Autor Zpráva
Dealer DK
Profil
Potřebuji hosting abych nemusel platit velkou částku. Chci zaplatit za 1 či 2 napřed.
S .cz domenou, potřeba jenom .PHP +4, .htaccess a prostor tak do 500 Mb (klidně meně),
žádna podpora jen ta textova přes ICQ bohatě postači. Když bude dealerský system bude to ještě lepší.

Mám vybraní mezi www.otoman.cz (2 roky = 2000 Kč, rok = 1000 Kč),
forpsi.com - radbych forpsi ale věčně maji nedostatečnou dostupnost z 10 pokusu jen 2 sem se připojil a pokud to bude i smím prostorem tak na to kašlu ;-)

Co mi doporučite?
Vít Dlouhý
Profil
PES (aka Forpsi) určitě nedoporučuji. Zkuste třeba www.isol.cz.
Dealer DK
Profil
proč pak nedoporučuješ? ja nějak nestýham to tu číst čas neni, forpsi bylo jedno stech kdo byl na českém trhu jednim z prvnich, měl jsem unich hosting ale nějak sem odešel nevim bylo to davno :)
Frantisek4
Profil
A co www.levnyhosting.com? Kamos u nich hostuje a no problem...
Ceny uz od 200 Kc na rok s dani... (ale nejsou platci a potvrzeni jenom mailem)
Danburger
Profil
já doporučuji www.mediahost.cz kvalitní hosting s kvalitními službami
Frantisek4
Profil
já doporučuji www.mediahost.cz kvalitní hosting s kvalitními službami


No teda nevim, ale jsou mnohem drazsi nez www.levnyhosting.com... A o dost!!!
Martin Kuželka
Profil
Frantisku, je zajímavé, že jsi se jenom kvůli tomu, abys psal do tohoto vlákna, zaregistroval jako člen tohoto fóra. Nemáš náhodou něco společného s tím levným hostingem? ;)

Na tom webu není ani provozovatel, to nevypadá moc důvěryhodně...
Martin Kuželka
Profil
... a můžu pokračovat. Danburger, prosím, nespamuj tady diskuzi s odkazy na mediahost.cz. Přípsěvky tipu "Doporučuji Mediahost.cz" jsou všem na dvě věci. Když už, tak aspoň napiš, proč je doporučuješ (ne fráze jako "kvalitní hosting s kvalitními službami"). Taky se občas podívej na datum vložení původního dotazu.
Frantisek4
Profil
Frantisku, je zajímavé, že jsi se jenom kvůli tomu, abys psal do tohoto vlákna, zaregistroval jako člen tohoto fóra. Nemáš náhodou něco společného s tím levným hostingem? ;)

Na tom webu není ani provozovatel, to nevypadá moc důvěryhodně...


Nemam s nema spolecnyho nic, jenom jsem kamaradovi delal stranky a vybral jsem prave je... Na registraci do phpBB for jsem zvykly, navic ted zacinam delat na novym webu a muj hosting pro web bude rozhodne www.levnyhosting.com ...

Za 350 kc na rok ziskate domenu .info a hosting s prostorem 1gb, traffic 10 gb mesicne, Mysql, PHP 4, Perl, Python a mohl bych jen pokracovat... Nevim, co je na te nabidce spatneho... Navic tam ted maji nejake ruzne akce a slevy...

Zajimave je, jak je kazdy moderator podezrivavy... Pravdou je, ze jsem taky takovy byl, kdyz jsem moderoval forum, dnes na to jiz ale nemam cas. Doufam, ze jsme si to uz ale s panem moderatorem vysvetlili...
Zahon
Profil
Já doporučuji http://www.onebit.cz - skvělá dostupnost, příjemná a ochotná technická podpora, ceny jsou také přiznivé. Již tam hustuji dvě domény a když se vyskytl jakýkoli problém, vždy mi ochotně a rychle odpověděli.

Jinak, dealerský systém mají, podporu po ICQ však pouze pro tarif Profi. S .htaccess taky není žádný problém, podporují PHP4,5. Škoda jenom občas nepřehledného administračního rozhraní přes webový prohlížeč. Ale dá se na to zvyknout.

PS: S Onebit.cz fakt nemám nic společného.
Plaváček
Profil
Frantisek4

Nevim, co je na te nabidce spatneho...

To, že nevím, komu své peníze posílám. Kdybych je vyhodil z okna, budu na tom stejně.
Davex
Profil
Frantisek4
Kamos u nich hostuje a no problem..
Vzhledem k tomu, že doména hostingu byla zaregistrována 8. března (tj. před osmi dny), nevidím žádný důvod tento hosting doporučovat.
Frantisek4
Profil
Vzhledem k tomu, že doména hostingu byla zaregistrována 8. března (tj. před osmi dny), nevidím žádný důvod tento hosting doporučovat.
HA, tak to cumim... Tak to byl asi jejich prvni zakaznik. :(

Ale na druhou stranu, aspon ma server sam pro sebe MOZNA :-)))
Martin
Profil
Vít Dlouhý
já nedoporučuji ani jeden ze zmiňovaných :) S oběma mám né příliš dobré zkušenosti. S jedním projektem hostuji u http://hosting.blueboard.cz a jsem moc spokojen.
Frantisek4
Profil
já nedoporučuji ani jeden ze zmiňovaných :) S oběma mám né příliš dobré zkušenosti. S jedním projektem hostuji u http://hosting.blueboard.cz a jsem moc spokojen.

HA, HA, HA, zrovna je to nedostupny, to neni moc dobra reklama. :)))
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
Frantisku4, ano, měli jsme výpadek, dokonce i den předtím, bylo to způsobeno novým HW, ale to je běžná věc u všech hostingů, kteří žijí. Hosting, který nemá žádný výpadek po dlouhou dobu asi nemá zase žádné klienty, což vypovídá něco o jeho všech ostatních vlastnostech.
Frantisek4
Profil
Takze hosting, ktery nema vypadek je spatny.... Tak to jo... :-)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0