Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
S jakým hostingem máte nejlepší a naopak nejhorší zkušenosti?
Nox_lbc
Profil
Český hosting × Pipni ...
Anonymní
Profil *
Station x Webzdarma (station v poměru cena/výkon)
Gekon
Profil
Isol x free Pípni
Acci
Profil
eHosting × Banán.cz

Anonymní
Webzdarma považuji za nejlepší český freehosting.
Inpocasi
Profil
Acci
IC a profitux jsou mnohem lepší než webzdarma- pitomá administrace, nemá cron, málo místa, ohavná reklama
Acci
Profil
Inpocasi
ProFiTux moc neznám, ale oproti IC je WZ lepší. Sice nemá cron - ten se ale dá udělat vzdáleně, administrace bohatě postačuje (nikdy jsem ji ani nepotřeboval), místa pro stánky má habaděj, banner stačí umístit na hlavní stránku. Navíc má větší dostupnost (před dvěma dny se mi statická asi 3 kB stránka načítala 30 sekund) a otevírání vzdálených souborů.
Inpocasi
Profil
Já mám na IC za září téměř 98% dostupnost

Jinak nejlepší je asi IGNUM, ZONER a CESKY-HOSTING
Je dobré se vyhnou společnosti pipni a hostingzdarma- hosting je zdarma tudíž ti za nic neručí a jeho cena je stejně ukryta v předražených doménách .eu za 720,- (i s DPH)
llook
Profil
Inpocasi
Profitux má oproti ostatním freehostingům dost restriktivní podmínky.
Reklama WZ je fullbanner "dole všude" nebo "nahoře na indexu". IC má lištu "nahoře všude". Co je lepší je asi otázkou vkusu.
Ale služby má WZ slabý a PHP starý (4.3.4...), to jo. Navíc ty jejich dva servery nejsou nafukovací a tak rychlost a stabilita občas trochu kolísá.
Anonymní
Profil *
hostingzdarma, není klasický free, ale služby mají v poho. Běhá mi tam několik webů a nemám problém
PetrVan
Profil *
netzona.cz x *******
PetrVan
Profil *
hmm sory 8anan.cz je tu zabanovanej, koukam, samozrejme ten sem myslel jako ten se kterym nejsem spokojen
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0