Autor Zpráva
Fernet
Profil *
Máte s ním někdo zkušenosti? Jaké jsou recenze?
asd
Profil *
kámoš tam je, a nešel bych tam, nejsou moc ochotni a špatná komunikace
Fernet
Profil *
A služby jsou jaké ? Kvalitní?
nobody2
Profil *
jezis jak muzou byt na tomhle kvalitni sluzby? Vzdyt to neni ani jejich hlavni cinnost a za tech par kacek to kvalitni nikdy nebude. Pokud chces setrit, tak se neptej, zda to je kvalitni. Primus je pro tebe setrit ne? ANO, zde usetris.
Fernet
Profil *
Ne nechci šetřit, ale je to jediný hosting, který jsem našel co nabízí víc domén na jednom hostingu.
Je mi jedno kolik mají činností, to přece dobré služby nevylučuje.
Brant
Profil *
Vice domen nabizi i savana, za priplatek. Muzes jich mit klidne 500 na jednom uctu.
Václav Martinovský
Profil
ale je to jediný hosting, který jsem našel co nabízí víc domén na jednom hostingu

<selfpromo>My taky umime spojit vice domen do jedne administrace (jen to jeste neni na webu), pro mensi pocet hostingu je to za bezne ceny (pocet domen * cena webhostingu), pro vetsi pocet za individualni ceny. Ale ceny (a jiste nejen je :)) mame v porovnani s vyse uvedenym radove jinde.</selfpromo>
Fernet
Profil *
Ale mě šlo právě o to mít třeba jen2-3 domény na jedom hostingu za cenu jednoho hostingu a inethosting.cz nabízí až 5 domén pod jedním hostingem/cena hostungu
lumpik
Profil
Taky u nich hostuju tu nejlevnější variantu.

Administrace není úplně intuitivní, ale dá se v tom orientovat. Najdeš tam docela dobře popsané postupy jak s čím zacházet.

Když jsem měl asi před čtvrt rokem problém s platbou (systém peníze mým přehmatem spojil s jinou zálohovou fakturou než jsem chtěl) reagovali docela rychle.
Ale teď řeším, že se nemůžu dostat ke statistikám a na e-mail už týden žádná reakce. Navíc je ten e-mail jediným kontaktem.

Jinak služby jako e-mail (webmail), FTP, MysqlAdmin, apod. fungují.
lumpik
Profil
Ale abych jen nehaněl tak něco do plusu:

- možnost více domén 2. řádu

- možnost více domén 3. řádu

- možnost mezi nimi rozdělit kapacitu (prostor v MB)

- dostatek e-mailů + možnost doménového koše + možnost přeposílat dál

- dostatek databází + možnost mezi nimi rozdělit kapacitu (prostor v MB)
Jiné hostingy se totiž o databáze dost prsí a nabízí 1 nebo 2. Když chci provozovat více webů na doménách 3. řádu jako redakční systémy tak každý potřebuje svojí. Teda pokud nechcete řešit předpony tabulek v jedné databázi pro více systémů.

- ftp pro každou doménu 3. řádu zvlášť

- v neposlední řadě dobrou cenu, která je pro nekomerční projekty dost důležitá
Coolman
Profil *
Jak tam mám zaregistrovat doménu? Nejde to přidat do košíku...
DJ Miky
Profil
- Podpora neexistuje, za půl roku jsem od nich nedostal ani jednu reakci.
- Ta administrace má dostatek funkcí, ale je nepřehledná a pro běžného uživatele bude nesrozumitelná.
- Občas byly problémy se zakládáním a měněním subdomén nebo připojováním na FTP, teď už se to zdá být v pořádku.
- Dostupnost ještě jde.
- Mají velmi dobrý poměr výkon / cena, zvlášť u menších tarifů.
- FTP pro každou subdoménu může být pro někoho plus, pro někoho mínus, záleží na tom, co potřebujete...
- E-mail se mi nikdy nepodařilo zprovoznit, při loginu mi to háže spoustu errorů.
- Více domén 2. řádu a dostatek domén 3. řádu považuji za velké plus.
- Více databází je obrovské plus.
- Možnost rozdělit místo (quoty) je skvělá věc, občas jim to ale zlobilo a tak vámn systém ukázal třeba využito 300 z 250 MB, ačkoliv tam bylo třeba 200 MB. Taky při nastavení quoty 2 MB se mi na FTP podařilo nahrát asi jen pár set KB.
- Také jsem se nikdy nedozvěděl, proč mi za webhosting naúčtovali o 3 Kč více, než měli. Vyvážila to doména, která mě vyšla o 40 Kč levněji než v ceníku...

= Moje zkušenosti po cca půlroce používání.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0