« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Paja
Profil *
Aha, no tak budu koukat na hostingy s velkým traficem nebo raději neomezeným, i když zatím mi hosting nepsal, že bych ho měla nějak velký.

Takže je ještě nějaký tip?
quinux
Profil
Paja
Tak se koukej podle toho jaký jsi měla traffic u současného plánu a podle toho hledej ten nový.

Jinak opravdu pokud to hceš vědět přesně tak budeš muset napat na podporu, aby ti napsali jaký máš traffic. To by pro ně neměl být problém.
Paja
Profil *
Ted mám u hostingu povolený 15GB, když nikdo na nic neupozorňoval, tak jsem se do něj asi vešla.
quinux
Profil
Paja
Ano buď jsi se vešla, takže ti stačí hosting, který ti nabídne min. 15 GB traffic a nebo jim nefunguje měření (už se mi to na jednom hostingu stalo ;) Ale dneska už spousta hostingů nabízí traffic neomezený.
Rius
Profil
Zkus třeba svethostingu.cz
Brant
Profil *
1. fuuuuuuj koupeny template na http://www.templatemonster.com/
2. po roc eprovozu ma pod sebou 12 CZ domen! :)
3. vse bezi na jednom HW
4. jeden clovek, kdyz mu to spadne a on bude psat "semestralku" tak to proste par hodin nema kdo nahodit
5. na kyblsoftu 100% dostupnost, ono pri 12ti domenach to ani jinak nejde. TO je jasne, ze je klid.
Ten prelom zacina nekd ekolem 200 domen, pak je nutne trosku upgradovat, ale pri 500-600 domnach najednou je nutne hodne upgradovat a to uz zacina byt problem to udrzet na nohou a pri techto cenach to neudrzi ani svaty Dynda :)
Václav Martinovský
Profil
1. fuuuuuuj koupeny template na http://www.templatemonster.com/
2. po roc eprovozu ma pod sebou 12 CZ domen! :)
3. vse bezi na jednom HW
4. jeden clovek, kdyz mu to spadne a on bude psat "semestralku" tak to proste par hodin nema kdo nahodit
5. na kyblsoftu 100% dostupnost, ono pri 12ti domenach to ani jinak nejde. TO je jasne, ze je klid.
Ten prelom zacina nekd ekolem 200 domen, pak je nutne trosku upgradovat, ale pri 500-600 domnach najednou je nutne hodne upgradovat a to uz zacina byt problem to udrzet na nohou a pri techto cenach to neudrzi ani svaty Dynda :)


Kontrolni otazka - pozna tohle "bezny" zakaznik? A i kdyby, bude mu vadit, ze to jede na jednom zeleze a ze tam je 12 domen? Ted preci leti co nejvic GB za co nejmin desetikorun, to ostatni jsou "detaily" :).
Brant
Profil *
Ano, mas pravdu, kvalita a reference jsou podruzne, jde o ty desetikoruny
Pepap.J.
Profil *
Koukni se na web4u odkaz
Paja
Profil *
To web4u je nějak předražení, měsíčně 790,-za giga je oproti konkurenci teda síla :o((((
Brant
Profil *
Proto si muze plati velike reklamy a lakat lidi na jejich predrazene sluzby :)
quinux
Profil
Brant
Proto si muze plati velike reklamy a lakat lidi na jejich predrazene sluzby
Jak si můžeš být jist tím, že je ten hosting předražený? Ona cena se může odrážet v kvalitě a třeba i v podpoře. Každý kdo má hosting již podporu pravděpodobně kontaktoval a jak byla rychlá? Co když podpora na web4u je opravdu tak rychlá, že aťjsou dvě odpoledne nebo dvě ráno máte do 5 minut odpověď ;)

