Autor Zpráva
jaho
Profil
jakej by jste my doporucili hosting+domenu za 1250kč na rok; aspoň 250MB prostoru ???
Railbot
Profil
Já ti hlavně doporučim psát normální název tématu, aby ti vůbec někdo odpověděl.
ronnie
Profil
Podívej se např. na www.broskev.cz
Nox_lbc
Profil
Já ti hlavně doporučim psát normální název tématu, aby ti vůbec někdo odpověděl.

Ehm, pokud chceš mermomocí pokaždé kritizovat moje "sarkastické" poznámky, nejdřív si zameť před vlastním hrobem .. ehm prahem ...

a pro jaho: http://www.hostingy.cz/

P.S.: www.ceskyhosting.cz ... naprostá spokojenost ...
Dero
Profil
Omlouvám se za OT, ale musím se zeptat, protože Ronnieho názory neberu na lehkou váhu.

ronnie: Znáš někoho z Broskve? Na mě totiž jejich prezentace působí velice nedůvěryhodně. Ani mi nevadí střižení do kůl kabátku (viz Náš tým), spíš mě zaráží nedostatek bližších informací o službách a hrubé gramatické a pravopisné chyby, které se vyskytují v míře větší než tolerovatelné. Nikdy by mě ani nenapadlo svěřit se do jejich rukou, máš zkušenosti?
Railbot
Profil
Nox_lbc
Ehm, pokud chceš mermomocí pokaždé kritizovat moje "sarkastické" poznámky, nejdřív si zameť před vlastním hrobem .. ehm prahem ...

Dovol mi upozornit na malý rozdíl - ty blafeš OT kraviny do Práce a zakázky a já kritizuju nicneříkající název tématu. Tak teď se zamysli, kdo z nás dělá něco špatně.
Dero
Profil
Nox_lbc
Railbot

Prosím, pánové, přesuňte svá ega na IM. Můžete pak svůj plamenný rozhovor vystavit na nějakém webu, rádi se všichni podíváme, kdo dokáže zároveň se sarkasmem používat i inteligenci. Tahle diskuse však k těmto účelům neslouží.
ronnie
Profil
Dero

Ano, znám. Spolubydlící z koleje vede webstudio Broskev a je autorem frameworku Pwapi, který považuji za velmi zdařilý produkt. Sám u Broskve webhosting nemám, ale znám minimálně dva icq kolegy, kteří tam hosting mají a žádné problémy s hostingem nejsou. Sám tam ale prezentaci nemám. Pokud bych ale hledal hosting, Broskev bych vyzkoušel. Přiznám se, že jsem jejich prezentaci nečetl důkladně, ale upozorním správce ať si pohlídá případné chyby v gramatice. Souhlasím, že prezentace s chybami v gramatice dokáže okamžitě odradit.

Dále mám zkušenosti s Forpsi (které rozhodně nedoporučuji). Výborný hosting je i Cesky-hosting.cz, tam je ale problém s .htaccess. Chápu, že může být nebezpečné tohle povolit. U Českého hostingu mi pak vadí až přílišné zabezpečení, které mě někdy otravuje. Mluvím teď například o přístupu do uživatelské části, kde musíš opisovat kód z obrázku. Chápu, že je to bezpečnější, ale zdržuje to. Jinak jsou jejich služby kvalitní.

Pak bych ještě určitě doporučil hosting od Moonlake.cz, který je ovšem o něco dražší (přesnou cenu neznám), ale je velmi, velmi rychlý a spolehlivý.
Vojtěch Schlesinger
Profil
Hezký večer,

hlavně pro Dera - jsem správce Broskev.cz, takže bych rád na to, co jsi napsal, reagoval.

hrubé gramatické a pravopisné chyby

Samozřejmě, výskyt gramatických chyb odradí každého. Proto jsem prezentaci překontroloval, protože se chybám chci samozřejmě vyvarovat v jakémkoliv textu, který vypustím. Tady se však skutečně našly a celkem jsem jich v celém obsahu opravil čtyři. Přál bych si, aby to byly ty poslední chyby na tomto webu navždy :)).

nedostatek bližších informací o službách

Napadá mě další množství obsahu, který je nutno vytvořit, od technické podpory až po asi propracovanější informace a administrace pro technoidy. Hosting jsem spustil teprve nedávno, takže tato stránka služeb na tom není až tak konkurenčně schopná, jak bych si představoval. Vše však funguje jak má a informace, které jsou sice zevrubné, by měly většině zákazníků stačit.

Kůl kabátek, nejednou jsem uvažoval to celé pojmout jinak, ale myslím, že tato recese se už s námi asi potáhne i dále. Ale uvidíme.

Budu se těšit na případnou další reakci.
Dero
Profil
Vojtěch Schlesinger: Díky za otevřenou reakci. Budu reagovat v podobném stylu a snad se tak dobereme nějakého výsledku.

Samozřejmě, výskyt gramatických chyb odradí každého. Proto jsem prezentaci překontroloval, protože se chybám chci samozřejmě vyvarovat v jakémkoliv textu, který vypustím.

To je velice dobrý přístup, který může vést ke kýženému výsledku - a tím je vydobytí si pověsti solidního hostingu. Mnoho lidí dá na první dojem a pokud v prezentaci najdou chybu, často je to odradí více než kdejaký ojedinělý výpadek služeb. Už jen proto se vyplatí prezentovat se čistě, bez chyb. V Tvé reakci se vyskytují další chyby, zejména chybějící čárky v souvětích. Neber to z mé strany jako povyšování, jen radu, nač by bylo dobré se zaměřit. Vzhledem k tomu, že se mj. živím i korekturami, mohli bychom se dohodnout na nějaké výpomoci, pokud bys měl zájem a uvedl na sebe bližší kontakt.

