Autor Zpráva
marcel
Profil
Dobry den,

hledam nejaky dobry managed server, dival jsem se po internetu a narazil jsem na nekolik zajimavych nabidek napr u exploreru za 4130 nebo u superhostingu za 3500kc, pak jsem narazil na docela dobrou cenu u inethostingu za 1500kc mesicne ... do ceho byste mi doporucili z toho jit ?

dekuji za typy
marcel
jarda palda
Profil
mam u inethosting server (small) a 3 mesice bez problemu... doporucuju. a hlavne kdyz chci na linux neco nainstalovat nebo nastavit tak staci rict a vse ochotne udelaji... takze doporucuju
quinux
Profil
jarda palda
Nebudeš ty tak trochu spammer? Tvůj profil čítá 3 příspěvky a ve všech propaguješ ten svůj hosting.
Václav Martinovský
Profil
Managed server za 1500 je nesmysl - za tolik se nevyplati delat ani dedikovany server bez administrace (a to ani kdyby administrator pracoval "za misku rejze" :)).
duben
Profil
Ja jsem prave poridil managed server od Gigaserver.cz ... ja jsem teda v mnohem vyssi cenove hladine, ale zalezi na tom jak silnou masinu potrebujes. Ted do konce tydne ho budu mit v provozu tak pak kdyz tak poreferuju vic.
Jinak managed server za 1500 je nesmysl. Mozna o 0 vic a chapal bych to. Za tohle poridis tak leda virtual server. A jestli ti nekdo tvrdi neco jineho neni seriozni.
marcel
Profil
objednal jsem ten www.inethosting.cz, do hodiny mi poslali pristupove udaje a jsem na tom serveru pripojen, rychlost je ok, procesor odpovida, jadro 2.6.19, to na virtual nevypada, poreferuji dale. zatim mohu doporucit. Schvalne jsem s nimi konzutloval jakto ze to je tak levny a docela mi to vysvetlily, do jedny skrine se vejde 25 serveru, konektivita je za pakatel a za pul roku to zelezo maji zaplacene a spravce maji v centrale porad diky dalsim aktivitam v oblasti outsourcing IT, takze je to nic vic nestoji :-) to verim ze muze fungovat... mi to prijde u tech ostatnich firem predrazene ...
duben
Profil
marcel .. no drzim palce a doufam, ze ti to nedopadne spatne. Pripada mi to podobne jako nabidka bananu ... naslibuji cokoliv a realita ja pak uplne jinde. Ale treba se pletu.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Panove panove, to mate jako s autama. Jsou levna a draha. Kazdy vas doveze na misto urceni, ale u levnejsiho se clovek vice rozlobi, vynervuje, stale obavy, zda to dojede atd. Ale zase ten co chce usetrit se nesmi pak divit, ze mu to auto kleklo a ten s tim drahym bourakem jede a uz je v cili. Vse to je o pomeru cena/vykon a stejne tak chapu, ze ne kazdy ma 6000 mesicne na pronajem kvalitniho zeleza.
Václav Martinovský
Profil
No me jen nejde do hlavy business model, ktery je ekonomicky ztratovy a pritom to nevypada, ze by chtel provozovatel ziskat nejake velke mnozstvi klientu dumpingem :). 1500 CZK mesicne nestoji ani konektivita (rekneme vcetne proudu a umisteni v telehouse) a dve hodiny spravce, ktery se v tom bude vrtat (rekneme nejake updaty a nastaveni). Ono takovych "poskytovatelu" je vic (zamerne nebudu jmenovat) - staci se projit po telehouse a obcas clovek zahledne rack po okraj plny "smeti" (ruzne poskladane stroje z vyrazeneho hw), kteremu vevodi Edimax switch za par stovek (co na tom, ze tam prakticky neproudi vzduch a hw se prehriva, hlavne ze je tam co nejvic stroju :)). Ale chapu, ze tohle z webu videt neni a nikoho to nezajima...
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Václav Martinovský: i ja jsem ty servery "ostatnich webhostingu" videl na vlastni oci a musim rici, ze to je obcas sila. Hlavne ze je zakaznik spokojeny..moment nekde vyhrabu fotky, jak jsem budovali novy rack savany....
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Zde jest http://www.savana.cz/servers.jpg
To otevreny to je nadobicko savany a vedle je videt zavreny rack jiste konkurence, ktera nahodou je hned vedle nas. Usudek necht si udela kazdy sam. Jinak v nasem racku je o 4 1U servery navic, ale novejsi foto neni.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Klasicka testovaci a konfigurovaci zahorovack ana nasi centrale :)))
http://www.savana.cz/server.jpg
duben
Profil
Hofy ty fotky jsou husty, i kdyz v nekterych firmach to vypada v serverovne dost podobne, hlavne ze sef ma nadupany delo a pise na tom v Excelu, ale dat o 10-20 tis navic na poradnej rack server to ne :-)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0