Může se to také odrážet ve velmi kvalitním HW, který by si třeba ovocný hosting dovolit nemohl ;o)
Brant
Profil *
Pokud ma nekdo kvalitni HW, nepotrebuji podporu, protoze jim nikdo nevola. To je muj nazor. Nikoho neopravnuje at uz ma podporu jakou chce to obhajovat touto podproou. Proste byt 10x drazsi a obhajovat to rychlou rekaci, to je k nicemu.
Paja
Profil *
Souhlasím s Brantem, na současném hostingu s desetinovou cenu jsem podporu potřebovala minimálně a když tak byl okamžitá. Jediný problém nyní nastal s tím hacknutím serveru. Na dalším hostingu je cena také desetinová, podpora také blesková, takže to bych nespojovala a neziskový projekt nedám skoro 800,- měsíčně. Podporu kontaktuji, jen když něco nejede a to bylo v mém případě tak 3x za rok.
quinux
Profil
Brant
Paja
Pokud ma nekdo kvalitni HW, nepotrebuji podporu, protoze jim nikdo nevola
To není pravda, podpora není jen o tom řešit chyby na straně provozovatele, ale i pomoc s různými nastaveními. Např. nevíte jak nastavit mod_rewrite a s tím vším vám kvalitní podpora pomůže.

Jediný problém nyní nastal s tím hacknutím serveru
I to může být příčinou dražších služeb: mnohem kvalitnější zabezpečení.

Jako jistě, že ten hosting je dražší a třeba nemá ani tolik klientů, ale to neznamená, že je předražený. Korporátní sféra nebude hostovat u malých hostingů, kde jim podmínky nedávají prakticky žádné záruky, ale u velkých hostingových společností, které se za kvalitu opravdu zaručí.
Brant
Profil *
Jak se zaruci za kvalitu u hostingu? Ze jim uhradi ztraty tim vznikle? Omyl, vse ot je jen o pocitu, casto milnym, kde cena= vetsi kvalita. Nebyva to pravidlem.

Jinak mod_rewrite si kazdy zakaznik ma resit sam, od toho neni hosting, aby to za ne daval dohromady. Ale defakto, pokud je ta cena bran ajako platba programatora, ktery pomuze, tyak proc ne. Osobne volim zaplaceni programatora na 1 hodinu, kteyr mi to da dohromady a pak levny, kvalitni hosting. Uz je jen par mohykanu, jako ignum, czechia, web4u atd, kteri maji vysoke ceny a drzi je a budou drzet, co to pujde, protoze kdyby zlevnili na beznou hranici aktualnich cen, jejich propad prijmu by byl tak dramaticky, ze by se odstali to ztrat, jelikoz zivi 20 techniku, kteri se staraji o 10 serveru.
quinux
Profil
Brant
Jak se zaruci za kvalitu u hostingu? Ze jim uhradi ztraty tim vznikle
Ano i to můžou garantovat. (neříkám, že je to případ web4u)

Já jsem neřek, že když je to dražší, že je to opravdu kvalitnější. To by mohl říct jen ten kdo tam hostuje jak je se službami spokojen.

Jinak mod_rewrite si kazdy zakaznik ma resit sam, od toho neni hosting
Ano není, ale proč by podpora nemohla v takovýchto případech pomoct? Nevidím důvod.

protoze kdyby zlevnili na beznou hranici aktualnich cen, jejich propad prijmu by byl tak dramaticky, ze by se odstali to ztrat
Možná ano, ale není snad cílem každé společnosti maximálně vydělat? Čím víc vydělají tím víc toho pak mohou nabídnout (teoreticky)

jelikoz zivi 20 techniku, kteri se staraji o 10 serveru
No nevím jestli máš správné čísla, ale každopádně je lepší platit těm 20 lidem než šetřit a spoléhat se na hosting tažený dvěma lidmi.
Paja
Profil *
A proč mají všichni doplácet na to, že někdo si neví rady s mod_rewrite? Vím o čem podpora je a má být, ale jak říkám, já ji využívám minimálně, jen v případě problému a tudíž nechci platit 10x víc za něco co nepotřebuji. Každý má své potřeby a nroky a také každý od dobrého hostingu očekává něco jiného. Pitvat to tu nemá smysl. Když chce někdo platit web4u takovou částku ať si platí, je to jeho věc, ale jak jsem psala, já tolik dát nechci.
Brant
Profil *
QUINOX: ty jsi veliky idealista a optimista. Osobne si myslim, ze 2 vyborni admini postaci pro sparvu hostingu a je to lepsi nez 20 prumernych "adminu" a na dalsi veci uz nechci odpovidat, to by byl bludny kruh, ja tvrdim A a ty B
quinux
Profil
Brant
Fakt, že mají ty vysoké ceny a přesto mají klienty asi o něčem svědčí. Nikdo z nás neví kolik těch adminů tam opravdu je (web4u), takže diskutovat na téma adminů je trochu zcestné. Velke firmy ten drahý hosting klidně zaplatí. Ono totiž další složkou ceny je "značka" a pokud má web4u dobré jméno tak si může klidně účtovat více.
Paja
Profil *
Ale ano, je to věc trhu a nabídky a poptávky, to bezesporu, prpto nemá moc cenu to dál řešit.

