« 1 2
Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
strankyMam
500MB neni zas tak mnoho

Jak pro koho, pokud někde potřebuje hodně je lepší dedikovaný server (než ty připitomnělé hostingy jako http://www.otoman.cz/)
Kolibáč
Profil *
baron
onebit: 810,-
-> cena není špatná, služby také ne, ale nějak se mi to nezdá (možná je to tím názvem)

k a VitaZ
pipni: cca 1450,-
-> to je na mě moc drahé
Navíc jsem slyšel, že admistrátoři pipni.cz jsou na zákazníky (občas) hrubí, až sprostí. O to teda vůbec nestojím.

strankyMam
Když má můj web pár megabajtů včetně všech dokumentů v PDF, nezajímá mne takovýto limit.
Tomtomas
Profil
Pro tvoje potřeby/požadavky by Onebit.cz ale mohl být myslím velmi dobrou volbou. Mám s ním jeden a půlletou zkušenost a za tu dobu, přestože se z tehdejších pár desítek domén blíží k prvnímu tisíci, se dostupnost a spolehlivost spíše ještě zlepšila, přestože i tehdy nebyly prakticky žádné problémy. A co nemůžu pominout, je jejich zakládání si na kvalitní a vztřícné podpoře (přestože popravdě nebylo moc důvodů pro její kontaktování). Podle mě bys touto volbou netratil.

Před půl rokem jsem mohl s klidným svědomím doporučit taky hosting.blueboard.cz nebo ceskyhosting.cz. Jak si stojí teď, nevím, ale patrně (jsem si prakticky jistý) jsou to nadále taktéž kvalitní místa pro webhosting.
k
Profil *
Kolibáč
Navíc jsem slyšel, že admistrátoři pipni.cz jsou na zákazníky (občas) hrubí, až sprostí. O to teda vůbec nestojím.

Na platici zakazniky nejsou hrubi. Ale kdyz jsem byl neplatici zakaznik(free hosting) tak je pravda ze moc prijemny nejsou(pokud vubec na neco odpovi).
Ale vem to z jejich pohledu. Maji spoustu starosti s platicimy klienty, museji se jim plne venovat(coz delaji - kdyz sem neco potreboval, odpoved prisla velmi brzy,velmi ochotni) a na neplatici jim nezbyva cas. A tak pak prudi. Jestli je to jejich strategie aby lidi prechazeli na placenej hosting,tak to maji vymyslene vcelku obstojne i kdyz by se to dalo oznacit za kontraproduktivni:)

Jinak psal jsi max do 1500Kc.
Kolibáč
Profil *
k
A když budeš mít vedle sebe dvě víceméně stejná kola, které si koupíš? Já teda to levnější, pokud by nebylo zásadně horší. Mám zaplatit 1500,- nebo 1000,- za spokojenost?

onebit.cz beru v úvahu.

Ještě ale existují i jiná kritéria než cena, například administrační rozhraní.
Savana by měla být dobrá, Pipni není úplně špatné, OneBit také nevypadá špatně.
Podporu beru jako samozřejmost. Dostupnost podle http://mereni.kyblsoft.cz/ je:
onebit.cz -- 99,983%
savana.cz -- 99,774%
c4.cz -- 99,922%
cesky-hosting.cz -- 99,933%
blueboard.cz -- 99,875%
pipni.cz -- 99,677%

onebit.cz to vyhrál, navíc je nejlevnější. Ve hře zůstává savana.cz mu může konkurovat alespoň cenou. Nebo se snad mýlím?
k
Profil *
Kolibáč
Vsak ja te nijak nenutim abys zustal u pipni.cz jen jsem reagoval na tve pripominky.

Vyhoda u pipni je ze bys nemusel data fyzicky(jak to rict jinak) presouvat na jiny hosting. Coz pro tebe asi problem nebude.

Doufam ze se s naslednymi pripadnymi zkusenostmi s onebit.cz podelis. Pokud je to kvalitni hosting, tak bych take rad presel. Pokud je levnejsi o 500kc na rok a kvalitni, tak by to pro me znamenalo nekolikatisicovou usporu.
Nobody
Profil *
Mereni dostupnosti je jeden veliky podvod. Casto se meri servery, na kterych se vubec nehostuje. Takze vyhrat muze kdo chce, ale urcite bych se podle toho neridil.
Kolibáč
Profil *
Nobody
Já jsem neřadil podle pozice, ale podle procent, každopádně s rezervou jsem to bral.

Každopádně to vidím na OneBit, nebo Savanu.
Nemá OneBit náhodou nějaký demo hosting s nižší cenou (jako Savana) na měsíc?
quinux
Profil
Kolibáč
Nemá OneBit náhodou nějaký demo hosting s nižší cenou (jako Savana) na měsíc
Ne, ale do 14 dnů vrátí prachy pkud ti nebude vyhovovat
Anonymní
Profil *
flyer.cz
Kolibáč
Profil
Anonymní
Má mod_rewrite???

Mimochodem jsem se rozhodl, půjdu k OneBit.cz, maximálně k Savana.cz, nebo CeskyHosting.cz, dojde k tomu ale až po Vánocích.
Kolibáč
Profil
Díky za tipy. Přešel jsem k OneBitu a zatím nevím, jestli jsem spokojen.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0