Autor Zpráva
TCH
Profil
Máte někdo zkušenosti s hostingem C4?
Nabídku má celkem slušnou. A pokud ano, můžete mi dát link na webu provozovaném na tomto hostingu? Zkusil bych tam dát monitoring dostupnosti ;)
blabla
Profil *
Dyt toje cesky-webhosting. Jinak zkusenost nemam, ale odhad je takovy. Ted zacali, tak pristup bude dobry, bude to i stabilni. Jakmile bude vice zakazniku, pristup se zhorsi a zacnou prvni problemy.
Dostupnost najdes na kyblsoftu, ale dokud nemaji 1000 webu,coz asi nemaji, tak to o nicem nevypovida.
Lepsi nabidku mas na www.savana.cz, kam jsem presel z jednoho zluteho ovoce.
Yuhů
Profil
Znám osobně oba provozovatele C4, jeden z nich je ze Slaného, druhý možná taky. Jsou fajn, berou to profesionálně, můžu se za ně osobně zaručit. Je fakt, že si u mě na stránkách kupují reklamu, takže moje tvrzení můžete brát s rezervou, ale tu reklamu mohli koupit jen a právě proto, že je znám a důvěřuju jim.

Ten hosting jsem osobně nezkoušel, protože mě to nějak nezajímalo, ale zatím jsem neslyšel, že by si někdo stěžoval. Hosting C4 provozují opravdu titíž provozovatelé jako hosting Český webhosting, má to pouze dva různé brandy cílené na různou klientelu.
Ziks
Profil *
Osobne zastavam nazor, ze C4 nebrat, proc mi C4rka sakra pripomina design ceskyhohostingu? Nevite?
Anonymní
Profil *
No s Ziksem trochu souhlasim.
Mozna trochu duvery to ziskava to, ze to je srocko.
Ale tohlel je o nicem
Technická podpora

Technická podpora je dostupná v pracovní dny od 10:00 do 17:00.
Telefon: +420 234 139 877
E-mail: podpora@c4.cz
Ziks
Profil *
Proc ma hosting vetsi duvore, ze je to s.r.o.? Yzdyt prave naopak s.r.o. Ruci jen svym vkladem, kdezto fyzicka osoba celym majetkem. Na to vzdy pamatujte a s.r.o. nezarucuje vubec nic navic, jen jak nazev napovida, tak je tam omezene ruceni. Takze logicky kdyz je neco omezeno, tak to neni zaruka kvality.
Anonymní
Profil *
Hech tak jo dostal si me .) Docela dobra analyza.). Neco na tom bude. :o) :-)
Petr Benešovský
Profil
Dobrý den,

Ziks
Proc ma hosting vetsi duvore, ze je to s.r.o.? Yzdyt prave naopak s.r.o. Ruci jen svym vkladem, kdezto fyzicka osoba celym majetkem. Na to vzdy pamatujte a s.r.o. nezarucuje vubec nic navic, jen jak nazev napovida, tak je tam omezene ruceni. Takze logicky kdyz je neco omezeno, tak to neni zaruka kvality.[

Vždy je potřba na problematiku nahlížet z více stran. Fyzická osoba podnikatel ručí celým svým majetkem, ale vy si nikdy nemůžete být jist, jestli nějaký majetek má... (může třeba záměrně své majetky přepisovat na osobu sobě blízkou a v takovém případě si na ní (v praxi) nic nevezmete). Kdežto u s.r.o. je vždy již zmiňovaný vklad a tím alespoň malá záruka, že subjekt nějakým majetkem disponuje a tím i ručí.


O kvalitě poskytovaných služeb však tento ukazatel nijak nevypovídá.


S pozdravem

Petr Benešovský
ONEbit.cz
Ziks
Profil *
Praze ukazuje, ze na s.r.o. si take nikdo nic neveme, protoze dana jistina je jiz dano proinvestovana a spolecnost v konkurzu. s.r.o. neresi nic, jen krije zakladatele pred vetsi ujmou.
quinux
Profil
Ziks
IMHO řešíš blbosti. Když tě (uživatele) bude chtít majitel "okrást" tak tě okrade a nebude záležet na tom jestli je to živnostník, s.r.o. nebo akciová společnost.

Co se týče hostingu tak tam na tom tolik nezáleží resp. pokud mám osobní web tak ho stejně asi hostuju na freehostingu kde nemám žádná práva.

Pokud mám nějaký firemní web, tak hostuji na placeném hostingu, většinou však platím max. na rok dopředu takže zas o tolik peněz nepříjdu. Jinak co se týče webu tak tam stejně taky moc záruk nedostanu a navíc spoléhat se v ČR na zákony může jen tele.

Když už podnikatel nevyužije nějakou díru v našem legislativním cedníku tak dávat ho k soudu je snad jen pro otrlé. Nejdříve vyplázneš těžké prachy právníkovi (kterého po celou dobu sporu samozřejmě živíš) a pak musíš dát ještě soudu další prachy, aby se tím začal vůbec zabývat, protože ty co platíš z daní jsou mu málo. Pak po několika letech soudních tahanic zjistíš, že jsi do právníka, času a nervů investoval více než je částka, kterou vymáháš.
Václav Martinovský
Profil
Praze ukazuje, ze na s.r.o. si take nikdo nic neveme, protoze dana jistina je jiz dano proinvestovana a spolecnost v konkurzu. s.r.o. neresi nic, jen krije zakladatele pred vetsi ujmou.

Nezapominejte na to, ze jednatel spolecnosti je pravne odpovedny, pokud "nejednal s peci radneho hospodare". V praxi to tedy znamena, ze pokud treba jednatel predluzi spolecnost chybnymi rozhodnutimi (cini vydaje hrube v nepomeru k prijmum atd.), ruci za zavazky spolecnosti az do vyse skody, kterou svym jednanim zpusobil.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0