Autor Zpráva
DonXO
Profil
Dobry den,

hledam "utociste" pro jeden svuj projekt. Jde o projekt, ktery ma denne 4500 navstev a trafik mezi 3-4GB denne.

Hledam webhosting, ktery by byl schopen nabidnout kvalitni, dostupne sluzby (web server min. 99,5%), ochotnou technickou podporu (nejlepe 24/7) a kvalitni zazemi.

Pozadavky:

- min. 3 GB prostor
- min. 2 MySQL databazi verze 4.1(!) a vysse
- PHP 4.x
- CRON
- AWSTATS (dulezite)
- neomezeny traffic
- SMTP server
- min. 10 e-mailovych schranek (idealne moznost automatickych odpovedi, etc.)
- mod_rewrite, .htaccess
- pripojeni na linku min. 100mbit/s

Jde v prve rade o kvalitu a dostupnost sluzeb. Profesionalni jednani technicke podpory je zaklad!

Pokud jde o cenu, tak ta neni prvorada, ale nehodlam zase zbytecne vyhazovat penize.
Casero
Profil
co toto http://www.isol.cz/platinum-hosting.html ??
DonXO
Profil
Se spolecnosti ISOL.CZ jsem komunikoval jiz drive. Po popsani mych pozadavku mi bylo odpovezeno, ze nejsou schopni mi nabidnout adekvatni hosting, takze bohuzel.
quinux
Profil
DonXO
Co http://www.onebit.cz? Mají program individual, ktery se nastaví přesně jak chceš a awstats před pár dny také zavedli, takže by mohli vyhovovat. :)
Peca
Profil
Souhlasím. Do isolu bych s takovým projektem nešel. Jedna věc je najít hosting, který splňuje požadavky, ale druhá je najít opravdu kvalitní hosting. To by pak vyhovovala třeba i savana.cz.
Na to bude zapotřebí hosting od společnosti, která "není pro každého". I když ty ceny jsou znatelně vyšší. active24.cz apod.
quinux
Profil
Peca
Do active24 bych nešel. Nekvalitní podpora a výpadky mívají taky dost často. Né vždy je ten dražší lepší. :o)
DonXO
Profil
2quinux: Na onebit.cz mi visi take jeden projekt a jsem plne spokojen, ale nejsem si jist, zda by byli schopni nabidnout "vyssi" tarif. O individualu nevim, ale urcite se na to podivam. Jiz drive mi psali, ze hodlaji pripravit program pro narocne, ale zatim na webu neni ani zminka. :)

2Peca: A nejaky jiny tip krom A24? S nimi nemam bohuzel nejlepsi zkusenosti. Ja uz za svou praxi prolezl hostingu vice. :)
Tower
Profil
Otázkou je, jak profesionální přístup požadujete. Hosting totiž nikdy není dimenzován na projekty typu "Chci maximální podporu, dostupnost, zázemí a nejlépe hned". Tyto služby Vám nemohou poskytnout malé firmy, protože na to jednoduše nemají prostředky. Lidé obvykle nechtějí předimenzovaný a velice kvalitní hosting - je to příliš drahé a tak se na to většina společností obvykle nezaměřuje. Proto bych doporučil z hostingových poskytovatelů Ignum, mám s nimy docela dobré zkušenosti. Jinak by ale stálo za zvážení řešení dedikovaného serveru.
Firy
Profil
Zkoušel jste hosting Forpsi?
Slyšel jsem o nich samé chvály, ale i tak bych se radši ještě ujistil...
DonXO
Profil
2 Tower: Samozrejme souhlasim s Vami. Moznost dedikovaneho serveru, idealne managed (pokud jej chapu jako HW + konektivita + administrace), je dalsim resenim.

Zeptam se takto, da se sehnat, rekneme do 3000 Kc/mesic, managed server, ktery bude obsahovat aplikace jako klasicky webhosting (apache, php, mysql, cron, awstats, webmail, etc.), bude mit technickou podporu a bude schopen opravdu spolehliveho provozu? Idealne bych znal osobni zkusenosti s jednotlivymi spolecnostmi.

Diky
Václav Martinovský
Profil
do 3000 Kc/mesic, managed server

Bez sance. Za tu cenu sezenete tak mozna slusny dedikovany server bez administrace/podpory (pripadne se chytne nejaky pidihosting, pro ktereho to bude kseft roku :)). Ceny managed serveru jsou trosku vyse. Rozumna hranice na managed server je tak 4000CZK/mesic (+DPH), kde zacinaji prvni nabidky managed serveru.
DonXO
Profil
2 Vaclav Martinovsky: Presne toho jsem bal, proto hledam primarne web hosting.
quinux
Profil
DonXO
O individualu nevim
Na onebitu ho mají po celou co tam jsem (již rok). Mají ho jen trochu zahrabaný mimo hlavní nabídku, ale mají ho :)
DonXO
Profil
2 quinux: na onebit.cz jsem napsal, tak uvidime s cim prijdou. :)

Nemate nekdo zkusenosti se spolecnosti Explorer a.s. (http://www.explorer.cz/) a jejimi sluzbami? Vypadaji solidne a Program Platinum Hosting mi prijde zajimavy, co myslite?

DonXO
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Jednoznacne doporucuji dedykac. Zadny hosting z tohoto projektu nebude nadseny. A je to take nesmysl hostovat.
Dealer DK
Profil
DonXO

asi si jak vydim vyšel jen stým že musíš mít vlastní. nebo deditovaný server. Jinak by ty to fakt nešlo. Takový velký oběm dat žadný ani jeden extremní server nezvladne.
Dealer DK
Profil
Dobry den,

hledam "utociste" pro jeden svuj projekt. Jde o projekt, ktery ma denne 4500 navstev a trafik mezi 3-4GB denne.

Hledam webhosting, ktery by byl schopen nabidnout kvalitni, dostupne sluzby (web server min. 99,5%), ochotnou technickou podporu (nejlepe 24/7) a kvalitni zazemi.

Pozadavky:

- min. 3 GB prostor
- min. 2 MySQL databazi verze 4.1(!) a vysse
- PHP 4.x
- CRON
- AWSTATS (dulezite)
- neomezeny traffic
- SMTP server
- min. 10 e-mailovych schranek (idealne moznost automatickych odpovedi, etc.)
- mod_rewrite, .htaccess
- pripojeni na linku min. 100mbit/s

Jde v prve rade o kvalitu a dostupnost sluzeb. Profesionalni jednani technicke podpory je zaklad!

Pokud jde o cenu, tak ta neni prvorada, ale nehodlam zase zbytecne vyhazovat penize.



Nebo zkus nějaký zahraniční server když tak tenhle
[url]http://www.corecluster.cz[/url]
Václav Martinovský
Profil
Takový velký oběm dat žadný ani jeden extremní server nezvladne.

Ale zvladne, jen to nebude nikdo hostovat za stovku mesicne. Verte nebo ne, hostujeme i projekty se 60GB denne (nicmene za individualnich cenovych podminek a na serverech mimo bezny webhosting) a servery to v pohode obslouzi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0