Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Nevíte kde může být problém- na webuzdarma jsem rozjel wordpress http://cestovani.nazory.cz a reklamu jsem chtěl vložit do rámce : http://cestovani.nazory.cz/reklama.html . V administraci jsem všechno nastavil (na hoře v rámci a vložil jejich kód), přesto se do souboru nic nevpsalo.
Pavel Ondřej
Profil
Muzete sem hodit cely ten kod? Jaky ma byt v tom reklama.html?
Inpocasi
Profil
Pavel Ondřej
No ten já neznám, kód se tam vloží sám. Ja jako uživatel vložím pouze <!--WZ-REKLAMA-1.0--> viz.: http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
Pavel Ondřej
Profil
Predpokladam, ze to nofunguje, protoze se to nenactia primo pres cestovani.nazory.cz - resp ze to nemate nikde ve framu zobrazene ted. Zkuste to vlozit jako frame a uvidite co to udela.
Inpocasi
Profil
To jsem zkoušel ale taky nic. Jinak na mém druhém webu na wz to funguje bez problémů, a úplně stejně http://in-pocasi.unas.cz/reklama.html .
Jediné co je jinak, je že na cestovani.nazory používám wordpress.
Pavel Ondřej
Profil
To je zvlastni. Mate dobre nastavenou cestu v nastaveni wz.cz?
Inpocasi
Profil
Mam, zkoušel jsem i absoloutní ale nic.
Pavel Ondřej
Profil
No tak to me uz nic nenapada:( Leda zkuste kontaktovat technickou podporu wz nebo napiste na jejich forum, myslim ze nejake maji.
Inpocasi
Profil
Tak už to funguje. Nahrál jsem to tam přes spávce souborů (který dneska zprovoznili), kde byl problém to nevím. Hlavně že už to funguje :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0