« 1 2 »
Autor Zpráva
Kolibáč
Profil *
Zelená Přísera momentálně běží na pipni.cz (free program), bohužel.
Mám potíže s připojením k MySQL, mod_rewrite není podporován, nefunkčnost je častá a podpora veškerá žádná.

Během zimy proto budu měnit poskytovatele hostingu (a tedy i domény).
Požaduji:
* PHP 4 a MySQL
* práva k práci se soubory pomocí PHP
* minimálně dvě e-mailové schránky s qalitním antispamem
* možnost zřizování domén třetího řádu
* FTP
* minimálně 99% spolehlivost
* slušnou podporu
* .htaccess a mod_rewrite
* prostor alespoň 50 MB
* cenu do 1000,- Kč (maximálně 1500,- Kč) ročně za hosting a .net doménu
Někde jsem viděl i podporu Pythonu, což by mě potěšilo. Rád bych si totiž vyzkoušel, jak funguje na webu.

Prosím, poraďte.
Gekon
Profil
hosting.blueboard.cz
isol.cz

tyhle dva doporučuji
Inpocasi
Profil
www.c4.cz a www.ceskyhosting.cz - většinou jsou chváleny
hosting
Profil *
WEB4U
Vít Dlouhý
Profil
to hosting: Aspoň si odmaž to RID, pak to smrdí spíš snahou vydělat, než někomu dobře poradit...
Jiří Šuhájek
Profil
Dobrý den, pokud chcete můžete zkusit nás - www.ceskeweby.cz máte 1. měsíc na zkoušku bez nějakého ale a když vám hosting nebude vyhovovat můžete samozřejmě využít konkurence :-)
YoSarin
Profil
Kolibáč
Profitux a Český hosting
Vít Dlouhý
Já bych si tam to RID dal taky, když už bych to psal, parkuju u nich doménu a administrace je celkem pohodová... (nevim jak jsou na tom s hostingem)
Yo'Sarin
Kolibáč
Profil *
WEB4U bych vyloučil. Ostatní vypadají velmi dobře. Hodně jsem teď slyšel o Savaně a Station, co si o nich myslíte?
doktor
Profil
tojeono.cz - 135 nebo 235 Kč bez DPH měsíčně
Kolibáč
Profil *
ToJeOno bych předem vyloučil, neboť je předražené.
Kolibáč
Profil *
Jo, a ČeskéWeby mají předražené nadnárodní domény.
Inpocasi
Profil
Kolibáč
Já bych ceskeweby vyřadil úplně, za stejnou cenu jsou u nás mnohe lepší hostingy
Extraman
Profil *
IMHO C4 za 1200,- Kč vypadá nejlíp, když je doména v ceně...
Jiří Šuhájek
Profil
RE pocasi: A Vy jste České Weby vyzkoušel, že to takto posuzujete, samozřejmě jde dělat hosting za pár korun, ale jak to pak vypadá. Pokud chcete poskytnu Vám na zkoušku doménu a hosting a pak tady můžete napsat objektivní názor a ne to psát podle toho co si myslíte :-)
Anonymní
Profil *
Jiří Šuhájek
Nic proti Vám, ale myslím, že každého odradí už jen Váš vtíravý přístup.
pafkoo
Profil
Jiří Šuhájek
no tak jestli hosting posuzujete podle ceny děláte pěknou hloupost, já mám hosting za pár korun ( 20kč měsíčně) a jsem spokojen. podpora dobrá, každý problém se snaží řešit. ale určítě netrvdím že každý levný hosting musí být dobrý, ale já jsem se setkal s kvalitním.
Jiří Šuhájek
Profil
Myslíte vtíravý, nevím proč, sám pracuji hlavně v oblasti IT a chci abych se já a lidi okolo mě chovali k zákazníkům dobře nevím jestli tady mám vyřvávat, nebo sprostě urážet ostatní, to je potom v pohodě? Myslíte? O takové taktice jsem nauvažoval a uvažovat nechci Samozřejmě pokud jste z jiného hostingu a o své zákazníky se staráte špatně pak samozřejmě můj styl je vtíravý, jen se nestydím za to co nabízím, dá vám někdo televizi na měsíc domu než si jí koupíte? Jinak k pafkoo ano nemyslel jsem všechny hostingy, několik hostingů za pár korun je také dobrých, sám jsem u několika v dřívější době hostoval, ale samozřejmě je to jak kdy narazíte. Podle ceny se posuzovat jasně nedá, jde o kvalitu hostingu - nabízené služby, technická podpora, dostupnost.... je toho spousta a samozřejmě je nutné mít pro tyto věci kvalitní lidi.
Anonymní
Profil *
Jiří Šuhájek
Ale prosím vás. Stačí se podívat třeba sem - raději bez komentáře :D. Ty Vaše příspěvky, a to teď nemyslím jen pravopisné chyby (co to prosím je jestly?), spíš vypadají jak od 12-15ti letého dítěte, které se snaží navodit dojem, že právě jeho bábovička je ta nejlepší, nejbarevnější a nejmíňkrát rozšlápnutá. Snažíte se navodit dojem IT profíka, ale ty Vaše žvásty, ach Bože.
Jiří Šuhájek
Profil
Ach jo víte co pane Anonymní, mžná by to chtělo se spíše podepsat a napsat jaký hostng zastupujete ano pak se buudeme bavit dále. Jinak je mi 25 let tak o 10 více než říkáte. Pokud hosting nemáte uplácejte si také bábovičku a můžete jí tady předvést. Za pravopis se omlovám, je to moje slabost to přiznávám. To jestli jsem opravil :-)
Kolibáč
Profil *
Jiří Šuhájek
Evidentně bojujete o každého zákazníka... No, proč ne?
Ale psal jsem, že VYŽADUJI mod_rewrite a .htaccess, což vy nabízíte za 111,- Kč měsíčně, doména .net přijde na 334,- Kč ročně. A to prosím bez daně. Kolik je to ročně?
12 × 111 + 334 = 1666

