Autor Zpráva
vuic
Profil
anafra.cz - mám si to objednat?
Potřeboval bych hosting s podporou php4, alespoň 2 mysql databázema, prostorem min. 750 mb a dostupností nad 99,9 %. Mám si u anafry objednat hostingový program student? co si o této společnosti myslíte? a případně jaký jiný hosting v podobné cenové kategorii byste mi doporučily? díky moc.
Filips
Profil
www.anafra.cz
DoubleThink
Profil *
Osobně bych do tohoto hostingu nešel. Pokud se podíváš na DNS záznamy klientů anafry, zjistíš, že mají všichni Forpsi nameservery. Vůbec bych se nedivil, kdyby tato společnost neměla jediný vlastní server - možná tak jeden, na kterém běží toho času (docela oblíbený) DC Hub (pro sdílení nelegálního softwaru, samozřejmě).
salec
Profil
tak já mám ten jejich hosting a naprostá spokojenost, žádné problémy, momentálně tam hostuje pár webů a nemohu si vynachválit jak služby tak podporu
Kropik
Profil
Mam u nich taky dve domeny a jsem velmi spokojen.

DNS u domeny mam ns.anafra.net a ns2.anafra.net - kazdy smeruje jinam a jednotlive sluzby /http, mail, sql/ maji taky rozclenene na jednotlive stroje. Zatim se mi nestalo, ze by to vypadlo.

Support maji taky vstricny. Nechci to prehnat, ale doporucuju.
soudruh
Profil
zdravime pana Furdu :-)

s temi "DNS ala PES" by to chlapci mohli poresit, to je pravda, ale jinak se snazi, takze bych je nezavrhoval
banancz
Hosting banan.cz
Profil
zkus si tam v noci zavolat, jestli mají opravdu nonstop tech. podporu, když vidím ty dns kde to směřuje, bych řekl, že to bude nějaký reseler

www.banan.cz se ti nelíbí :-) , pokud mi napíšeš kaluza@banan.cz , dostaneš testovací doménu a hosting a potom můžeme dohodnout individuální řešení
DoubleThink
Profil *
No, řekněme, že po půl roce už asi vuic svého favorita našel. Takže zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0