Autor Zpráva
karwe7
Profil *
co rikate na binarhost.net? vybiraji koho na svuj freehosting vezmou, takze z toho snad nebude takovy skladiste jako je vetsina ceskych freehostingu a povali to dal docela slusne, jinak podpora docela ochotna, tedy zatim:-) sem u nich tyden a maximalne spokojenej
Filips
Profil
www.binarhost.net
Filips
Profil
No tak pokud si vybírají koho vezmou a koho ne tak to bych tam asi nešel. Kde je nějaký registrační formulář?
Zaměření: weby s velkou návštěvností, weby pro dospělé
Jen proto už bych zde nehostoval. Chtějí jen vysoce navštěvované weby kvuli jejich reklamě. To bych rači dal nějakou tu korunu za placený hosting.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Mě osobně ten obchodní model připadá docela zajímavý, protože tam pak nejsou tuny warez webů a dalších které akorád zbytečně vytěžují servery, tedy pokud se to nezvrtne v to, že se o to nikdo nebude starat a budou brát každého.
Pokud sem to dobře pochopil, tak o registraci se píše mailem, viz někde uprostřed stránky.
Filips
Profil
Chápu ty warez weby atd. jak říkáte. Jenže... mám dejem tomu osobní web. Ten navštíví denně třeba 5 lidí. A už proto mě tam nezaregistrují...
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Filips: Jo, to máte naprosto pravdu, to je zas odvrácená tvář toho modelu, že prostě malé weby pro ně nejsou zajímavé, i když z mého pohledu web který navštíví denně 5 lidí a většinou jsou to nějaké statické stránky apod. udělá naprosto nulovou a zanedbatelnou zátěž, takže je defacto zbytečné ho nezahostovat, už jen třeba kvůli zpětnému odkazu...
Mistr
Profil
pixik
Mírni se ve svém slovníku!
Nobody
Profil *
Pixik dle svych vyroku ma nevyzralou osobnost a cca 15 roku. Proste detatko, ktere je naivni a hloupoucke.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
myslim, ze na nektere pubertalni vylevy lepsi nereagovat...
peta
Profil *
Filips kraja
Spatne jste si precetli podminky:
- weby s velkou návštěvností
- weby pro dospělé
- weby zajímavé cílovou skupinou, obsahem/zaměřením, nápadem
Prostor a traffic
- dle dohody, standardně nelimitujeme
Neni receno, ze vsechno dohromady.

Cili, kdyz bych jim napsal, ze bych si tam chtel provozovat blogovy system a jim by se ten napad zalibil (coz by mohl), tak pak tam mas i male weby. Dokonce by te mohli pozadat o stale provozovani a zaradili by si to do hostingu.

Ta reklama mne osobne take moc nevyhovuje. Spatne se to implementuje do stranek. A ted jeden hosting chce reklamu na kazde strance, jinemu staci na uvodni...
peta
Profil *
Co mi na tom hostingu dale schazi je presny popis omezeni a rozsireni (email box), verze apatche, druh linux/win ...
Schazi mi take popis nastaveni (safe mode/normal).
A docela jsem si oblibil PHP4, nevim, jake upravy bych musel delat pro PHP5. Teoreticky zadne, ale kdo vi.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Filips: to mas pravdu, jinak co se tyce blogovaciho systemu, me osobne prijde ten napad hodne zajimavej a pokud bys neco podobnyho delal nebo planoval delat, tak se ozvi a hostingem na me masince ti to rad zasponzoruju:-)

peta-ja osobne jsem byl dlouho privrzencem php4 a mel sem strach z reinstallu na php5 na sve masince, ze sou moje weby pripraveny sem vedel, ale s dalsima asi dvaceti webama co tam sou sem si jistej nebyl. Navic sem v php5 nevidel (a dosud pro mne ani nevidim) zadny zasadni prinos. Pak sem ale jednou v noci upgrade na php5 udelal, ti co ho chteli sou spokojeni a vse (zduraznuji vse bez vyjimky!) jelo a jede presne jak jet ma, takze pokud clovek nepouziva neco extra divnyho ci nestandardniho, tak by podle me vetsinou nemel nastat jediny problem.
Ziks
Profil *
KRAJA: pokud vis kulove o objektovem programovani v PHP, tak pro tebe PHP4 a PHP5 nepozna rozdilu
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Ziks: pozor! Ja netvrdim ani nahodou, ze mezi tim neni rozdil! Ja jen konstatuji, ze se zpetnou kompatibilitou u me dosud nenastal problem.
supers
Profil *
Webhosting SAVANA.CZ, levný webhosting s rozsáhlou online administrací
Levný webhosting s profesionální administrací webhostingového účtu.
www.savana.cz/ - 18k - Archiv - Podobné stránky

Webhosting SAVANA.CZ, levný webhosting s rozsáhlou online administrací
Úvod · Webhosting · Domény · Registrace · FAQ · Kontakt; Nástroje. top-user.gif, 0 kB Přihlášení do ... WebHosting SAVANA.cz V1.2 [ served by server-003 ]
www.savana.cz/index.php?kam=popis - 35k - Archiv - Podobné stránky

Webhosting SAVANA.CZ, levný webhosting s rozsáhlou online administrací
Pokud uhradíte webhosting dříve, než vyprší konec DEMO období, o dané období nepříjdete, ... WebHosting SAVANA.cz V1.2 [ served by server-003 ]
www.savana.cz/index.php?kam=demo - 15k - Archiv - Podobné stránky

