Autor Zpráva
janak007
Profil
ahoj,
dneska jsem nasel na gigaserver.cz moznost domeny zdarma

https://www.gigaserver.cz/domena-a-hosting-zdarma

mate s tim nekdo nejake zkusenosti?
Inpocasi
Profil
Domána info zdarma na jeden rok to jest asi 150,- Kč a 2 měsíce zdarma hostingu, to je asi 120,- Kč. Takže je to celkem sleva 270,-Kč. No mně to zas tolik nepřipadá.
Joshua
Profil
No ja nevim no .. me to prijde jako dobra akce sam sem si jednu domenu regl .. sak zkus jit po ulici a zeptat se jestli ti jen tak da 270 kč :-) myslim ze v nejlepsim se ti vysmeje :-) me ta akce prijde jako dobre spestreni na trhu domen :-)
Retal
Profil
janak007
Celkový počet témat
1
Celkový počet příspěvků
0
Poslední zaslaná témata
* domena zdarma ?


Joshua
Celkový počet témat
0
Celkový počet příspěvků
1
Poslední zaslané příspěvky
* domena zdarma ?


OMG, tyhle one-post-wonders se supr nabídkama mě fascinují. :-)
morce
Profil
Retal
:D souhlas s tebou jen bych doplnil zajimavost jak stale "resetuji" mereni dostupnosti :D:D:D, sleduju to uz 3 dni stare mereni a nove mereni :D:D:D:D zde.
morce
Profil
jen bych doplnil :D
Tento hosting je znovu měřen od 9.12.2006 z důvodu: upgrade serveru. Dostupnost je tedy brána až z výsledků po tomto datu. Pokud však chcete, můžete se podívat i na staré výsledky. se tam objevuje uz minimalne 3. den :D:D nejdriv bylo 7.12.2006 pak 8.12.2006 atd :D:D:D:D
duben
Profil
Měl jsem u nich hafo problémů s výpadky, ale od té doby co přidali ramku na server tak to jede bez výpadku. Tady jsou moje výsledky monitoringu ... je to ale free měření, takže jedne výpadek to měří jako 10 minut i kdyby to bylo jen krátkodobé. Tak to berte spíš jako pro srovnání na četnost výpadků. Každopádně přístupem zatím nejlepší hosting co jsem měl, i při problémech s přetěžováním serveru místo zakázání domény skvělá spolupráce při odstraňování problému. Osobně můžu tenhle hosting s klidným srdcem doporučit.

Server 1:
http://statistiky.monitoring-serveru.cz/afrodita
http://statistiky.monitoring-serveru.cz/cwapa

Server2:
http://statistiky.monitoring-serveru.cz/hry24
mindhunter
Profil
no duben? :o/ ... To je taky nick regnut jen na tento post? nebo co? A pokud vím tak si tu vystupoval i pod nickem cwapa a vždycky jen okolo gigaserveru ... zkontrolujte někdo ip adresy at tu neroste nový spamovoce.
duben
Profil
Regnul jsem se na požádání člověka s kterým v gigaserveru řeším případné problémy. Požádal mě ať sem napíšu svůj názor ohledně obsahu jsem se ovlinit nijak nenechal. Myslel jsem, že zkušenost někoho kdo u nich hostuje by vás tu mohla zajímat. Pokud jde o cwapu, pak měl u nich dřív hosting cwapa.net a teď tam hostuje další projekty. Klidně si ty IP prověřte :)
morce
Profil
duben
nezlob se na me ale pokud ty vypadky jsou jen kvuli ramce, ktera stoji par tisic a jsou dle monitoringu tak rozsahlea dlouhodobe, tak to o necem svedci
Nik
Profil
Mohu jen potvrdit výše uvedená slova. Je to zatím nejlepší hosting, na kterém jsem kdy byl. Také jsem měl problémy s přetěžováním serveru. Nenastalo žádné odstřihnutí webu či jiný drastický zásah, ale ochota řešit problém. Za stálého chodu jsme společnými silami tento problém odstranili. Technická podpora prostě super, nezažil jsem nikde, že by s Vámi technická podpora aktivně komunikovala i v 11 večer po ICQ. Nechci zde vyvolávat nějaký flame, jsou to jen mé osobní zkušenosti.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
To je hnus, velebnosti.
duben
Profil
morce ... zkusil jsi někdy koupit Ramku do serveru? Před vánoci? ... to není jako ramka do běžného PCčka ... čekací lhůta je klidně 14dní.
nightfish
Profil
Nik
Datum registrace 11.12.2006 19:04:37
Celkový počet témat
0
Celkový počet příspěvků
1
Poslední zaslané příspěvky
* domena zdarma ?

