Autor Zpráva
pyty
Profil
poculi ste, ze site robi nejake radikalne zmeny ??
prisiel mi dnes mail s tymto obsahom :
Vážení uživatelé,

v ramci provozu freewebhostingu SITE.CZ a dalších domén Vám zasíláme tento email s informacemi o novinkách u nás (s tímto druhem emailů jste souhlasily při registrací u nás).

Novinky:

1) V souladu s posledními omezeními v našem registračním procesu a následnými vašimi reakcemi (prováděné průzkumy uživatelů)
jsme došli k finálnímu roztřídění expirací vašich kont:
- neplatící konta registrovaná před 1.3.2005 mají nastavený program Demo s expirací do 30.4.2005
- neplatící konta registrovaná po 1.3.2005 mají nastavený program Demo s expirací do 30.6.2005
- každé nově registrované konto bude omezeně aktivní vždy do posledního dne následujícího čtvrletí po registraci

Bohužel velké procento uživatelů zneužívá našich bezkonkurenčních hostingových podmínek k hostování nevhodného obsahu,
přetěžování našich serverů, atd. a donutilo nás provést bod 1.

Abychom ty uživatele, kteři chtějí mít u nás nadále své stránky a nezneuživají našich služeb timto opatřením neztratili,
zavedli jsme bezkonkurenční placený hostingový program Lite, který je možné pořídit za 16 Kč měsíčně (195Kč ročně)
s prostorem 200MB (více informací na našich WWW stránkách). Pokud tedy chcete u nás mít své stránky nadalé hostovaný,
předplaťte si tento (nebo jiný program) nejpozději tak, aby 30.4.2005 byl u nás aktivován (tedy uhrazen).

Všem nezneuživatelům našich služeb se tímto omlouváme a věříme, že takto minimální hostingový poplatek si může dovolit
uhradit každý komu na jeho (i třeba nevýdělečném, dobře dostupném) projektu u nás záleží.

2) U všech neplatících jsme zavedli, že při registrací nového webu na našich doménach 3 úrovně (site.cz,mysteria.info,kgb.cz,
fbi.cz,webzdarma.info,borec.net,muzika.cz) máte k dispozici pouze 10MB prostoru. Zbývajících 190MB prostoru je k dispozici
pro poštu nebo weby hostované na vaší doméně nasměrované k nám. Toto omezení je zavedeno z důvodu, že si někteří myslí,
že když si zaregistrují u nás web, nemusí si ani hostovat stránky, a rovnou k nám mohou nahrát soubory ke stažení (např.
nelegální MP3, atd) - o tyto uživatele nemáme zájem, a tímto je omezujeme (opět se omlouváme legálním uživatelům).

3) Na noc z 11.3.2005 (od 23:50) na 12.3.2005 plánujeme 2 hodinovou odstávku našich služeb z důvodu nutných upgrade našich
serverů. Postupně tedy budou některé služby nedostupné. Běh pošty nebude omezen.

Děkujeme za vaší pozornost věnovanou tomuto emailu a děkujeme že využíváte našich služeb.

S pozdravem,
Provozovatelé - OS Reflex

neviete co to ma znamenat ? tada myslim nejako polopatistycky vysvetlit, lebo ja tomu vobec nerozumjem...
Marty
Profil
No já to pochopil tak, že odteďka budeš mít k dispozici jen 10MB prostoru, pokud budeš chtít víc tak jim musíš zaplatit. A pak ještě že pokud máš u nich už registrovanej hosting, máš čas do 30.4. než ti ho vypnou(pokud si to neprodloužíš, nezaplatíš ???).
Ten dopis je ale napsanej dost zmateně, moc se v něm nedá orientovat, radši bych se optal na helpdesku.
Spikee
Profil
pyty
Na site.cz, bolo upozornenie už dávnejšie, preto som so svojou stránkou prešiel na wz
meca
Profil
Je teda napsanej dost zmateně, ale myslim, že to je jak řikal Marty... Sem si na začátku řikal, že v tom nákej fígl bude ;) ...
p8ant0m
Profil *
Já jsem jim psal e-mail a oni mi to vysvětlili.
Stručně:
Protože byl systém přetěžován a bylo zneužíváno nadprůměrně velkého prostoru (200 MB), byly zablokovány všechny nové registrace. Později to udělali tak, že si u nich můžeš hostovat stránky jen do posledního dne následujícího čtvrtletí od dne registrace (minimálně 3 měsíce, maximálně 6 měsíců), pak musíte přejít na placenou verzi nebo vám to smažou. Já jsem tam měl stránku phantom.site.cz, ale jak jsem se to dozvěděl, hned jsem utekl zpátky na webzdarma. (phantom.czweb.org.
thomas
Profil *
nasel sem celkem dobry porovnani hostingu tady http://www.weblight.cz/index.php?s=hosting
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0