Autor Zpráva
GrizzlyX
Profil
Zdravím,
měl bych dotaz ohledně porovnání hostingů na wz.cz a ic.cz.
Prosím napište mi vaše zkušenosti o těchto dvou a hlavne který se více vyplatí.
Díky za odpovědi
Casero
Profil
GrizzlyX
Záleží na tom zda potřebuješ místo, nebo ne...jestli chceš využívat cron, nebo ne?...a hlavně jestli radši bannerovou, nebo lištu jako reklamu...
Peca
Profil
Jestli tam chceš mít slušné stránky, žádné velké soubory na stahování apod., tak bych se spíš přikláněl k wz. Připadá mně, že je rychlejší a nemá takové výpadky.
GrizzlyX
Profil
Casero Peca
Od té doby (cca 1 rok) když jsem přestal dělat s FrontPage a přešel na PSPad a začal dělat CSS tak na můj web nepotřebuji mnoho místa. Jde mi o velikost databáze, možnosti, stabilitu, rychlost, stabilní FTP a POP3/STMP server. (Sice to josu požadavky jako pro placený server, ale jde mi o to jaký je lepší)
Na reklamě nezáleží. Stahování - spíše scripty (C++, PHP, MySQL, JavaScript apod.) a Cron prozatím neplánuji.
Casero
Profil
GrizzlyX
přikláním se k Peca, jsem na wz a vyhovuje mi
hugo
Profil *
me vic vyhovuje IC, 50MB u WZ je fakt dost malo a jejich reklamni listicka je o dost nenapadnejsi nez banner. zase IC ma dost mizernou dostupnost, jinak zadny minus nevim. vyber si co je pro tebe dulezity =)
GrizzlyX
Profil
hugo
na wz mas podporu 150 MB...me na wz hlavne vadi nestabilita ftp..kydz pouziji TC jako FTP klient tak jednou se pripojim na poprve a jindy na podesate...Jinak bych taky wz dal prednost. Asi to udelam tak ze na ic budu testovat a na wz publikovat.....asi se vratim z5 k wz....
GrizzlyX
Profil
Pokud by nekdo vedel co udelat s tim FTP tak budu velice vdecny... =)
Peca
Profil
Pokud jim ftp vypadne, tak s tím těžko něco uděláš. Jinak zkus přepnout pasivní režim.
GrizzlyX
Profil
Peca
Já právě používám pasivní režim přenosu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0