Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Chtel jsem se zeptat jestli je mozne, kdyz sem si pri overovani domeny asi pred tydnem byla domena volna.
A taky vsechny nadnarodni domeny i cz. A ted uz jsou nektere obsazene. Je mozne, ze s tim melo to hledani co docineni a ze si to pak nekdo nasel a zaregistroval pro sebe.
nightfish
Profil
možné to samozřejmě je
já poskytovat takovou službu, tak budu určitě monitorovat názvy hledaných domén...
otázkou ale je, jestli třeba nešlo jenom o technickou poruchu - jeden den služba nefungovala, takže psala, že domény jsou volné a o týden později už fungovala...
ale to se dá ověřit ve WHOIS, kde je datum registrace domény
Anonymní
Profil *
takze je asi lepsi to hned zaregistrovat, i kdybych ten web nahral treba za 2 mesice
nightfish
Profil
tak to každopádně
když dostanu nějaký nápad na doménu, tak objednávám okamžitě po ověření... člověk nikdy neví a konkurence nikdy nespí
Anonymní
Profil *
i kdyz se jedna o osobni web?
Retal
Profil
Samozřejmě. Jakmile dostaneš nápad, který můžeš realizovat až později, doménu hned zaregistruj. Než se k ní dostaneš, umísti na ni dočasnou stránku popisující, co se chystá a nasměruj na ni nějaký odkaz, ať začne lehce stárnout.
H13
Profil
Tak to se mi také stalo, takže jsem vyzkoušel zadat celkem nepoužitelnej název (více názvů vícekrát z více IP a ve více registrátorech) a co se nestalo, během pár dní, možná více dní, byla domená registrována. Na stránkách se objevil anglický index stránek s tím, že doména je na prodej. Stalo se mi to u více domén, ale pouze jen u COM a možná i u NET (ale u té si nejsem jist). Celkem zajímavý.
Anonymní
Profil *
A co kdyz je me 13? De to taky?
Anonymní
Profil *
Ale stranky na kterych delam vypadaji celkem slusne. A "necestina" kterou tady pisu se tam taky neobevuje . ;-)
Nox_lbc
Profil
;-) .. ano i ve 13 si můžeš pořídit doménu, nicméně dát cca 1k za doménu a třeba 1k za hosting (nepočítám pipni.cz ;-) se mi v tvém věku zdá zbytečné, ale možná se rodí nová generace webdesignérů, kodérů nebo SEO expertů, ukaž stránky! ;-)
DJ Miky
Profil
Anonymní
Nekontroloval jsi to u Forpsi? To mi napsalo, že doména je volná, druhý den, že už je zabraná... Ale ta doména nebyla zaregistrována hned, ale už byla zaregistrovaná přes 2 roky.
Václav Martinovský
Profil
nicméně dát cca 1k za doménu a třeba 1k za hosting (nepočítám pipni.cz ;-) se mi v tvém věku zdá zbytečné

Pokud pro to ma duvod, tak proc ne? ;-) Ja jeste pred plnoletosti vysypal za neco podobneho nasobek tehle castky (nova .CZ tehdy stala 1600 Kc + DPH, bylo to chvilku po tom, co byla vubec zpoplatnena a hosting rozhodne nestal takove drobne jako dnes - slo o radove stokoruny mesicne).
Anonymní
Profil *
DJ Miky

Jo, kontroloval jsem to u Forpsi, ale zkoušel sem to zadat i do prohlížeče a nic, ale teď už tam jsou nějaká angl. stránky. :-(
Anonymní
Profil *
Jo, mimochodem ta moje doména je asi zajímava, protože jsou všechny nadnárodní domény obsazený (kromě biz). No co, kašlu na ně, sice jsem měl původně originální nick, ale což. Změnit ho nebude tak těžké. ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0