Autor Zpráva
Delphi
Profil *
Občas tu někdo chce napsat názor na b a n a n . c z a jsou místo toho jen hvězdičky.
quinux
Profil
Delphi
Trest za spamování. Osud ;o)
Bubák
Profil
Když víš jak, tak jižní ovoce napíšeš:
**********
www.bаnаn.сz
Delphi
Profil *
spise tu spamujou savana, gigahosting a station, docela me stve takova jednostranna cenzura, obcas tu nekdo neco pise a ja vidim jen hvezdicky
Filips
Profil
Já osobně jsem se tady se spamem od savany, gigahostingu atp. za rok mé existence tady, nesetkal. Dříve zde lidé z banána rozhazovali reklamu na jejich úžasný hosting. Proto ty hvězdičky. Já jsem si na ně už zvykl :)
Zahon
Profil
Jasně, hvězdičky jsou tu každému pravidelnému návštěvníkovi zcela jasné... A také jsem se nesetkal se spamem jakýchkoli dalších hostingů. Kde je tu k vidění, rád bych se pokochal.
morce
Profil *
ze by byl Delphi od ovoce :D
quinux
Profil
Delphi
Není spam jako spam. Když tu lidi od savany nebo gigahostingu nebo od jiného hostingu "spamují" tak zpravidla napíšou své důvody a výhody. Ovocný hosting se tu "proslavil" tím, že svůj hosting jen označoval za ten nejlepší a nic jiného.
P_T_
Profil
"Ovoce" né jenom tady spamovalo, a zaslouží si za to dlouhodobý BAN !!!
morce
Profil *
P_T_: jj mas pravdu a diky tomuto nekalemu zpusobu ziskalo vysoky PR, a tim i zakazniky, takze tento ban je opravneny
Bubák
Profil
morce
Všechny odkazy v této diskusi mají atribut rel="nofollow". Takže i kdyby měl někdo na každé stránce v diskusi odkaz, tak nezíská žádný PR.
morce
Profil *
Bubák
tak jaksi nemyslim tuto diskuzi konkretne, ale celkove vsechny myslitelne diskuze v CR a mozna i mimo CR, jinak by nemel tolik backlinku aby ziskal takovy PR
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0