Autor Zpráva
libol
Profil
Nemá někdo zkušenost, cena a podmínky jsou super, na webu je, že mají problémy s rychlostí (ale otázka je co si v US představují pod problémy s rychlostí)
Jinak nemají webdatabase - to yby znamenalo, že není phpmyadmin? a jak se pracuje s databázi? Tedy mimo práce přes php samo.
Děkuji
Vít Dlouhý
Profil
libol: Pokud vím, tak je to největší hosting na světě, ale z USA nejsou (Německo, nebo GB?). Bližší zkušenost ale nemám, dobrý je určitě GoDaddy a Dreamhost.
habendorf
Profil
Jinak nemají webdatabase - to yby znamenalo, že není phpmyadmin? a jak se pracuje s databázi? Tedy mimo práce přes php samo.

Myslím že ti nic nebrání nahrát si tam "vlastního" phpmyadmina.
habendorf
Profil
Vít Dlouhý: Pokud vím, tak je to největší hosting na světě, ale z USA nejsou

registrant-firstname: Andreas
registrant-lastname: Gauger
registrant-organization: 1&1 Internet Inc.
registrant-street1: 701 Lee Rd.
registrant-street2: Suite 300
registrant-pcode: 19087
registrant-state: PA
registrant-city: Chesterbrook
registrant-ccode: US

Samozřejmě úplně jiná věc je, kde mají servery. Počítám že all over the world :o)
quinux
Profil
libol
Jinak nemají webdatabase - to yby znamenalo, že není phpmyadmin? a jak se pracuje s databázi?
Pravděpodobně pomocí nějaký aplikací jako je např. http://www.navicat.com/
libol
Profil
Vít Dlouhý: no právě, že jsou největší na světě tak by snad neměli být moc blbí. GoDaddy i Dreamhost jsou podstatně dražší a za co připlácím nevidím. A na GoDaddy jsem slyšel asi stejnou chválu jako na 1and1.
U 1and1 platím 22USD ročně; u Dreamhost 120; a u GoDaddy 77,5 - právě ta láce mně trohu odrazuje
habendorf: to mně přiznám se nenapadlo, asi by to možné bylo
quinux: oni webdb mají - u vyšších cenových programů, ale asi bylo řešitelné

DB - beru

Kdyby někdo ještě něco věděl k hostingu jsem jedno ucho

Děkuji
Vít Dlouhý
Profil
libol: Jaké máš konkrétní požadavky?
libol
Profil
Co se týká webu tak nic moc - sice tři hostingy - ale myslím, že by mi stačilo tak celkem 500 mega, PHP a jedna db; traffic nebude nic hrozného, protože převažují textové informace, ale celkem bych rád, kdyby to bylo bez výpadků.
Zajímavější je to s doménama -
domena1.net - static, welcome page a pošta, (doménu mám užívám pro poštu)
domena2.net - wordpress - zkouším takový malý projekt, jestli se uchytí, pokud ne tak ho nechám za rok umřít; (jednoroční investici do domény tady risknu)
domena3.net - wordpress - osobněpracovní blog. (doménu mám a používám, momentálně přeměrovávám do práce, ale docela rád bych měl všechno pod jednou střechou)
Technicky to chci řešit tak že budu mít hosting na domena1.net a domena2.net přesměruji na xxx.domena1.net a domena3.net přesměruji na yyy.domena1.net - proto se mi u 1and1 líbí možnost směrování a hlavně url masking.
No a taky se mi na 1and1 líbí možnost privátní registrace - dvě domény (.net, .info) už mám na své jméno a musím říct, že dopisního (papírového) spamu jsem dostal z US více než z CZ - takže to nemíním rozšiřovat

Přinejhorším to co mám nechám při starém a na ten nový projekt zaregistruji hosting s doménou, ale protože spravuji ještě dva další už se začínam ztrácet jen v ftp účtech :-(
libol
Profil
odpovím si navíc sám 1and1.com je pro US a Canada only a za zařízování US adresy mi to nestojí
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0