Tady se však skutečně našly a celkem jsem jich v celém obsahu opravil čtyři. Přál bych si, aby to byly ty poslední chyby na tomto webu navždy :)).

Musím Tě zklamat, kradmým nahlédnutím jsem zjistil, že zdaleka nebyly. :o)

Vše však funguje jak má a informace, které jsou sice zevrubné, by měly většině zákazníků stačit.

Zevrubné = podrobné. Uváděné informace jsou spíše střídmé. Důležité však je, že tyto informace určitě postačují pro rámcovou představu o službě, ale absence jakýchkoliv dalších nebudí důvěru. Konkurence je uvádí. Co na tom, že je nikdy nikdo nečetl. Jsou tam. To je dobré pro budování značky a důvěry ve službu. Že kdybych chtěl, mohl bych si to přečíst.

Kůl kabátek, nejednou jsem uvažoval to celé pojmout jinak, ale myslím, že tato recese se už s námi asi potáhne i dále. Ale uvidíme.

Možná časem. Parodie na, jak jim říkám, credibility averments, tedy texty, které mají přiblížit konkrétní osobu při představování týmu, je v některých místech i poměrně vtipná (Využívá skvěle vizualizaci v 2D i 3D, v pátek večer i v 4D.). Chce to jen vytříbit humor, sloh a originalita je na světě.

Celkově mě zejména Tvoje reakce přesvědčila, že to s hostingem myslíš vážně a že bych se u Tebe nemusel bát neseriózního jednání. Teď to jen přenést do prezentace et voilá - zázrak je na světě.
Vojtěch Schlesinger
Profil
Dero: Taky díky za reakci, asi k tomu nemám snad co více dodat.

Snad jen, že mám v plánu celý webhosting více zpropagovat a taky informačně rozšířit, rozhodně, to, co všechno píšeš je pravda.

Čím delší příspěvek napíšu, tím více se obávám, že v něm způsobím další chybu :))). Hele ale já ji stejně nenašel.

K tomu zbytku - napsal jsem ti na ICQ, tak až budeš mít čas, tak se ozvi.
jaho
Profil
Broskev se mi zdá být celkem drahá.
Vojtěch Schlesinger
Profil
Jestli chceš jen 250MB, tak ti mohu nabídnout slevu, když mě kontaktuješ. Jinak ten hosting je velmi levný, doménu mít u nás nemusíš.
jaho
Profil
Já to neplatim. Jo a jaká by ta sleva byla (cca).
jaho
Profil
co říkáte na otoman.cz ????
Vojtěch Schlesinger
Profil
jaho: kontaktuj mě - viz http://www.broskev.cz/kontakt/, nechci to řešit tady
krteczek
Profil
jaho: pokud ještě nehostuješ můžu doporučit www.onebit.cz hostuji tam již rok na dvou doménách a jsem spokojený
krteczek
libol
Profil
Že vám do toho vstupuju. Onebit se mi hodně líbí, ale odrazuje mě zálohování až u nejvyššího tarifu. Né, že by byl drahý, ale já bych radši 3xstart, než jednou profi. A u hostéra bez záloh jsem byl jednou - a už nikdy více.
Petr Benešovský
Profil
Dobrý den,

zálohu dat provádíme u všech našich tarifů (málokterý webhoster si dovolí zálohy neprovádět vůbec), avšak pouze u tarifu WEB-PROFI ji garantujeme. Veškerá data jsou také ukádána na RAID polích, čímž eliminujeme možné riziko při havárii některého z disků.

Pokud byste měl nějaké další dotazy, kontaktujte prosím naši technickou podporu.


S pozdravem

Petr Benešovský
ONEbit.cz
morce
Profil
Petr Benešovský
zálohu dat provádíme u všech našich tarifů (málokterý webhoster si dovolí zálohy neprovádět vůbec), avšak pouze u tarifu WEB-PROFI ji garantujeme

teto vete vubec nerozomim, jak se garantuje zaloha(kopie originalu), ja myslel ze bud je nebo neni, muzete mi to objasnit?
Petr Benešovský
Profil
Dobrý den,

morce
spojení "záloha buď je nebo není" bych doplnil o další a to "záloha měla být (klient si vybral tarif s pravidelných zálohováním) a není (i když se snažíme maximálně předcházet situacím, které by k tomuto vedly, hardware podléhá opotřebení a nelze zaručit jeho bezchybnost)". Pokud však takováto situace nastane a klient požadovanou zálohu nedostane, otevírá se zde prostor pro kompenzaci.

Samozřejmě by šlo doplnit i o spojení "záloha by neměla být (klient si tuto službu neobjednal) a je" - setkáváme se s klienty, kteří nás, ač nemají placeno pravidelné zálohování, požádají o poskytnutí zálohy, jelikož si např. omylem smazali část svých dat z FTP účtu. Nejednou jsme obnovovali data ze zálohy, která byla starší více než půl roku.

Možná snažší pro objasnění pojmu garance - jeden známý příklad z praxe: Někteří prodejci Vám garantují např. nejnižší cenu daného zboží. Tato cena nemusí být nutně nejnižší na trhu (tzn. také neplatí pouze "cena buď je nejnižší nebo není"), avšak pokud prodejce garanci nesplní, jako kompenzaci Vám nabídne např. 120% rozdílu z ceny vlastní a z ceny konkurence.


S pozdravem

Petr Benešovský
ONEbit.cz
jaho
Profil
Vybral jsem si savanu. Každopádně díky za rady.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0