Autor Zpráva
Mimon
Profil *
Čau,
ja hostuju u min znamyho Myhost.cz - dodelavaj web jeste za provozu :) - hostujou sice vybraný projekty - ale vemou skoro všechno , - php, neomezeně databází mysql je samozřejmostí a pokud váš projekt stojí za to daj vam třeba 2 GB , poskytujou take domeny III. řádu ( gamesy.net, myhost.cz ) jedinou popdmínkou je umístění reklamy na Váš web... ale maj tam cloveka s kerym se dohodnete a ukecate ho na všechno :), webmail mají + pop3 a SMTP atd. určitě to skuste já sme nadmíru spokojen
Martin Kuželka
Profil
Tipuju, že ten člověk, se kterým se každý dohodne a ukecá ho na všechno, jsi ty, ne? ;-)
Mimon
Profil *
ne, bohužel já ne.. já bych se tak ukecat nedal :)
Martin Kuželka
Profil
A můžeš napsat, co za web u nich hostuješ?
Hanz
Profil
Mimon
Píšeš že jsi nadmíru spokojen, takže by mně zajímalo jak dlouho tam hostuješ a jestli víš o někom kdo kromně tebe tu službu využívá (jestli jo tak nadhoď odkazy)
Mimon
Profil *
jo neco co vim: kosww.net, irc-naitrox.gamesy.net, artifical-inteligence.gamesy.net, gtasa.gamesy.net, michalhudcek.myhost.cz
Martin Kuželka
Profil
A co tam hostuješ přímo ty?
Mimon
Profil *
nfs1.gamesy.net a jeste michalhudcek.myhost.cz
Martin Carbol (VIA MyHOST)
Profil *
Vážení "dopisovatelé",
jsem rád, že tak hezky šíříte chválu MyHOSTu, ale tím člověkem co se dá ukecat na všechno bych si nebyl tak jistý. On ten člověk ikdyž se jeví jako že se dá ukecat na všechno, tak se drží vnitřních pravidel MyHOStu.
S pozdravem, administrátor MyHOST

--
Administrátor MyHOST
Martin Carbol
redgi
Profil *
jaka je celá adresa toho webu myweb?? ja s etam nemužu dostat..
Martin Kuželka
Profil
Vypadá to, že ten hosting už neexistuje.
Martin Carbol
Profil *
Zdravím!
Skutečně je již minulostí :).
S pozdravem, Martin Carbol
Ziks
Profil *
Kdyz je neco zadarmo, stoji za ho... a dlouho to nevydrzi, protoze s emu to pos... :)
Anonymní
Profil *
Nektery sluzby zdarma (napr ic.cz nebo wz.cz)se na ceskem internetu drzi jiz celkem dlouho a funguji celkem spolehlive
Bart
Profil *
no no no WZ je dne je mrtvolně pomalé, IC neznám, nemůžu posoudit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0