Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím doporučte mi z těchto hostingu jeden nejlepší, od 1 do 3

www.web4ce.cz
www.savana.cz
www.station.cz

Cenově je station super, eu za 99kč spolu s bus.station za 50Kč za měsíc

Co vy na to?
janule
Profil *
ja mam super zkusenosti s web4ce.cz :-)
Brant
Profil *
janule: klasicke promo :)

ANONYM: podivej se na reference danych hostingu, pocti si weby, pocti si diskuzni fora. ZJisti kdo ma co za sluzby, jakey HW, jak dlouho pusobi na trhu, kolik ma zakazniku a nedej na tyhle nahled vykriky do tmy pormoteru zde.
jaho
Profil
Podle mě je Savana.cz asi znich nejznámější a nejlepší. Pokud de o Web4ce.cz tak je zase cenově a prostorově výhodnější. Jediný hosting který bych si v životě neobednal je Station.cz
Inpocasi
Profil
jaho

Proč ne station?
pixik
Profil *
station hostovalo u banán.cz poté se asi rozhodli že si udělají svůj hosting, úplně strašné technické zázemí má station !
nexus
Profil *
station hostovalo u banán.cz poté se asi rozhodli že si udělají svůj hosting, úplně strašné technické zázemí má station !

A jak si na to prisel? ma rozhodne lepsi nez ***** a ostatni mali provideri ho ani projistotu neukazujou
nexus
Profil *
ANONYM: podivej se na reference danych hostingu, pocti si weby, pocti si diskuzni fora. ZJisti kdo ma co za sluzby, jakey HW, jak dlouho pusobi na trhu, kolik ma zakazniku a nedej na tyhle nahled vykriky do tmy pormoteru zde.

Mas recht tyto diskuze jsou o nicem, at si projde kazdy diskuzni fora, kde opravdu se vyjadruji lide k danemu hostingu. Staci zagooglovat a hned vis, jak ktery hosting na tom je.
Ziks
Profil *
Dovolte mi zajimavy postreh, ktery mam za leta co se zabyvam hostingy, tedy ze nekde hostuji. Obecne plati pravidlo, ze levne hostingy jsou dobre, pristupne do doby, nez si naberou urcity pocet zakazniku. Vetsinou je to hranice kolem 400-600 domen. Pak jejich kapacita a investice nestihaji pokryvat dalsi rozvoj a zacinaji se objevovat malery typu ruznych vypadku a pretizeni. Zhruba 80% CZ hostingu jsou ruzne desktopy nadsencu, co si chteji privydelat a tak nabizeji hosting na svem PC, co meli pred tim doma. Dokud tam nemaji radove stovky domen, tak je vetsinou vse OK a stabilni, nekdy i rychle. Zle zacina byt, kdyz dany hosting zacina mijet prvni kriticky bod rozsireni a to je mnou jiz zminovany skok kolem 300-500 domenami. Pak to uz prestava utahovat i kdejaky silny server, pokud je jen nekolik stranek typu nekolika tisic navstev za den. Ale co potom? Je schopnu nadsenec a studentik investovat do dalsiho HW? Musi take zacit platit dalsi poplatek za dalsi server, nerkuli za cely rack. Jak mu asi tech 500x30 Kc mesicne na tohe bude stacit? Vzdyt z 15 000 se da sotva zit, a jeste z toho neco investovat? Pocitam stale, ze dotycny studentik je sam. No a zde zacina proste vetsinou onen problem. Vetisnou tyto nadsenecke hostingy maji administraci typu phpmyadmin a webmail, dalsi nastaveni jen na zadost pres email. Nekdy to dokaze dost prudit, kdyz dany studentik je zrovna tyden v Chorvatslu a nedej boze, kdyz to spadne druhy den po jeho odletu, co s temi strankami bude?
Nad vsim timto je nutne se zamyslet. Internet je plny slov NEJLEVNEJSI, NEOMEZENY, PROFESIONALNI. Tyto tri slova jsou varovna slova, ktera by mela odrazovat od hostovani na techto hostinzich. Kdyz je neco levne, byva to kvalitni? Ano, botasky od vietnamce vypada take hezky ale po 6 mesicich se rozpadne, tak to je i s levnymi hostingy. Tvari se hezky na venek, ale spatny material je predurcuje k zastupu vynervovanych zakazniku a velika cast lidi urcite vi, ocem pisi.
pixik
Profil *
přesně tak, proto BANÁN.CZ !!!

je to SRO, tedy žádný studentík !!
Jan Horák
Profil *
V pripade ovocneho hostingu je mozna lepsi uz ten studentik :D
Nobody
Profil *
S.r.o. Nerozhoduje o kvalite. O ******** jdou ruzne skazky po celem internetu. Osobne nemohu posoudit. Jen si staci vygooglit desitky stezovatelu na ****** a to dava jiz jasnou odpoved, ze tudy cesta nevede.
Anonymní
Profil *
Podle Pixíka se fakt neřiď, podívej se do vedlejšího téma novej freehosting jak se tam zachoval a uvidíš jak se chovaj na banánu, podle mě to jeden z nich a zase mu ujel nerv. Jinak to že je hosting s.r.o. neznamená, že je dobrej, hosting musí být právnická osoba pokud chce registrovat domény za sebe.
peta
Profil *
******* bych nebral
www.web4ce.cz - vypada, ze ma spoustu rozsireni, schazi mi popis nastaveni apache, verze SQL PHP, server lin/win, procesor; druhy omezeni... (coz jsou pro mne vychozi udaje)
www.savana.cz - ten se mi proti tomu libi daleko vice, nabizi dokonce demo hostingu, ale opet mi schazi popis verzi a nastaveni...
www.station.cz - tak tento tam ma toho nejmene z informaci, aspon je moznost nastaveni PHP4/5 SQL4/5

Vic se vyjadrit nemuzu, protoze s nimi nemam zkusenosti. Proste muj prvni dojem

Byt to na mne, zkusil bych jiny hosting. Mam dobre zkusenosti s volny.cz , ale nevim, jak je to s popisem nastaveni. Ta podpora je take takova divna. A maily jsou docela zaspamovany. Takze radeji mene znamy hosting s dobrym popisem zakladnich veci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0