Autor Zpráva
fefeczech
Profil *
Ahoj,
poradíte mě prosím nějaké hostingy (ideálně české ale není podmínkou) které nabízí možnost hostovat více domén na jednom hostingu. Doufám že jsem se vyjádřil správně a že mě chápete co hledám.
Pokud máte odobní zkušenosti hlavně z hlediska poměru výkon/cena a podělíte se budu Vám velice vděčný
Předem díky
ash721
Profil
Pokud jde o více domén pro jednu stránku, pak Vám to umožní zřejmě každý poskytovatel. (Prostě necháte doménu nasměrovat na vaši stránku nebo podstránku.)

Pokud máte v úmyslu jet více webů na jednom hostingu (určeném pro jeden web), pak takovou nabídku zřejmě nenajdete. Pak bych zvážil buď možnost dedikovaného serveru, tedy vašeho vlastního nebo pronajatého stroje, kde si můžete dělat "v uvozovkách" co chcete, popřípadě můžete poptat nějakou lepší cenu za balík klasických hostingů..
quinux
Profil
Jediný hosting, který tohle měl přímo v nabídce byl http://www.place4u.cz ten je ale teď nějak mimo provoz. Možná by se našel ještě někdo, ale nemusí to mít přímo v nabídce. Zkus se zeptat podpory a dohodnout se individuálně. Většina hostingů by ti mohla vyjít vstříc (hlavně ty menší)
Banner
Profil *
www.savana.cz ma moznost dokoupeni domen k hostingu a program SAVANA 3000 ma hned 2 v cene.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
zalezi, o co jde, ale vetsinou neni problem se dohodnout, pokud ti staci na vsech domenach co stejny, jako aliasy s tim nedela problemy vetsinou nikdo, aspon ja mam takovou zkusenost, pokud ma byt vice domen u hostingu, treba ja s tim vetsinou problemy nedelam, ale samozrejme zalezi, o co jde...
Retal
Profil
Vyprdni se na české webhostingy, v zahraničí se toto nabízí, stačí pohledat.
Anonymní
Profil *
zkus gigaserver.cz tam ti to udelaji celkem bez problemu mam s tim sam zkusenost

koupil jsem u nich domenu a 500 mb prostoru a za mesic tam nasmeroval dalsi domenu - nebyl to zadny problem stacilo je kontaktovat
muffinman
Profil *
Poměrně dobrou zkušenost mám s hostingem www.narovinu.cz. Mají tam jednak tarif pro víc domén k jednomu tarifu, a jsou vstřícní téměř jakýmkoliv nadstandardním požadavkům. Přešel jsem tam od banánů, a frčí to nádherně.
kauf
Profil *
Proč spamuješ diskuze, takovej hosting a za takový peníze nevim jestly někdo bude chtít. Kolik má administrátorů? Dostupnost zatím skoro ještě nikde nenajdeš no nevim ale zkus ponížit ceny a pak očekávej nějaký lidi.
sandis
Profil
Pokud vím jde to řešit aliasem a následným ošetřením přes .htaccess. Sám mam asi 10 domén na jednom hostingu... Článek o tom je zde http://ceska-republika.org/2007/09/05/vice-domen-na-jednom-hostingu/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0