Autor Zpráva
fr333boy
Profil
Zdravim, po dlouhe dobe rozhodovani a nazoru jsem se rozhodl provest registraci u savana.cz.
Lec ted jsem narazil na jejich obchodni podminky:

13. Zákazník se zavazuje, že nebude svůj prostor využívat pro takové aplikace, které jsou svým určením zaměřeny na účelové linkování nebo sdílení svého vlastního obsahu na jiných serverech, jako i například výměnné reklamní systémy, online web hry, chaty, statistiky, fotobanky, wallpapery, filmy, software, torrent servery atd. Také nebude rozesílat nadměrné množství nevyžádané pošty (spamu) a to v počtu několika tisíc za den, nebo nabízet poštovní schránky formou tzv. freemailu. Poskytovatel je oprávněn v případě zjištění zamezit provozu.

Jelikoz sem to bral ze si tam zridim mimo jine i flashhry, tak mam koukam smulu a hosting mi je nanic a hledam jinou variantu. Znate nejaky hosting, kde toto neni vyslovne zakazano?
Peca
Profil
Řekl bych, že to není proti podmínkám. Flash hra je něco jiného než online webová. Myslím, že není problém se poptat přímo technické podory.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
fr333boy: ale jinak jsi se savanou spokojen? Administrace libi? :)
Retal
Profil
fr333boy
Tak když tu máš Hofyho, zeptej se ho a domluvte se.
Flash hry mají ukrutnou spotřebu pásma.
fr333boy
Profil
Hofy: no bylo by dobré až bude čas odpovědět mi na email a né se zde přesvědčovat kdo jsem:D:D

Retal: podle mne je stále lepší žrout pásma, než hoblík databázového serveru
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
fr333boy: na mail jsme odpovedel jeste pred tim dotazem zde. Co se tyka co je horsi zda zrout pasma ci zrout DB, tak oboji je spatne. Obecne FLASHHRY nebrat. Jsou to weby k nicemu, je jich mraky a jsou desn enenasytne a jsou ztratove pro hostingy. Savana je nechce.
fr333boy
Profil
Hofy: bohuzel zadny email mi doposud nedorazil

Ted tedy konec o savane a zpet k hlavnimu tematu :)
duben
Profil
S tím že jsou flash hry pro hostingy ztrátové docela souhlasím. Navíc na většinu těch věcí co je v pravidlech savany je vhodnější spíš vlastní server než hosting. Sám mám 3 portály s flash hrami a jenom přenos je okolo 20-30 GB denně. Momentálně přecházím na vlastní server. Flashové hry si chce dát dneska na svůj web kde kdo, protože to rychle přivede lidi, zpočátku s tím není moc práce, ale vydělávat na tom už je trošku pracnější.

Osobně bych radil weba na flashové hry nedělat, moc se to nevyplatí pokud nemáš opravdu konkrétní cíl. A pokud ho máš počítej rovnou se serverem a velkými datovými toky. Nicméně, že je těch herních serverů tolik mi zase tak moc nevadí, většinou to mají studentíci na středních a základkách, pak zjistí, že jim to za pár stovek nikdo hostovat nechce, tak doménu prodají za pár korun a je to levnější si takovou doménu přesměrovat než investovat do reklamy :)

Nechci si dělat reklamu na svoje servery, pokud ale bude mít někdo zájem rád se o tom pobavím víc. Btw. hostingy vypadaly většinou tak, že jsem zvednul návštěvnost típli mi hosting, přešel jsem jinam, všude slibovali hory doly, po půl roce jsem se opět dostal na návštěvnost kdy to típli bez varování. A tak asi 3x dokola. Pokaždé mě to stálo tak 500-1500 UIP za den. Proto tentokrát přecházím na vlastní server, abych nemrhal časem zbytečně. Nicméně při posledním přetížení serveru velká změna a poskytovatel webhostingu Gigaserver nejen, že komunikoval, ale vydatně se snažil pomoct. Výsledek je, že server si beru od nich. Takže pokud bych někoho doporučil tak je. Se Savanou zkušenost nemám, ale jestli má tyhle pravidla tak jsou aspoň dostatečně féroví a řeknou to dopředu narovinu. Jinak co určitě nebrat je banan a superhosting.
fr333boy
Profil
Banan je jasny, se superhostingem mam zle zkusenosti uz z minuleho projektu. I kdyz nekteri znamy superhosting vychvaluji.

Ja neplanuju tam mit tisice pristupu denne, jde o to udelat spis jen prezentaci memu vlastnimu CMS systemu na kterem to bezi a abych ho mel kde zkouset a ne jen na localhostu.

Podminky hostingu se velmi zprisnuji posledni dobou co sem koukal. Podle podminek savany a vetsiny hostingu to je tak, ze kdo ma v planu neco vic, nez jen male osobni stranka, tak ma smulu protoze mu to neuhostuji.

Narazil sem na isol.cz, kde to povolene je. Vypadky pokud to ma me tak moc nezajimaji, protoze jsem rekl, jde predevsim v prvni rade o prezentaci. Kazdopadne kdyz pri objednani hostingu po mne chteli rodne cislo (to v dnesni dobe snad uz ani spravne nema chtit zamestnavatel) tak jsem to vzdal.
duben
Profil
No nediv se, že jsou přísnější ... taky bys za pár desítek korun měsíčně nechtěl vytěžovat server co tě stojí v řádech tisíců. Proto mi i přijdou nabídky na 2-5 GB prosotru jako celkem zbytečné, ve chvíli kdy takový prostor využiješ, dostáváš se mimo mez kterou ti jsou ochotní utáhnout.

Jestli to plánuješ jen na osobní prezentaci a prezentaci CMS systému ... možná bych přemýšlel jestli ti nedat prostor na tom svém serveru ... ale přijde na to jak by jsme se dohodli. Když tak písni na ICQ 66800432
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0