Autor Zpráva
pohoda
Profil
Zdravim. Potreboval by som poradit:
Hladam webhosting - taky akuratny...
Potrebujem podporu PHP, MySql databazy a chcem to cenovo co najvyhodnejsie... Nepotrebujem bohviekolko priestoru, ale na druhej strane nevadi, ak ho bude viac... Hlavne chcem ho cim lacnejsi s podporou PHP a MySql.
Dakujem.
DJ Miky
Profil
A cenová relace?
Jindra Holý
Profil
isol.cz , svethostingu.cz , savana.cz ,....staci trosku polochtat google nebo nejaky cesky vyhledavac
quinux
Profil
DJ Miky
A cenová relace?
chcem to cenovo co najvyhodnejsie .. Hlavne chcem ho cim lacnejsi s podporou PHP a MySql - Myslím, že to mluví za sebe ;o)

pohoda
Je jich spousta. Buď se vyjadři opravdu konkrétněji nebo stačí jen chvilku pohledat. K těm co přidal Jindra Holý bych doporučil ještě třeba onebit.cz se kterým mám skvělé zkušenosti
marvas
Profil
a niečo na slovensku? Kvalitné, lacné a žeby to hlavne fungovalo.
pohoda
Profil
No, dost vazna otazka - Mam trvale bydlisko na Slovensku a bolo by to v pohode, keby som si objednal cesky hosting? Nemam s tym skusenosti... Pridu mi faktury aj na Slovensko? Nasiel som dobry cesky webhosting a neviem, ci je rozumne si ho objednat aj napriek tomu ze som slovak.
Dik.
quinux
Profil
pohoda
Pridu mi faktury aj na Slovensko?
Myslím, že to nebude problém. JInak neznám vaše zákony, ale u nás fakturu ani není třeba posílat v tištěné formě, ale stačí ji poslat mailem.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Ahoj, webhosting www.savana.cz podporuje platbu skrze kartu, takze neni problem s platbou do zahranici a HLAVNE! se neplati nekrestanske penize za prevod do zahranici v radu nekolika stokorun.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0