Autor Zpráva
RaDeoon
Profil *
Vzhledem k tomu to stejně nekontrolujou a koukají jen na přístupy a stránkys indexem Vstupte nesnáším jsem dostal nápad ...

To asi už napadlo mnoho lidí ...

Do indexu stačí dát reklamní banner a pak do meta tagu

<meta http-equiv="refresh" content="0;url=/uvod.htm">


Dobré né ?
Timy
Profil
RaDeoon
A jaké že máš stránky?
Casero
Profil
RaDeoon
stejně je to porušování pravidel!!!...a jestli na to přídou smáznou ti to..a taky když něco chceš zadarmo, měl bys taky něco dát
RaDeoon
Profil *
Casero
:D jen mě to tak napadlo ... dneska je všechno porušovaný

Timy

www.timy.wz.cz
zimmi
Profil
RaDeoon: Pokud vadí tobě, tak si ji v prohlížeči zablokuj. Pokud vadí tvým návštěvníkům, buď budou vědět, jak ji zablokovat, nebo se na ni prostě budou muset dívat.

To, že se dnes vše porušuje neznamená, že to musíš dělat taky.
RaDeoon
Profil *
www.timy.wz.cz

LOL tak todle jsem jen tipnul a opravdu to funguje :D

zimmi

Ne ale někdo určitě s toho bude rád ... já neporušuji věci proto že to dělají ostatní . Nevím jestli myslíš třeba otázku w.arezu tam to porušuji protože je to pro mě výhodné.
Timy
Profil
RaDeoon
Tam ale reklama je, nevšiml jsem si žádného přesměrování. Jen se pochlub, neboj se.
RaDeoon
Profil *
Timy

Já se ničeho nebojím ... btw: ta stránka to jsem nevěděl že existuje, dal jsem tvou přezdívku.

nic nikomu neříct
DJ Miky
Profil
nic nikomu neříct

Hmm, já ji tam furt na chvíli vidím... Pokud chceš porušovat pravidla, tak ji tam prostě nedávej, nebo ji skryj pomocí display:none;. Ale připrav se na to, že ti ty stránky můžou smazat.
Ice
Profil
Na pár webech ji mám skrytou už nějaký rok (1-2) a stejně to zatím nikdo nesmazal. (display:none)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0