Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Más někdo zkušenosti s "novým" kraja.cz ???
Dannyk
Profil *
kraja.cz nejde www.kraja.cz jde, uz z toho bych si tomu vyhnul obloukem
Anonymní
Profil *
Taky bych se tomu už asi vyhnul. Když nebyli schopni provozovat hostingový projekt, kterému věřili a opravdu jej spustili, tohle nebude lepší. Navíc už jen problém s tou doménou. Mám spíš pocit, že milý Krajčírovič nechtěl nechat prázdnou doménu.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Dovolte mi stručně se vyjádřit.
Dva stroje co jsem na "starém" kraja.cz měl jsem nezahodil ani neprodal, jen přemístil a využil jinak, zahostovali jsme pár projektů kamarádů a známých, což nám vykryje většinu nákladů na konektivitu a věci co mám já a další dva, kteří se tomu věnují se mnou si hostujeme defacto za náklady na správu, tedy hlavně náš čas.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Ještě dodávám, že s komentářem ohledně domény kraja.cz a jejího využití částečně souhlasím, pokud chce někdo hosting, stejně se domlouváme individuálně na základě konkrétního požadavku a většinou se jedná o "dohozené" lidi od někoho, kdo na tom stroji již běží.

Doufám, že jsem dostatečně a srozumitelně vysvětlil vše, co jsem chtěl, případné další dotazy rád zodpovím.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Ještě dodávám, že s komentářem ohledně domény kraja.cz a jejího využití částečně souhlasím, pokud chce někdo hosting, stejně se domlouváme individuálně na základě konkrétního požadavku a většinou se jedná o "dohozené" lidi od někoho, kdo na tom stroji již běží.

Doufám, že jsem dostatečně a srozumitelně vysvětlil vše, co jsem chtěl, případné další dotazy rád zodpovím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0