a máme tu dalšího do sbírky...
Pavel Ondřej
Profil
Dobry den,

nemame tendenci zasahovat do diskusi o nas nebo konkurenci, ale tady udelam vyjimku.

Odpovim pouze na pochybnost uzivateli morce ohledne nakupu RAM.

Je cas Vanocni a se servery se roztrhl doslova pytel. Nejen, ze vsichni nakupuji servery, ale take je renovuji, protoze je na serverech abnormalni zatez - pravezne na internetovych obchodech, kde ja navstevnost mnohdy o 40% vyssi v tento cas. RAM jsme meli objednane jiz od prelomu rijen-listopad, bohuzel dodavatel nebyl schopen drive RAM dodat nez pred nekolika dny - viz napriklad statistiky vys, kde je videt stabilizovani dostupnosti. Jiste mi date za pravdu, ze do serveru nebudeme davat dve ruzne znacky, typy operacnich pameti - jiz jsme to jednou zkusili a dopadlo to nemalym karambolem. Radeji jsme tady snazili se donutit zakazniky, kteri nejvice vytezovali servery k optimilizaci prevazne spatnych SQL dotazu - pomohlo. Bylo sice vysledkem to, ze servery stale byly pretizene, ale mnohem mene a tak jsme cekali na nove RAM, ktere nyni jiz jsou nainstalovany na vsech nasich serverech.

Vsem uzivatelum, kterych se to tyka, se tedy jeste jednou touto cestou omlouvame za posledni "vypadkovy" mesic.

A vsem uzivatelum diskusniho fora jakpsatweb.cz prejeme krasne proziti Vanocnich svatku a uspesny vstup do noveho roku.

Prijemny den.

Pavel Ondřej

PS: Dale nebudu do tohoto threadu reagovat v pripade dotazu nebo osobni diskusi na toto tema me muzete kontaktovat na ondrej@gigaserver.cz
nightfish
Profil
duben
u značkového serveru se slušnou servisní smlouvou (což je imho pro webhosting nutnost) ji máš druhý den na stole...
Nik
Profil
Misto toho aby jste si zde vazili nazoru lidi, kteri skutečne vi o čem mluvi a na diskutovanem hostingu opravdu provozuji sve prezentace, tak je zde kritizujete za jejich nazor ano, "To je hnus, velebnosti".
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Pavel Ondřej ahoj Pavle Ondreju, ja jsem take posiloval servery, nakoupil jsem asi 14 GB korzaru a nebyl problem, skladme jich je mraky. Je na case, abys zmenil dodavatele. Mel jsem je pred firmou v krabici druhy den.