A není to trošku moc oproti konkurenci?

Gekon, Inpocasi, YoSarin
Díky za návrhy, vypadají velmi dobře. (hosting.blueboard.cz; isol.cz; profitux.cz; c4.cz; ceskyhosting.cz)

Otázka do éteru: Co si teda myslíte o Savaně a Station?
syky01
Profil *
Kolibáč: Station jsem nezkoušel. Ale u Savany mám hosting už téměř rok, a zvlášt v poslední době si nemám na co stěžovat, dokonce mě ochotně pomohli při nestandartním požadavku na domény. Navíc Savana v poslední době vylepšuje, takže bych se jí už ani nebál srovnávat s většimi poskytovateli. Pokud srovnám všechny hostingy tak hardware i administraci má asi nejlepší, takže tam zanedlouho pujdou i další projekty
Kolibáč
Profil *
Station mi přijde až podezřele levný, ale jinak vypadá dobře.
syky01
O Savaně uvažuji, jenom jsem na webu nenašel nic o podpoře.
syky01
Profil *
Kolibáč:
Tady mají telefon a ICQ: http://www.savana.cz/index.php?kam=kontakt Jinak mají tuším měsíční demoverzi za nějakých 30 nebo 40kč kde si můžeš zkusit všechno nastavit a nakonfigurovat a pokud ti budou vyhovovat tak si objednáš normální hosting
syky01
Profil *
Syky01: Jo tak ten demohosting je popsaný tady: http://www.savana.cz/index.php?kam=demo a je to 40kč pomocí SMSky
Brant
Profil *
Jsem na savaně a jednoznačná pohoda
Kolibáč
Profil *
syky01
Aha, toho ICQ jsem si předtím nevšiml.

Takže jsem si projel ceny ročního hostingu s .NET doménou (doufám, že s DPH):
blueboard: 1391,-
isol: 687,- (podivné)
profitux: 600,- + doména (nevím, jak je to s DPH)
c4: 1421,-
ceskyhosting: 1237,50
savana: 952,-
Podle zkušeností druhých, dojmů z webových stránek a cen vyvozuji následující:
Půjdu k Savaně nebo Českému hostingu. Spíš k Savaně (cena a chvála uživatelů).
baron
Profil *
Pokud mam mluvit z vlastni zkusenosti, tak bych doporucil onebit nebo cesky-hosting. U obou uz pres rok hostuju (cesky-hosting skoro dva) a nesetkal jsem se s zadnym probleme a vsechno slape jak ma.
k
Profil *
:) tak se zustan na pipni ale prejdi na placenej hosting. za 100kc mesicne.
Podpora dobra, 2GB mista, mod_rewrite a .htaccess. Co vic si prat?(neomezenej traffic)
Jen jim zaplatit a je to jako jit z pekla do raje:) Ja mam nekolik webu na placenym pipni a s free pipni se to neda srovnavat. Na free usery se*ou. Jsem s pipni naprosto spokojenej.
VitaZ
Profil
:) tak se zustan na pipni ale prejdi na placenej hosting. za 100kc mesicne.
Mám stejnou zkušenost. Na placeném pipni mám tři weby a jsem naprosto spokojen.
strankyMam
Profil *
Mam stranky u ceskyhosting.cz, ale velmi casto se stava, ze se pomaleji nacitaji, nevim cim to je, ale doporucoval bych jinou volbu nez cesky hosting, navic ten prostor 500MB neni zas tak mnoho.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0