Autor Zpráva
karlos007
Profil
Dobry den,
znama ma nasledujici problem:
ma registrovanou domenu .cz, platnost registrace do 16. 2. a ale stavajici hosting(zaplaceny do stejneho data) ji nenabizi prakticky zadne sluzby.

Ma taky nově vytvorene stranky (kde uz je pouzito MySQL a podobny veci ktery soucasny hosting nepodporuje, ale zase nic extra) takze potrebuje presun na jiny hosting (ten puvodni je pekelne drahy takze rozhodne chce zmenu).

Ale jde o to, ze by na te domene potrebovala mit ty novy stranky uz v ted nedeli funkcni.

Tak by me zajimalo jestli je to realne proveditelne. Hosting by za registraci domeny ted nic neplatil(predpokladam), tak by treba byly ochotni rozjet hosting a vsechny nalezitosti a poslat fakturu.

Pripadne bych ocenil info jak bezne probiha takovy prevod pokud to nelze zvladnout ted.

Karlos

P.S.: Pokud by to treba cetl nekdo poskytujici hosting schopny to provest tak piste na karlos007@centrum.cz .

P.S2.: Nemam cas zakladat novy topic jinde tak sem i kdyz je to OT: Pani spravci, meli byste udelat, aby bylo nutne pri zmene hesla zadat i soucasne.
morce
Profil
karlos007
tak zalezi na webhosterovi zda ti umozni pred zaplacenim pustit web. jinak pokud by si chtel tu domenu prevadet jinam(zmena registratora) tak stejne ji musis prodlouzit o rok protoze brzo expiruje. Nekde sem cet, ze u domen do 30 dni expirace je nutne prodlouzeni.
P.S.: Pokud by to treba cetl nekdo poskytujici hosting schopny to provest tak piste na karlos007@centrum.cz .

no byt tebou, tak bych si zkusil tvych favoritu obeslat, nez aby ti nekdo psal, to ti muze naslibovat cokoliv :D
Petra
Profil
Řekla bych, že to záleží na rychlosti těch dvou, toho od kterého a toho ke kterému přesouváš. Nijak se v tom nevyznám, ale vím, že tak jak to mám já to takhle rychle jde. Doménu mám třeba u Ignumu (domena.cz) a přesouvám ji na Dreamhost. U Ignumu si v adminu změním DNS, u Dreamhostu si v adminu přídám doménu a je to funkční ještě dnes. Všechno automaticky. Nový hosting se dá zřídit do půl hodinky, stačí zaplatit online.
karlos007
Profil
Jo, ozvalo se mi docela dost hostingu, mel jsem favorita s dobrym pomerem vykon / cena a s nim jsme to domluvili ke spokojenosti vsech, takze thread splnil ucel:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0