Autor Zpráva
Venca Černík
Profil
Dobrý den,
od včerejška mám zaregistrovanou doménu 2. řádu. Měl jsem vybraný Hostingzdarma, ale v průběhu registrace jsem zjistil, že i když mám doménu, tak bych musel platit (za prodloužení). Tak jsem zkusil Pipni. Dneska ráno jsem to zprovoznil, celkem to běhalo, ale najednou mi tam nejde nic uložit, když tam nahraju soubor, tak má 0b... Nejde ani editovat.... A mám tam celkem obsazeno pod 100kb. Takže za půl dne mě Pipni odradilo.

Proto hledám nějaký free webhosting pro doménu 2. řádu, kde bych nemusel platit, bylo by tam PHP, MySQL,... Prostě něco jako Pipni, ale aby to fungovalo.
libol
Profil
No nevím, ale třeba tady https://www.gigaserver.cz/nase-nabidka-hostingu-a-dedikovanych-serveru mají hosting za 7Kč měsíčně, tj. 84Kč ročně - nedíval jsem se jestli se třeba nemusí objednat na dva roky, nebo tak a nehodnotím kvalitu,ale nemyslím, že je nutné se dívat jen na free hosting.
Řekl bych, že slušných nabídek okolo 500Kč ročně bude dost. A předpokládám, že free hosting není pro firemní web, takže nějaké (krátkodobé) výpadky nemusí být fatální
xHire
Profil
Pokud už máš na to, aby sis koupil doménu, tak tě přeci těch pár stovek ročně nezabije, ne? Navíc pokud ti nejde zrovna o kvalitu, tak se levých dá sehnat poměrně dost...
Venca Černík
Profil
xHire
mě zas o ty peníze tolik nejde, ale spíš že to nemám jak poslat. Českou poštu ne, a účet (zatím) nemám
jaho
Profil
Jo jo s pipni.cz mám podobné zkušenosti. Jinak bych mohl doporučit jako freehosting obchodonline.cz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0