Autor Zpráva
caledon
Profil
Zdravím, začal sem uvažovat o tom, že si pořídím svou vlastní doménu. Docela příjemné ceny sem našel u banan.cz, savana.cz, station.cz a cesky-hosting.cz (tady mě spíš zaujala nabídka registrace domény zdarma)

No já jenom, že nemám žádný zkušenosti s hostováním jinde, než u wz.cz, tak bych poprosil o zkušenosti s banánem a se station, případně i s cesky-hosting.cz. Na banan.cz sem slyšel (četl) hodně chvály, o station.cz a savana.cz sem nečetl nic a o cesky-hosting.cz sem četl článek, kde se na něj nadává...

Můžete se podělit o zkušenosti?
Gekon
Profil
caledon
Na banán jsi slyšel hodně chvály? A ten kdo jí psal se asi náhodou nejmenoval Radovan Kaluža, že ne? :)
Casero
Profil
caledon
Můj žebříček by byl asi:
1. savana/cesky-hosting
2. station
25 .banan
Michalek
Profil
Hostuju dva projekty na cesky-hosting a kromě nutnosti posílat upravené .htaccess na podporu (oni to zkontrolují a nahrají na web) nemám sebemenší problém.
Railbot
Profil
Dobré jsou také isol.cz nebo svethostingu.cz
Zahon
Profil
caledon
Já mohu jedině doporučit onebit.cz - příjemné ceny, velmi ochotná podpora. Hostuji tam dva weby nemůžu si stěžovat.
bertik
Profil
no já hostuji u www.gigaserver.cz a jsem nad míru spokojen a savana i station jsou taky vynikajcí Hlavně ne banán ten je strašný
marvas
Profil
tiež rozmýšľam nad hostingom a zatiaľ sa mi páči gigaserver. Vyberám najmä podľa ceny.
Morasino
Profil
Můj zatím jediný hosting s kterým mám zkušenosti je www.banan.cz a nemám s ním problémy.Tak ho doporučuji.
Filips
Profil
Jedině SAVANA.cz Hodně místa za přijatelné ceny.
tark
Profil
Banán určitě NE... Z hostingů - mám stránky u Českého hostingu a Cool-hosting.cz a Coolhosting má jednu výhodu - je snad pořád na ICQ, to znamená, že odpovědi dostanu v pohodě v neděli v devět večer...
caledon
Profil
Gekon
na jmeno si nevzpomenu, ale chvala na to byla :)

vsem dekuju za zkusenosti, nazory a pripominky, udelal sem dobre, ze sem se zeptal, pac bych asi sel do bananu :). Mno nektery z hostingu co se tu objevili sou drazsi nez sem ochotnej do toho vrazit, ale ostatni sou prijatelny, srovnam si co mi nabizi a pak se rozhodnu, diky moc vsem ;)
Michalek
Profil
Pak dej vědět, jak ses rozhodl, třeba to pomůže někomu dalšímu...
morce
Profil
caledon
radeji nez banan tak to uz radsi kulku do hlavy, u tech ostatnich je to vcelku jedno vsichni jsou +- na tom stejne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0