Autor Zpráva
Šlaha
Profil
Dobrý den, co si myslíte o hostingu u blueboard?
Marty
Profil
No tak jsem se na to díval, a nějak zvlášť mě to neuchvátilo.
Ceny hostingu jsou docela dobrý, ale už jsem viděl levnější hosting, stejně tak i zřízení a údržba domény.
Docela mě ale udivilo, že jsem tam nikde nenašel procentně vyjádřenou dostupnost, to by mě asi zajímalo jako první. Nebo jsem jen špatně hledal.
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
Máte pravdu, tuto informaci bychom tam měli doplnit. Už se také stalo. Jen pro informaci, dostupnost máme 99,86%
DoubleThink
Profil *
Vždycky mě udivuje, jak hostingy uvádějí dostupnost na 2 někdy i na 3 desetinná místa. Je to trochu alibismus tvrdit, že si to necucám z prstu.

I kdyby ne - je to zcela bezcenná informace (pokud mi to nesdělí věštecká koule na rok dopředu).
Šlaha
Profil
Takže jak to teda vidíte? Ten hosting.
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
Já si to ale opravdu necucám z prstu, vycházím z nezávislých statistik na http://mereni.kyblsoft.cz
Ale ano, opravdu tato informace nemá přílišnou důležitost.
Yuhů
Profil
Já teda musím říct, že jsem si hosting na blueboardu vybral jako svůj záložní hosting v případě, že by se něco stalo tady s xhostem (což sice nepředpokládám, ale jistota je jistota). Už tam mám i založený účet, aby v případě nouze stačilo jenom prohodit DNS záznam.

Důvod, proč jsem si vybral hosting.blueboard.cz je ten, že vím, že stejný provozovatel dělá celý blueboard (ankety a spol.) a to mi přijde jako docela slušná reference. Jsem spokojený s rychlostí odezvy supportu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0