Nik: no protoze to tu od nekud poradne tahne. Klasicke promo. :)
Nik
Profil
Hofy: no kdyz myslis, ej to jen muj nazor, kdyz bude nekdo chtit, klidne se s nim podelim o me zkusenosti, to ze se ti me zkusenosti s timto hostingem nelibi, za to ja uz nemuzu
Retal
Profil
Nik
Prostě jsou legrační nicky (čte se anglicky :-) jako ty, které se registrují a prohodí jeden až tři příspěvky do tohoto vlákna. A náhodou všechny pochvalné pro daný hosting (který neznám, takže ho nesoudím).
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Klasicke promo, to tu bylo pred tima bude i ted, s tim rozdilem, ze se promaci musi registrovat.
Nik
Profil
Koukam, ze tady to nema cenu, kdyz nestojite o nazor cloveka, ktery se tu s Vami chce podelit o pozitivni zkusenosti, tak me je to jedno, jinym by se to treba hodilo.
duben
Profil
Já tenhle nick používám jinde. Ano nepřispíval jsem jinde a jak jsem psal výše napsal jsem tady svůj názor na požádání člověka který mi pomáhal vyřešit problém. Každopádně jestli můj nick přijde někomu srandovní tak je to moje příjmení a používám ho všude jinde. Zkuste si třeba forum na www.reklama24.cz, na liste.cz, nebo jak www.jaknaweb.com

K těm Ramkám nevím jaké přesně používají, ale ne vždycky je konkrétní značka na skladě. Mimochodem zkoušeli jste si někdo koupit Canon 400D? Protože ten přece mají na každém rohu že? Až na to že nejsou po celé Evropě na žádném skladě a ani v zámoří jich moc není co vím. Takže když chcete něco konkrétního a nechcete kvůli dobré zkušenosti s daným produktem ustoupit a prostě na skladě nejsou asi moc nenaděláte.

Třeba mě by mohla hořet koudel za prdelí jak by chtěla ohledně projektů, ale pokud by neměli IBM notebook tak bych si prostě jinej nekoupil ani náhodou. Protože prostě nechci přijít o data (nechci z toho flame na téma notebooky, berte to prostě jako můj názor, ale z mého pohledu se IBMku jako pracovnímu nástroji nevyrovná nic)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
duben: kazdy spravce serveru by mel mit urcityt plan navysovani HW a vzdy by mel mit techniku predimenzovanou, aby vzdy mel nejake naraznikove pasmo, ne to resit, az kdyz je pozde. S timto pristupem bych administratora chytil a vyrazil. Tohle se nesmi nikdy stat na verejne sluzbe. Jina vec je porucha HW, to se stat muze, ale UPG s emusi resit s predstihem.
duben
Profil
Hofy
To souhlasim. Jak me to bylo vysvetleno behem reseni problemu s vypadkem, tak server byl kolem 1-2 procent vykonu a pak to ze dne na den bylo totalne pretizene. Takze to nebyl planovany upgrade ale nouzovy upgrade. Ale vic k tomu nevim
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
duben
1 -2 % vykonu si veme sam system na uplne nezatizenem serveru. Pokud ti rekli toto, tak tomu never.
duben
Profil
Hofy
Tady se ale bavime o Unixu ne o Woknech ... windows si berou na spravu systemu 1-2 procenta, unix si bere v radu desetin procent
Spicka muze letet treba na 50 ale dlouhodobe bys mel byt tusim kolem 5-10 procent aby se daly v klidu ustat kratkodobe spicky. No jestli se mylim klidne me opravte.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
duben : to co jsem rikal plati, windows tu nikdo neresi
mindhunter
Profil
Jesli jste přidali ramku na posílení dostupnosti .. tak já si myslím, že
1)není to pravda
2)problém je úplně jinde

protože já mám dostupnost u Vás furt stejně mizernou.

Hostuji u 6 webhosterů a testuji si je sám protože už ani v nezávislých diskuzích se nedá nikomu věřit.
Gigaserver vychází z dostupností ze všech nejhůře a s podporou to není o moc lepší.
morce
Profil
To souhlasim. Jak me to bylo vysvetleno behem reseni problemu s vypadkem, tak server byl kolem 1-2 procent vykonu a pak to ze dne na den bylo totalne pretizene. Takze to nebyl planovany upgrade ale nouzovy upgrade. Ale vic k tomu nevim

tak to je ta nejhloupejsi vymluva kterou jsem, slysel :D co se za ten den asi tak stalo? zacali hostovat pentagon :D? a krom toho je to asi pretizene stale i po upgradu(dle mereni).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0