Autor Zpráva
Voody
Profil
Zdravim, zajímal by mě váš názor, jak se vám líbí domény neco4you.cz nebo neco4u.cz . připadá mě to, že se to celkem poslední dobou objevuje a mě se to celkem líbí, jenom nevim, jestli to mám použít k nákupu domény či nikoli...a jaká varianta se vám více líbí :-)
YoSarin
Profil
Voody
IMHO je to dobrý tak pro seznamku, nebo když chceš udělat radost své lepší polovičce ;)
(No, moje první stránky byly only4you.webpark.cz, tak bych možná neměl nic říkat :-D )
Yo'Sarin
Suji
Profil
Zalezi na konkretni domene a take na ucelu a cilove skupine, pro kterou bude web urcen.
Vít Dlouhý
Profil
Mně osobně se to nelíbí, jsem rád když při psaní adresy vystačím s písmeny. Ten kdo neumí anglicky ten "smysl" neocení, navíc je to tak "trendy", až to může vést k záměně - jinými slovy, používá to už moc lidí a moc serverů :-) Jinak souhlas s Suji, mladí to možná ocení.

Když bych si měl vybrat mezi těmito dvěma názvy, tak neco4U.cz. Hlavně proto, že je to kratší a protože mi přijde logičtější, foneticky nahradit také "you" pomocí "u", když už jsem totéž udělal v případě "for" a "4" :-)
Voody
Profil
No on by ten web měl být spíše pro teen návštěvníky internetu, takže si myslím, že by jenom malá část lidí nepochopila, co to znamená.....doménu tady nechci zrovna zveřejňovat, protože věřim tomu, že by si ji nějaký vtipálek zaregistroval přede mnou...ono je logičtější opravdu i to you zkratit, jenomže sem udělal mezi kamarády takový průzkum a většině to nedošlo, co má to "u" znamenat... takže nevim.....a kamarádi mě taky řekli, že když tam je neco4u.cz takže to přečtou tak, jak to vidí, ale když tam je neco4you.cz, tak tu 4 možná přečtou česky, ale pak mu to dojde, co to vlastně znamená....asi by bylo nejlepší zaregistrovat obě varianty, ale ono jestli to není zbytečnost. Uvítám ještě jakýkoli názor:-)
YoSarin
Profil
Vít Dlouhý
<OT>
Jo a kdybyste chtěl web www.takeProVas.cz, tak zaregistrujete www.24U.cz ;) :-D
Mi to připomíná jeden časopis, který se jmenoval "To be free" a měl v logu 2B3 ;)
</OT>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0