« 1 2
Autor Zpráva
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
quinux: mam pocit, ze jsme nikoho nekritizoval.

Jinak na oficiality, jako registrace pod celym jmenem a na vykani mne neuzije, ja jsem HOFY a proste jsme kamosi. :)
quinux
Profil
Hofy
mam pocit, ze jsme nikoho nekritizoval.
Myslel jsem to všeobecně a do budoucna ;o)

Jinak na oficiality, jako registrace pod celym jmenem a na vykani mne neuzije, ja jsem HOFY a proste jsme kamosi
Ahoj, jsem quinux :D Já neříkám, že se musíš registrovat pod celým jménem, ale u toho příspěvku prostě stačí dodat, že jsi zástupcem toho a toho hostingu. Teda pokud chceš předejít neobjektivním diskusím.

PS: mi osobně je to jedno s hostingem jsem spokojený, spíše jsem to myslel pro ty co o tom nemají páru a nechodí tu tak často, aby věděli kdo je kdo :)
Václav Martinovský
Profil
tim padem bysme sem MY, majitele a zamestnanci hostingu nemeli uz vubec psat, jinak diskuze neniobjektivni a bude to opet jen reklamni diskuze.

Pokud si tu nekdo z fora dela neplacenou reklamu (viz pripad banu z poslednich dni), tak je to smutne. V opacnem pripade v tom nevidim problem - kdyz sem neco napisu, tak si preci kazdy muze posoudit, jestli je muj nazor je nebo neni objektivni (pokud bych sem psal pod anonymnim userem a rikal XXXX-hosting je skvely, tak to povazuji za ubohost). Myslim, ze jsem zde narozdil od jinych ("ahoj ja sem hofy a stve me, ze mi nekdo zamknul muj thread s OT") psal i uzitecne odpovedi na otazky, ktere primo nesouvisely s hostingem, ktery mam vyplneny v profilu.
syky01
Profil
quinux: Ad pochvaly: Některé jsem tady psal já, protože jsem se savanou spokojený a mám (nejen s ní) zkušenosti. Co se týče spojení mezi mnou a Savanou tak je čistě to, že u nich hostuju stránky (www.i-sykora.net)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0