Vrátím se k tématu.
Tak jsem udělala průzkum a myslím, že by mi nejvíce vyhovoval jeden z těchto hostingů:


cyberhost.cz
gigaserver.cz
savana.cz

Bohužel na gigaserver jsem už 2x psala o nějaké informace a nikdo mi neodpověděl, tak nevím.

Potom jsem ještě našla inethosting.cz, celkem mne tam zaujala možnost až 5 domén na jednom hostingu, což by bylo úplně výborné, mám 3 svoje a do toho 1gb by se v pohodě vešly a možnost jedné administrace se mi líbí,ale zase jsem nenšla moc referencí. Nevíte, nabízí ještě někdo jiný více domén na jednom hostingu?
syky01
Profil *
Paja: Cyberhost a gigaserver nevím. U Savany jsou 2 domény až u nejdrahšího hostingu. Jinak si klidně můžeš spravovat libovolný počet z jedné administrace, ale platíš počet domén*cena hostingu
nobody2
Profil *
Z techto 3 jednoznacne savanu, jedinej z tech 3 "lowcostu" se jako "lowcost" nechova a pusobi jako hosting "stredni tridy"
Anonymní
Profil *
no ja jsem u gigaserver a mam na jednom hostingu 6 domen, sice to tam nemaji nikde napsane ale zeptal jsem se na podpore a zadny problem s tim nebyl tak se jich zkus take zeptat
Anonymní
Profil *
No tak nasměrování domén na jeden hosting ti nabídne asi většina hostingů, já mám například u ceskeweby 4 domény na jeden hosting, ale pro všechny máš stejnou úvodní stránku takhle je to všude, pokud chceš potom mít přímo nasměovat na hosting více domén je ten hosting dražší nevim myslím že to má Savana
Anonymní
Profil *
nemyslim stejnou uvodni stranku - aliasy.-)... myslim pro kazdou stranku svuj vlastni web.

konkretne jsem koupil 1 gb prostoru a mam ho rozdeleny po 200 Mb pro kazdy web a nastaveny jeden alias
Paja
Profil *
No to by bylo super, zrovna testuju administraci gigaserveru, admini jsou fajn, udělali mi testovací přístup a zatim to plně uspokojuje má očekávání. Pokud bych mohla mít 2 domény na tom jednom hostingu bylo by to výborné. Zatím u jedné domény mám čas, hosting mi na ni končí až v lednu.

Anonymní z 10.11.2006 21:12:33: ale pro všechny máš stejnou úvodní stránku
tomu moc nerozumím, jak to je myšleno?
Anonymní
Profil *
Hm tak to nevypadá špatně, ano myslel jsem alias, tzn že máš třeba 4 domény a všechny používají jednu úvodní stránku. U toho gigaserveru e to docela zajímavý, trošku mě zaráží že jim nejede jejich domovská adresa v IE7, ale nedá se hodnotit hosting podle grafiky webu,z áleží hlavně na kvalitě, dostupnosti a ochotě.
Paja
Profil *
Tak alias nechci, jde mi o sdílení jednoho prostoru více samostatnými dménami s různým obsahem.

IE moc nepoužívám a sedmičku stejně nemám, ve FF jim web jede OK. Grafika mě taky nenadchla, ale to je mi jedno, chci hostovat ne jim koukat na web :o))))
Paja
Profil *
Tak jsem se nakonec rozhodla pro gigaserver.cz
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0