Autor Zpráva
JohnyWTR
Profil *
Ahoj, již se dá sehnat doména .info za 19,- (levne-domeny.cz), ale musí k tomu být hosting. Minulej měsíc se dala sehnat za 35,- (gigaserver.cz) bez hostingu a tento měsíc za 50,- (dobraspolecnost.cz) bez hostingu. Nevíte někdo, zda-li se nedá sehnat někde za nižší cenu než 50,-/ rok bez hostingu?
BaTeCzKo
Profil
Pohledej... http://hostingy.cz/
Peca
Profil
Co je to za nesmysl? Doména .info stojí 219 za rok a nikdy jinak! Zbytek jsou trapné reklamní taháky.
DJ Miky
Profil
Peca
Není to nesmysl. Já info doménu za 35 Kč koupil u Gigaserveru. Všechno v pohodě.
quinux
Profil
JohnyWTR
IMHO pokud ti připadá 50Kč za doménu na rok moc, tak potom snad ani doménu nekupuj, protože krom pipni.cz, které je k ničemu jen těžko seženeš nějaký slušný hosting za cenu pod 50 Kč/rok.
Joker
Profil
quinux
Asi tak, když někdo řeší 1Kč měsíčně za doménu, tak by si snad měl stránky hodit někam na freehosting.
Václav Martinovský
Profil
Doména .info stojí 219 za rok a nikdy jinak!

To bych netvrdil, .INFO se prodava v ruznych akcich prakticky dost dlouho (i ted je "slevova" akce a stoji par desetikorun). Jeden cas byla dokonce zdarma... Druha vec je ta, ze je o ni prakticky nulovy zajem (asi stejne jako o .BIZ, .NAME apod.)
anon
Profil *
JA bych domenu info nebral, jednu mam a kdyz chci do diskuzi a na ruzne servery udelat svoji registraci, tak mi to hlasi ze email je v nespravnem formatu (i na zive.cz atd)
quinux
Profil
anon
Ano to je problém. Znám jeden web, kde je doména .info absolutně tabu. Když chceš přidat komentář tak ať použiješ mail.info nebo web.info je komentář zamítnut, protože podle majitele webu je jakýkoliv web běžící na doméně .info, web spammera. :/
Leni
Profil *
Tak to jste mě potěšili. Právě dneska jsem pro mého brachu zaplatila domenu .info, pro osvětově-informační web mi to přišlo jako ideální, když .cz už nebyla... To je teda dost pitomý takhle diskriminovat celou jednu tld.
quinux
Profil
Leni
Tak strašné to není :) Vyhledávače a katalogy doménu .info nediskriminují takže návštěvnost to určitě neohrozí. ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0