Autor Zpráva
mylan
Profil
Hi all!
Potreboval by som vedieť nejaké skúsenosti s týmto hostingom(Godaddy.com). Hosťoval ste tam už niekto nejakú doménu? Uvažujem o presun webu k nim najmä kvoli trafficu a u nich je povolený 2TB za mesiac. Dik za všetky poznatky.
želva
Profil *
jdi na www.webzdarma.cz
Tam je to taky dobrý.
quinux
Profil
mylan
Godaddy je kvalitní firma, ale z hostingem u ní zkušenosti nemám. Mám, ale zkušenosti s hostingem ve spojených státech a musím říct, že ač tamní hostingy nabízejí opravdu kvalitu, jsou pro český web nevhodné. Jde o dostupnost, která je mezi státy a evropou poněkud horší a může se ti stát, že měsíční dostupnost webu od nás budeš mít kolem 70% což je velký propad. Samozřejmě ve státech bude dostupnost v ten samý čas v klidu 100%.

Takže zůstaň u nás nebo se poohlédni max. po evropě.
mylan
Profil
quinux - veľmi rád by som tu zostal, nechcem nijaký zahraničný hosting, viem že to prinesie len a len problémy. Avšak žiadny domáci cz/sk hosting nemá povolený tak veľký mesačný traffic ako potrebujem a v súčasnej dobe si vlastný server platiť dovoliť nemôžem... :-/
quinux
Profil
mylan
IMHO pokud máš tak vysoký traffic tak asi máš dost navštěvované stránky+něco se u tebe sosá. Myslím, že domluvit se dá vždy a za reklamu by ti i ty 2TB povolili. :)
Tower
Profil
ad quinux

To dost pochybuji, ty 2 TB něco musí generovat a tipoval bych, že většina hostérů na to není připravena, takže proto to nepovolí. Nehledě na to, že takový trafic neudělá pár lidí, takže je mi trochu nejasné, proč by to nešlo zkomerčnit tak, aby to zaplatilo server a konektivitu pro to vhodnout...
quinux
Profil
Tower
Já se nemyslí, že by se u nás nenašli relativně levní hostéři, kteří by to byli schopni zvládnout. Na tohle je, ale samozřejmě lepší pořádně popsat, proč je tak vysoký traffic: návštěvnost? stahování souborů?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0