Autor Zpráva
Shadowwolf
Profil
Při čtení diskuze jsem nenašel nic moc o virtuálním serverhostingu. Našel jsem teď nabídku od Web4U - zde. Docela by mě zajímaly Vaše názory ne jen na poskytovatele, ale na výhody a nevýhody služby obecně.
trelowney
Profil
S Web4U a nabizenymi sluzbami prakticky problem neni, ale pokud hodlas mit vysoky prenos do zahranici (vice jak 100GB) doporucuji si sluzbu nezrizovat. Pisou pak, ze mas vysoky prenos do zahranici a ze porusujes podminky (i kdyz je prakticky neporusujes).

Jinak vserver jako takovy je porad jeste v plenkach. Neni to tak stabilni jako normalni server a taky nikdy nebude..

Vserver si zdarma muzes vyzkouset na www.vserver.cz (provozovane fy. Pipni), kde od toho ovsem necekej zazraky vzhledem k tomu, ze tech vserveru zdarma je na ty masine fakt hodne (u Cechu se to da cekat - berou vse, co je zdarma) :)
aureliano
Profil
neni pravda - datove prenosy u virtualnich serveru (web4u) jsou reseny jinak nez u klasickeho serverhostingu a v tuto chvili se tam zahranici vs. cr nerozlisuje; to, ze je 100gb do zahranici u serverhostingu v dane serverovne problem plyne i z tarifu - ta sluzba minimalne musi zaplatit sama sebe
aureliano
Profil
jo a jeste jedna vec - "Jinak vserver jako takovy je porad jeste v plenkach. Neni to tak stabilni jako normalni server a taky nikdy nebude.. " - to je totalni nesmysl, troufam si tvrdit ze s virtualizaci mam(e) mnohem vetsi zkusenost ;) mohu garantovat, ze uvedeni w4u virtualnich serveru predchazelo dost velke nekolikamesicni testovani (i ruznych metod virtualizace a clusteringu) a odladovani
Jndm
Profil
Našel jsem dvě podobné nabídky, která Vám přijde lepší? (neberte prosím v úvahu rozdíl ve velikosti místa na disku).

1. http://www.web4u.cz/serverhosting/vs_mini

2. http://ignum.cz/web/df/cz/?typ=svr_vps_fast
aureliano
Profil
tak jinak - ignum ma pomer vps/cpu 1:48, web4u ma pomer vps/cely fyzicky server maximalne 1:8; co ti prijde lepsi? ;)
Jndm
Profil
No ja prave tu hodnotu 1:8 nikde nenasel, jestli je to tak tak je to samozrejme jasny:-)
aureliano
Profil
uz je to tam ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0