Autor Zpráva
Pancus
Profil
Sháním dobrý hosting s těmito parametry:

prostor alespoň 500MB,
slušný traffic,
neomezený počet domén 3. řádu a jejich vytváření + FTP,
PHP,
MySQL - s webovým rozhraním,
.htacces, mod_rewrite,
memory_limit ne 8mb jako na pipni,
dobré administrační rozhraní - veškerá nastavení si chci provádět sám,
dobrá technická podpora,
dostupnost - alespoň 99,5%,
cena do 100,- Kč/měsíc

Na většině hostinzích jsem nenašel phpinfo, proto ten dotaz na memory_limit. Nevím, jak veliký memory_limit bych měl vyžadovat. Kolik je málo, kolik je standard, kolik je nadstandard???

Přecházím od pipni FREE, které mi v podstatě vyhovuje - admin rozhraní, veškerou obsluhu si udělám sám. Pouze ten memory limit a časté výpadky.

Díky za odpovědi
Filips
Profil
Myslím, že www.savana.cz ti bude krásně stačit. Vynikající hosting už tam něco hostujeme.
Pancus
Profil
Rozhoduju se mezi (zetím bez priority):

gigaserver.cz
cesky-hosting.cz
station.cz
isol.cz
onebit.cz
savana.cz

Jaký je rozdíl mezi Local value a Master value v phpinfo? Zajímá mě memory_limit na savana phpinfo
samlep
Profil
Z tohoto se často doporučuje český-hosting. Já bych doporučil i hosting-zdarma.cz - má celkem slušnou dostupnost. Alespoň u mého webu.
Morasino
Profil
Zkus flyer http://www.flyer.cz/
jarda palda
Profil
zkus inethosting http://www.inethosting.cz/ jsem u nich rok a jsem spokojen
syky01
Profil
Pancus
NEvím jaká je klasický memory limit u Savany, ale memory limit zvedají běžně (například kvůli joomle!)
duben
Profil
Weby mam na gigaserver.cz a station.cz ... oboji bezi ok, gigaserver mel pred vanoci vypadky ale poresili to upgradem HW.
Rozhodne je tam vyborny pristup. Na station.cz celkem ok, ale jakekoliv pozadavky kvuli Joomle nebo zmene nastaveni zamitli, pristup celkem arogantni.
Doporucil bych gigaserver, protoze s nimi mam tu nejlepsi zkusenost a maji snahu vyhovet vsem pozadavkum. A hlavne mi utahli tak velke servery na ktere bych jinde musel mit uz vlastni server. Ten jsem si ted u nich nakonec stejne poridil, protoze uz mam ty weby narocne moc. Ale urcite bych od nich nebral server kdybych s nimi nebyl naprosto spokojeny.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Jelikoz tu byla rec i o mem webhostingu SAVANA.CZ, tak doporucuji si vyzkouset na www.savana.cz DEMO hosting a pak se clovek muze rozhodnout. To je vzdy lepsi nez dat na radu ostatnich, si to vyzkouset "na vlastni kuzi". Pokud mohu mluvit za savanu, tak mame jednu z nejrpijemnejsich a nejobsahlejsich administraci hostingu.
Pancus
Profil
DEMO na savana.cz asi vyzkouším.
Rozhodl jsem se pro kompromis. Jednu ze svých stránek dám na gigaserver.cz a druhou na savana.cz ;-)))
Potom uvidím.
Díky všem za pomoc při rozhodování.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Hm no pokud bys mel problem s domenami rucne po netu, tak savana umi spravu nekonecneho mnozstvi domen pod jednou administraci.
duben
Profil
Osobne doporucuju vest si domeny uplne jinde nez u webhostingu. Pak je mnohem snazsi prevod. Ja osobne mam domeny u forpsi a kdyz nejsem spokojeny s poskytovetelem webhostingu tak jen pripisu name servery a do hodiny je to zmenene. Nevim jak to delaji ale ty zmeny provadi opravdu pekelne rychle i v ramci nadnarodnich domen.
Dobry je to v tom ze clovek pak neni vubec na hostingu zavisly ... berte v uvozovkach, jasne ze kdyz mate na hostingu nastaveno spoustu veci je s tim dost prace prevest to jinam.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
duben: vube cnetusim ocem to mluvis. Prevod domen jde vzdy snadno a rychle a kdyz to mas u webhostingu, vubec na nem nezalezi. Jde o pohodli. Pokud mas domenu u webhostingu, kde hostujes, resis vse jednim smerem, jednou FA.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0