Webhosting SAVANA.CZ, levný webhosting s rozsáhlou online administrací
CZ doménu, zaplatíte za tento webhosting včetně registrace domény za první ... Pokud máte již webhosting předplacen, bude Vám vystavena dodatečná faktura za ...
www.savana.cz/index.php?kam=faq - 29k - Archiv - Podobné stránky

Webhosting SAVANA.CZ, levný webhosting s rozsáhlou online administrací
Tento AUTH-ID si tedy zjistěte dříve, než u nás webhosting objednáte. Před vlastním zahájením převodu ... WebHosting SAVANA.cz V1.2 [ served by server-003 ]
www.savana.cz/index.php?kam=domeny - 19k - Archiv - Podobné stránky

Webhosting SAVANA.CZ, levný webhosting s rozsáhlou online administrací
Úvod; Webhosting. Popis webhostingu · Administrace · Provozní podmínky · Demo hosting · Fair Use Policy ... WebHosting SAVANA.cz V1.2 [ served by server-002 ]
www.savana.cz/index.php?kam=mapastranek - 15k - Archiv - Podobné stránky

Webhosting SAVANA.CZ, levný webhosting s rozsáhlou online administrací
Záměr zrušit omezený přenos dat je takový, že nechceme zbytečně stresovat naše zákazníky s často zbytečnými limity a tudíž jim chceme poskytnout webhosting, ...
www.savana.cz/index.php?kam=fup - 14k - Archiv - Podobné stránky

Webhosting SAVANA.CZ, levný webhosting s rozsáhlou online administrací
Jedná se o doménu .info, kterou za mě registroval můj současný webhosting. Provedete převod vy nebo se ... WebHosting SAVANA.cz V1.2 [ served by server-002 ]
www.savana.cz/index.php?kam=klub&idk=3 - 25k - Archiv - Podobné stránky

Webhosting SAVANA.CZ, levný webhosting s rozsáhlou online administrací
Levný webhosting s profesionální administrací webhostingového účtu.
stats.savana.cz/ - 15k - Archiv - Podobné stránky

Webhosting SAVANA.CZ, levný webhosting s rozsáhlou online administrací
Pokud budete mít zájem na tomto serveru provozovat webhosting včetně vaší domény 2. řádu, nabízíme vám k ... WebHosting SAVANA.cz V1.2 [ served by server-003 ]
www.savana.cz/index.php?kam=help - 18k - Archiv - Podobné stránky
Dero
Profil
Spam dočasně ponechávám, aby se na něj mohl podívat superadmin fóra. DoubleThinku, co s tím?

Ostatní:

Malé vysvětlení - tento spam je s největší pravděpodobností ručně vkládaný nějakým duševně chorým člověkem. Snaha poškodit dobré jméno Savany je evidentní, jde pouze o copy&paste výsledků z Google. IP je dynamická, ISP český, jde o mobilního operátora.
DoubleThink
Profil *
hmm - pěkné

Banovat IP nemá smysl, takže můžeme provést 2 věci:
a) ručně mazat (vzhedem k tomu, že poměr útočníků proti obráncům je 1:15, je to docelá reálná šance)
b) přidat savanu do zakázaných slov (na jednu stranu ji ochráníme, na druhou poškodíme)

A nebo 3. možnost:
Máme banwords, můžeme mít dropwords (nehvězdičkují, ale zahazují celý příspěvek)
Mistr
Profil
DoubleThink
nehvězdičkují, ale zahazují celý příspěvek
Takže když sem někdo napíše, že má problém na www.savana.cz, tak se mu to tady neukáže a rovnou zahodí?
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
anebo zablokovat jen vykopirovavani z googlu, tedy treba "Archiv - Podobné stránky " :-)
peta
Profil *
kraja Budu o tom premyslet. Take nepredpokladam vetsi problemy.
Ziks Svym zpusobem objektove programovani pouzivam. Ale asi jine nez ty. Ona v podstate kazda funkce je svym zpusobem objekt. Ale je pravda, ze v PHP objekty jako takove nepouzivam, jen v JS a to obcas.

karwe7
K tomu popisu, mne osobne zajima:
- omezeni (velikost na disku, pocet SQL dotazu...)
- rozsireni (mailbox, webftp, pocitadlo, anketa, guestbook, clanky, galerie, ...)
- popis server (cpu, disk, apache, php, sql, cgi, win/linux ...)
- pristupove adresy (ftp, mysql admin, na muj web ...)
A to, ze mi to neco z toho posle na mail mne nezajima, ja to vzdy hledam nejdrive na hostingu.
Paja
Profil *
A není ten spam spíš schválnost od nějakého ovocnáře, aby měl ban i jiný hosting?
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
karwe7
K tomu popisu, mne osobne zajima:
- omezeni (velikost na disku, pocet SQL dotazu...)
- rozsireni (mailbox, webftp, pocitadlo, anketa, guestbook, clanky, galerie, ...)
- popis server (cpu, disk, apache, php, sql, cgi, win/linux ...)
- pristupove adresy (ftp, mysql admin, na muj web ...)


Na minimalne cast otazek je odpoved na webu uz ted jak koukam:
Prostor a traffic
dle dohody, standardně nelimitujeme
(i zahraniční traffic je nelimitován)


Server:
CPU: Intel Pentium4 ; 3,0GHz
RAM: 2x 1024MB DDR2
HDD: 2x 250GB ; RAID1
LAN: 1000Mbps


Technologie:
HTML
PHP5
MySQL5
CGI (plánujeme)
Ruby on Rails (plánujeme)



... a ja osobne predpokladam, ze udaje jako ftp server, phpmyadmin, ... vam poslou pote co vam to schvali, ale tezko rist, kazdopadne asi lepsi se ptat primo jich:-)

Nicmene vetsina veci je tam alespon me jasna...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0