Autor Zpráva
Ridko
Cafte chcel by som poradit nejaky hosting zdarma... mal by mat cca 100mb miesta...na domene nezalezi...ftp pristup... za radu dik
Plaváček
Ridko

Co zkusit vyhledávač? http://search.seznam.cz/search.cgi?w=free+webhosting
Ridko
Som hladal ale myslel som ze mi poradite nieco s cim mate skusenosti bo nechcem ist niekam len tak...ale dik pozrem
Filips
www.ic.cz ten má tuším 100mb
djlj
Hosting subreg.cz
Filips
Pokud vím, tak je tam 250 MB (stačilo kliknout na ten odkaz, který jsi napsal).
Filips
djlj
Aha tak to se omlouvám, ale zdá se mi, že ještě před nedávnem měli jen 100 MB. Pardon :-)
hugo
Profil *
nejpouzivanejsi freehostingy
www.wz.cz
www.ic.cz
kolase
ic fůůůůůůůj - uř 2x se mi jentak zčistajasna smazala MySQL databáze, párkrát měli výpadek proudu. A tak se tedy z ICčkem loučím :-(
kolase
Wz se mi zdá jako celkem spolehlivý, ale zase 50/150mb .... Jinak, Kdo tu hostuje na wz- jak často míváte problémy s administrací či validitou? Dík předem
Railbot
kolase
ic fůůůůůůůj - uř 2x se mi jentak zčistajasna smazala MySQL databáze, párkrát měli výpadek proudu. A tak se tedy z ICčkem loučím :-(

Je to freehosting, služba poskytovaná zcela zdarma bez jakýchkoli záruk. Není na místě na to nadávat. To si můžeš dovolit u placeného hostingu, ale jelikož nemáš ani 19,- na ten placený...je to těžké =)

jak často míváte problémy s administrací či validitou?
S validitou? Co má hosting společného s validitou? Krom některých reklam, jejichž kód zásadně není nikdy validní :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.