Autor Zpráva
Bonny
Profil *
Tak se sem musím všem vypsat, protože jsem hrozně rozčílený to, co se mi stalo a už jsem i přesto, že jsem měl předplaceno na cca dalších 10 měsíců, musel odejít u jednoho BEZKONKURENČNÍHO webhostingu, jak ho na svém blogu nazýva mgr. Kaluža. Já to beru tak, že ač on ani netuší, tak jeho webhosting je opravdu velmi bezkonkurenční, ale to tak, že horší to už ani být nebude. Již od samého začátku jsem měl nustálé problémy s připojením k databázi, také často haprovalo i stahování delších souborů, kde to prostě v průběhu nepředvídatelně lehlo a mohl jsem začít znovu. Jsou to tyto neustálé problemy s různými nástroji, které mě nakonec přinutili k odchodu jinam a zvolil jsem webhosting savana.cz. Aktivoval jsem si přes SMS demo, abzch nevpadnul do stejného bláta jako na b a n a n u. Za týden mého testování nebyl žádný výpadek a vše stále rychlé a dostupné. Tímto Mgr. (magorovi) Kalužovi vzkazuji, ať si mé peníze užije, že já už mu příští rok už další nedám. Ten člověk má dle mého problémy s vlastní osobností, ale to sem nepatří, nechci někoho flejmovat, jen se vypsat a varovat další lidi, kteří jen uvažují, že půjdou k banánům.
Casero
Profil
Bonny
hej...tedkom vybírám hosting, a neuvěřitelná spousta lidí mi radila b*nán, ale jaksi sem všem řekl, že ba*án ne, že na diskusi na nějk každej nadává, prostě nechápu, že je tak populární....má takovou reklamu nebo co??
Bart
Profil *
jeho uspech je v tom, ze zaspamovali cely net a lidi slysi na ty 4000 MB. Ikdzz kazdy vyuzije stova 100 MB, kazdy proste tech 4000 MB potrebuje :)
souki
Profil
Casero
já bych ho nebral už proto, že ho tahle diskuze cenzuruje =)
Bart
Profil *
jinak asi lehla Casablanca, b a n a n mrtvola, savana mrtvola... Spadlo ti to machale, asi vitr :)
Level
Profil *
Ano b a n a n začíná být mrtvej, bohužel i já jsem tam byl, ale zase nelituju toho dokud tam nebylo tolik lidí tak to bylo fajn i byly docela v pohodě ale nevim proč se lidi měněj ale nedá se nic dělat, oni to zjistí až jim lidi začnou hromadně odcházet, nepomůže ani strašnej blog pana Kaluži. Já jsem nejdřív od nich šel k servery.cz pak mě to přestalo bavit a nyní jsem na ceskeweby.cz a zatím v pohodě, snad je nepotká to co banánovník, ale zase si myslim, že když už dělaj hosting dělší dobu tak snad ne. Akorát by mě zajímala jedna věc nevíte někdo jestly se dá nikde zjistit jak který hosting nabírá lidi, zajímalo by mě jestly třeba ovoce ještě nabírá, ale taková statistika počtu asi neni co?
skejtis
Profil
Je,poznas to podle pribiv.domen
quinux
Profil
skejtis
Jsi si jist, že je to opravdu skutečné číslo? ;o)
muffinman
Profil *
Banán je dead. Zkuste to jinde. Já zakotvil na www.narovinu.cz a jsem happy.
kauf
Profil *
No tak happy bejt můžeš, ale za ty ceny co tam jsou moc lidí happy asi nebude, kort když služba asi moc dlouho nefunguje. Já preferuju ceskeweby a web4u kde mám svoje domény a jsem maximálně spokojenej.
samuraj
Profil
b a n a n .... já konkrétně s nima mam špatné zkušenosti, (dalši platbu ode mě už nedostanou..)
jen takova poznámka pro lidi co je láka ty 4GB ... věřím tomu, že kdyby to na tom serveru někdo zaplnil (i kdyby jen malýma html souborama) tak ho zablokujou za to, že provozuje "download server" nebo si vymyslej nějakou podobnou vymluvu...
Ani ten jejich neomezeny traffic neni tak úplne neomezený ... jakmile ho začnete mít "větší než obvyklý" pravděpodobně vás čekají problémy...
Tyhle jejich obvyklý míry nejsou nikde dány... a dost se mění jen podle jejich nálady Vás zrovna blokovat...

A jak že to blokují? Čekáte nějaký email s varováním? Na to zapomeňte... z čista jasna bude celá Vaše doména přesměrovaná na jejich homepage a Vy budete bezmocní... email, icq, telefon... budete zkoušet vše jako já.. a většinou se dozvíte něco jako "Zrovna nejsem v kanceláři, teď se nemohu podívat..."
X hodin denně mi ten hosting prostě nejel... tak si spočítejte dostupnost...
Navíc to přesměrování Vašich návštěvníků k nim... si nemohu pomoct... to je prasárna...
Mě osobně to trvalo několik telefonátů, než jsem z nich vylomit proč vlastně moje doména nejede..
Dalších X telefonátů jsem se s něma snažil domluvit na jakémkoliv řešení.... vůbec neměli zájem.. přišlo mi to spíše jako "máš větší zátěž než ostatní -> nic nás nezajímá -> táhni..."

Jen moje osobní zkušenost, kterou jsem chtěl sdělit... třeba zachráním pár lidí, co se nechávají zlákat...

Ale abych jen nepomlouval, za ty prachy nabízejí dost věcí..
neomezený POČET databází (ale s limitem tuším 10000 dotazu za hodinu!)
neomezený počet subdomén
php, cron, htaccess, emaily...
Pokud tedy plánujete nějakou osobní stránku s minimální záteží a nebude Vám vadit, že to občas prostě nepojede a že pro technickou podporu jste jen číslo v databázi co jim posílá peníze... může Vám to stačit.
kiks
Profil *
mam tam mambo a jede mi to u B A N A N . C Z perfektne, to si tu zase jeden co tam mel neco nezakonneho stezuje :)
Joker
Profil
samuraj
Cože? Ten limit počtu dotazů je jako fakt? Jestli jo, tak to fakt LOL; na WebZdarma je limit 8000 a pokud tam dáte phpBB fórum a "ve špičce" se tam rozkecá tak deset lidí, vyčerpají ten limit tak za 45 minut. Ale jelikož je WZ zadarmo, tak tam jsem ukládání dat do souborů místo databáze kvůli limitu dotazů ještě překousnul...

Mimochodem, jsem si byl schválně přečíst, co je ten "neomezený traffic":
Objem přenášených dat (...) není omezen. Poskytovatel si vyhrazuje právo jednostranně omezit využívání těchto služeb v případě, že objem přenášených dat (...) překročí míru obvyklou pri běžném využívání těchto služeb.
Tak nevím, skoro mi přijde lepší mít přenos omezený nějakým číslem, než omezený tím, že se to hostingu bude zdát hodně.
samuraj
Profil
2joker:

zakladni nastaveni je (resp. bylo kdyz jsem to naposledy zjistoval) 10000 sql / hodinu.
Ale pokud do nich budete delší dobu hustit, tak z nich možná vytlačíte víc - já ukecal 50000.
samuraj
Profil
2kiks: opravdu musi každý kdo si stěžuje na ***** provozovat něco nezakonného?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0