ale vaše nabídka mi příliš nezaujala
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0